Zvýšení RP leden 2020

Anonymní
30.12.19 21:09

Zvýšení RP leden 2020

Ahoj holky, mám takový asi klasický dotaz v těchto dnech ale potřebuju si to dát trochu dohromady. :lol: Mám RP na tři roky, teď v prosinci mám vybranou částku za 25 měsíců. Po novém roce chci jít na úřad a prodloužit si rodičák o dalších 21 měsíců - do necelých čtyř let dcery. To znamená, že změněná částka mi přijde zpětně v únoru a teď za leden (rodičák mi chodí 6. den v měsíci) mi přijde ještě stejná částka za prosinec? Nebo tam mám radši dojít až po tom 6.? Děkuji a hezký večer. :srdce: :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7538
30.12.19 21:12

Bude to jak pisete. Jedno kdy v lednu pujdete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
850
30.12.19 21:14

Je jedno kdy přijdeš, ve formuláři se vyplňuje od jakého měsíce. Takže když dáš za leden tak ti to přijde začátkem února. Nevím jestli stihnou i za prosinec. Já se chystám jít začátkem ledna za leden. Jo a nastavujes si částku nikoliv délku. Tu si řešíš se zaměstnavatelem. Může ale nemusí ti vyhovět ve 4lete variantě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.12.19 21:16

@Gortyna Tak za prosinec by mi měla asi částka normálně přijít teď v lednu, nebo ne? To se do toho asi nebude vůbec plést? Nebo ano?

• Citovat
  • Nahlásit
850
30.12.19 21:20
@Anonymní píše:
@Gortyna Tak za prosinec by mi měla asi částka normálně přijít teď v lednu, nebo ne? To se do toho asi nebude vůbec plést? Nebo ano?

To jo prosinec přijde normálně, ale měnit částku můžeš jednou za 3 měsíce, takže sis to mohla teoreticky zvýšit už za prosinec

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.12.19 21:25

@Gortyna já tam byla a řeka mi právě, ať přijdu až v lednu, protože oficiálně to bude schválené až 1.1. a v prosinci by mi to musela rozpoclitat z těch 220 000,– bez toho navýšení :pocitac:

• Citovat
  • Nahlásit
850
30.12.19 21:59
@Anonymní píše:
@Gortyna já tam byla a řeka mi právě, ať přijdu až v lednu, protože oficiálně to bude schválené až 1.1. a v prosinci by mi to musela rozpoclitat z těch 220 000,– bez toho navýšení :pocitac:

No zvláštní, jestli ti zbývalo do 220 dost tak nevím co řešila. Když ony kolikrát samy nevědí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat