Jak naučit spát zase v postýlce

115
15.3.21 21:22

Jak naučit spát zase v postýlce

Ahoj, prosím o radu. Synovi je teď 10 měsíců a stále kojím. Asi v 5 měsících se začal v noci často budit. Abych se vyspala, tak jsem si ho vzala do postele a manžela odstěhovala :( Kojím podle potřeby, takže vlastně pokaždý, když se vzbudí. Problém je, že když ho nakojím a chci ho vrátit do postýlky, tak se probere a brečí. Takže si ho zase vezmu zpátky do postele a spí se mnou až do rána. Ale už bych ráda, aby se mnou spal manžel a syn v postýlce. Poradíme mi? Odstavit ho v noci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
15.3.21 21:25

@Lucek35 Dcera 13m, už od narození spala v postýlce a teď už spí se ségrou(10) sama v pokoji. :cert:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.3.21 21:28
@Anonymní píše:
@Lucek35 Dcera 13m, už od narození spala v postýlce a teď už spí se ségrou(10) sama v pokoji. :cert:

A ještě dodám že dcera(10)i teď za námi někdy dojde ale to kvůli tomu že s nàmi do 4 let spala, byla to chyba podle nás. :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
1885
15.3.21 21:29

A proč jsi kvůli tomu odstěhovala muže? My se vejdem všichni tři :lol:

Taky půjde kluk někdy do pokojicku, počítám ze až ho odstavim :nevim: jsem lina a nechce se mi vstavat a navíc spim sama lépe, když ho vedle sebe cítím, ze dejcha.

Příspěvek upraven 15.03.21 v 21:32

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10466
15.3.21 21:32

Přistěhuj muže a spěte všichni tři spolu :nevim:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
780
15.3.21 21:35

No maminky si děti berou do postele aby se chvíli vyspaly, ale neuvědomí si, že takto si dítě na tu postel s nimi učí. ty jsi ho to naučila a teď po něm chceš zase opak??
Některým maminkám se tak i lépe spi a chtějí ho prostě u sebe, ale rozhodně ho po chvilce necpou zase zpátky. Děti mají nějaký režim a nějaké návyky.

Příspěvek upraven 15.03.21 v 21:39

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
482
15.3.21 21:36

Proč byste nemohli spát všichni tři společně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
15.3.21 21:37

Miminko tě silně cítí i energeticky zkusila bych třeba dát mu do postýlky tvoje tričko, aby tě cítil. Třeba ho to zklidní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
192
15.3.21 21:40

Jo to by mě taky zajímalo, jak dostat miminko zpět do postýlky, kde samo umělo spinkat. U nás to začalo pozvolna, nejdřív se malá začala budit ráno, tak aby ještě spala, ležela s námi a teď už s námi spí celou noc, v postýlce vydrží chvilku a pak se hned vzbudí. Má asi nějaký radar na to nebo nevím :think:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3573
15.3.21 21:43

@Lucek35 to musí být manžel rád, co :think:
Každá si to děláme po svém, moje děti spaly vždy ve svých postýlkách od narození, kojit jsem chodila do pokojíčku. Když povyrostly, začaly chodit do ložnice ráno.
Určitě je spousta příznivců společného spaní, já tedy mezi ně nepatřím, ale to je na každém, jak si to nastaví, hloupost je ale naučit dítě na nějaký systém a pak to chtít měnit :nevim: to je jasné, že se mu to nebude líbit. Odnaučování je vždycky těžké.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3573
15.3.21 21:45
@Lucek35
@aanysek píše:
Proč byste nemohli spát všichni tři společně?
:lol: :lol: :lol: dala bych ti do postele svoje dítě, pochopila bys :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
192
15.3.21 21:55
@JOHNDENVER píše:
@Lucek35:lol: :lol: :lol: dala bych ti do postele svoje dítě, pochopila bys :lol:

No to jo. Miminko u nás zabírá v posteli největší místo. Nemluvě o tom, že mám asi zabudovaný nějaký magnet. Vždy se na mě dokonale nalepí. Umístím ji pěkně doprostřed, abych měla místo, lehnu si, přikryju a šup už mě ťupká ručičkama na zádech, nalepí se na mě a spinká. Zajímavý, že v noci jde jen na maminku, na tatínka ne, ať už si lehnu na kteroukoliv stranu postele :lol:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3445
15.3.21 22:21

Taky nechápu, proč tam nespite všichni. Nemůžeš dodělat bočnici postýlky, aby s vama mělo mimčo kontakt? U staršího jsme to tak udělali a celkem to fungovalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
115
16.3.21 18:21

Vím, že jsem to pokazila. Jen mě zajímalo, jestli se někomu podařilo zase naučit miminko spát v postýlce. Manžel s námi nespí, protože se bojí, že by malého zalehl a mě by zase rušil chrápání :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat