Jak naučit usínat bez prsa

33
10.3.21 12:40

Jak naučit usínat bez prsa

Ahoj maminky, jdu si pro vaše rady a zkušenosti.
Mám syna 18 měsíců, který spinká s náma v posteli a usne pouze u prsa. Veškeré kojení jsem už utla a překvapilo mě, jak rychle si zvykl. V noci pil klidně i 6 krát. Teď se třeba vzbudí, ale jen si ho přitulím k sobě a spinká dál. Takže poslední krok už je „jen“ to usínání. Dávám mu prso po obědě při usínání a večer. Pokud máte stejnou nebo podobnou zkušenost, můžete mi, prosím, poradit, jak nejlépe odbourat i ten poslední krok? Jsem ve 13tt, tak bych už potřebovala odstavit úplně.
Děkuji moc předem za rady. :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
456
10.3.21 12:52

My to udělali takhle… Večer začal uspávat tatínek. Malý věděl, že od něho se mlíka nedočká. V poledne samozřejmě nebyl táta doma, tak jsem to vyřešila tak, že jsem ho uložila na gauč, sedla si opodál a četla pohádku. Zabralo to okamžitě :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
456
10.3.21 12:54

Jo a ještě mě napadá vzít ho po obědě do kočárku, objet nějakou trasu a jestli máš tu možnost, postavit kočárek na zahradu a nechat spát tam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
11.3.21 12:10

@Dinomama děkuji za radu. Odpo asi bude nejlepší spánek venku, ale ještě je kosa :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.3.21 18:30

Zdravim… bude nam za par dni rok a mame ten samy problem usinani u prsa v noci se jeste 3× zbudi a prso vyzaduje zadudla si a usne…spi s nami v posteli a je pravda ze od miminka ma tendenci se me pri spani dotykat bud se me drzi za tricko, nebo rukou se musi dotykat nebo je na me primackla…aby ji uspal nekdo jiny nez ja to neexistuje bude rvat jak kdyz ji trhame hlavu…🙄 je pravda ze kdyz ji zmizim z dohledu okamzite me zacne nahanet po byte s brekem a volanim mami… :roll:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat