Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
Máte zkušenost s Lamaze Chrastítko Beruška?
Přidejte zkušenost s Lamaze Chrastítko...Uz jste nekdy zkousely vyprat na rychly program housenku a stekajiciho pejska? videla jsem to na bazarku, ale nevim zda to neznici pracka.. ![]()
Housenku jsem zkusila, ale špatně teď spíná to hrací na hlavičce. Jinak to přežila bez úhony, ale prát to už nebudu. Dávám hrací hračky do mrazáku přes noc a počistím svrchu vlhkým hadříkem, když je potřeba.
@LuciLu a co ta housenka jeste dela krome toho hrani? jestli to popr. ozelim..
mam moznost ji mit dost levne ![]()
@lucynka25 Tam nic jiného hracího není, jen na hlavě se to zmáčkne a ono to hraje chvilku takovou melodii. Jinak každý její díl je jinak barevný a různě šustí, nebo cinká. Ale myslím, že je to fajn, synek si s tím hodně vyhrál, ale jako menší, teď to zdědila dcerka a má to v postýlce vedle sebe.
My máme tady tu:
http://aukro.cz/show_item.php?…