Jak nejraději jíte čokoládu?

1837
5.3.11 16:46

Jak nejraději jíte čokoládu?

Ahoj - jste taky milovnicemi? (čokolády :mrgreen: )
Mám pro vás takovou odlehčovací (páč po čokoládě se přeci netloustne) diskuzičku.
Jak nejradši jíte čokoládičku??? A jakou?? :-)

Já JAKOUKOLI (mléčnou bílou s oříšky s pomerančem hořkou na vaření v bonboniéře :mrgreen: ).

Ale pečlivě si ji odměřuji a chodím na ni jako na zakázané ovoce, poněvadž tak nejlíp chutná! Sedám si na zem u skříňky se sladkostmi (což je pro mě napůl zapovězené území) a oddávám se.
Vždycky jen kousek.

(za mlada jsem udělala tabulku. Pokaždý. :mrgreen: )

tak čokoládičce zdar a pište!! :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

cher
5.3.11 16:54

Jakkoli. Já ji nevychutnávám, já ji žeru :oops: můj někdy koupí Studentské v akci- třeba 5 a zy týden jsou fuč, dáváme na frak tomu oba. Ale když mám čas, tak si uvařím kafe, máčím si čokošku do kafe a olizuju :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
18402
5.3.11 16:57

Ja mam rada opravdovou cokosku,s nejmene 70% kakaa,tu zboznuju,na jazyku je jak samet.Nosim si ji vsade s sebou,vetsinou mi nesmi chybet v kabelce :huban: .A kdyz me nekdo nakrkne,hned si spravim naladicku :-D

Ostatni zase tolik nemusim,nepohrdnu jeste nejakou cokoskou s celymi mandlemi.

Bilou nerada a nemam rada,kdyz tu bilou hmotu nekdo nazyva cokoladou :mrgreen: ,kdyz tam neni ani zrnko kakaa :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
535
5.3.11 16:59

Ja mám nejraději hořkou s minimálně sedmdesáti procenty kakaa. Občas s oříšky, ale hořkou, nebo bomboniéru. Když dostanu. Jiné sladkosti ani moc nekupuju. Občas bebíčka nebo Marlenku, nebo něco upeču. Čokoládu si taky vždycky vychutnávám. Mám jí v ruce tak dlouho, že začne měknout. beru si většinou tak jeden řádek víc ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.3.11 17:00

Mám ráda mléčnou, nejlépe orionku. Oříškovou ani ostatní ochucené nemusím. A mám tak tabulku na týden, i když někdy se stane, že tabulka zmizí dřív :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
535
5.3.11 17:02

Jak to tak čtu sbíhají se mi na ní slinz. Jdu si kousek vzít :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35545
5.3.11 17:08

Milka, třistagramů, na posezení, vyjma té křupinkové všechny :oops: :mrgreen: Chlap ujíždí na obyč na vaření, taktéž na posezení. Co k tomu dodat, když nechám štráfek, tak se během chvilky vracím, aby mu nebylo smutno a jde do bříška za zbytkem :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2505
5.3.11 17:10

No, tohle je TÉMA!! :palec: Čokoládu jakoukoliv, jen nemusím studentskou.
Vždycky si řádek rozdělím na kostičky a dlouho nechávám rozpustit v puse. A vždycky si myslím, že stačí jeden řádek a zmizí celá tabulka. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6219
5.3.11 17:10

Tak já budu mezi váma asi za exota - mě čokoláda vůbec nic neříká. Kdyby přede mě někdo položil tabulku čokolády, tak si jí ani nevšimnu :nevim: - ale já zase „ujíždím“ na jiných věcech :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4990
5.3.11 17:18

ja teda cokoladu moc nemusim, ale po precteni vasich prispevku mam na ni i chut :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1837
5.3.11 17:19

Hmmm to se nás tady seběhlo!!!!! :-) :palec: :palec: :palec:

bílá čokoláda? kakaové máslo!! :lol:

No tak: mojí absolutní favoritkou je ČOKOLÁDA NA VAŘENÍ. Dát do tlamičky a nechat rozpouštět.

Jednou jsem četla, že Agáta Hanychová se svojí mamkou Veronikou mlsají tak, že cucají čokoládu, a pak ji vyplivnou.
Nemam to srdce. :-P

A SICE! to mě trošku navedlo k této diskuzi… dnes jsem prošla kolem „muzea čokolády“, ale neměla jsem čas zajít dovnitř, takže někdy příště- a budu mít tabuličku s sebou :-) (no ačkoli ona se tam vedle prodává, ale taková ta cenová relace, z který mě bolí peněženka)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4522
5.3.11 17:23

Mám taky ráda čokoládu a můžu říct, že nejlepší čokoláda na světě je Galaxy. Nechala jsem si ji poslat z Anglie. Úplně se rozplývá na jazyku, mnohem lepší než milka. Přidám pár obrázků. Tato čokoláda je hodně známá v Anglii, na Středním Východě a tam je známá pod názvem Senzi nebo Minstrels.
Zajímavý je i tvar každého čtverečku, ten je udělaný tak, aby se vám nejlíp rozpustila v ústech :huban:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4522
5.3.11 17:24

Tady je další. Jak vypadá obal :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17304
5.3.11 17:25

Ledovou a pak mléčnou.Jiný nejím,ale tyhle miluju.Nemůžu je ale moc jíst :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4522
5.3.11 17:26

Mají je ve všech podobách..i v horké. Tyto čokolády používají palmový olej, stejně jako mars nebo bounty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama