Reklama

Jak oblékáte 8měsíční ven?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mesiah
Kecalka 314 příspěvků 10.01.17 13:47
Jak oblékáte 8m ven?

Ahoj,

jak oblékáte miminka do kočárku, když je venku kolem -6st?
Když bývalo kolem 0st, tak jsem oblékala:
bodýčko, punčochy, ponožky, tepláky, fleecovou mikinu, zimní bundu, papuče, rukavice a do fusaku + deku.
Vždycky nad tím oblékáním hrozně přemýšlím, aby mu nebyla zima nebo teplo, tak teď tápu, jak v takovémto počasí.. :nevim:

Reklama

Reakce:

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1371 příspěvků 10.01.17 13:50

Myslím, že to takto stačí, spíš bych kolem nuly ubrala aspoň tu deku.

Tamtama
Extra třída :D 11691 příspěvků 10.01.17 13:50

Místo papučí, bundy a tepláků jsem dávala kombinézu, deku už ne

Temaho
Kelišová 5230 příspěvků 10.01.17 13:52

Pořiď kombinézu. Je to i jednodušší na oblíkání.

Redík
Ukecaná baba ;) 2313 příspěvků 10.01.17 13:59

Máme body, punčochy, čepici, kombinézu s rukavicema, fusak, slída a teplo jak blázen :mrgreen:

Katerina308
Kecalka 462 příspěvků 43 inzerátů 10.01.17 14:01

Moje holka má body, polodupačky, čepici a slabší kombinézu, je teplá ale ne ta klasická šustáková. V kočáru je ve fusaku, do auta má už jen deku.

Eminka1
Kecalka 165 příspěvků 10.01.17 14:17

Pod -5 by male deti ven nemeli takze my nechodime jak je ted mraz a navlikam vic teda kdyz chce posledni dobou chodit tak je vlastne bez fusaku tak aby ji nepodfoukla bunda :) davame vyhraty tilecko pod bodycko:) ale kazdej to ma jinak a pod kombynezu se nemusi navlikat tolik :)

lucypaja
Kelišová 6939 příspěvků 10.01.17 15:50

Mám teda už starší, ale zatím venku nechodící, nosíme, ale když jedem v kočárku tak dávám-body, punčocháče, merino botky, oteplováky, flísovou mikinu, bundu, fusak a deku nebo místo oteplovaček a bundy kombinézu, ale není tak teplá, tak pod ní tepláčky a ještě jednu mikinu, byla sem ráda, že si bez brekotu vzal rukavičky, ale zjistil, že je umí sundat a pak už je nechce, tak to mě štve, jo a čepičku, jen mu pořád leze do očí, z jiných mu zas koukají uši, tak se chystám koupit kukličku máte některá zkušenost? Raději jak do kočárku tak nosítka víc oblékám, poněvadž jak se nehýbou může jim být chladno a oni to přeci jen neřeknou. Ven chodit musíme poněvadž vodíme staršího do školy, takže za každého počasí..jinak bych ani já kolikrát ven nešla..

Saffiraa
Závislačka 3715 příspěvků 12 inzerátů 10.01.17 16:31

Ahoj, já musím s malou (8. měsíců) ven každý den, protože vodíme staršího do Mš a z Mš. Když byl největší mráz, tak jsem dávala body, punčochy, polodupačky, tričko, mikinu, kombinézu a čepici, šup do fusaku a ještě nánožník. A vždy byla krásně teploučká. Jo a chce to mazat tvářičky. :) :mavam:

Tamtama
Extra třída :D 11691 příspěvků 10.01.17 18:11

Tváře jsem teda nikdy nemazala ani jednomu dítěti  ;)

Saffiraa
Závislačka 3715 příspěvků 12 inzerátů 10.01.17 19:37

@Tamtama No vidíš, já je mažu i sobě. Jinak mě v mrazu pálí. ;)

Maci1987
Ukecaná baba ;) 1155 příspěvků 12.01.17 00:38

My jsme dneska byli v tom mrazu (-15) venku s 7,5 měsíčním. Já ho do tohohle počasí oblékám do bodýčka s dlouhým rukávem, punčoch, fleecového overalu, čepice a jenom do teplého fusaku. Je zavřený v hluboké korbě a dneska mu bylo myslím akorát. Když bylo kolem -5 tak jsem ještě používala méně teplý fusak. A mažu obličej Hipp vítr zima krémem 8)

Eminka1
Kecalka 165 příspěvků 12.01.17 23:28

To mi prijde sakra malo. Tak snad nebude nemocny.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama