Jak oblékáte 8měsíční ven?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mesiah
Kecalka 319 příspěvků 10.01.17 13:47
Jak oblékáte 8m ven?

Ahoj,

jak oblékáte miminka do kočárku, když je venku kolem -6st?
Když bývalo kolem 0st, tak jsem oblékala:
bodýčko, punčochy, ponožky, tepláky, fleecovou mikinu, zimní bundu, papuče, rukavice a do fusaku + deku.
Vždycky nad tím oblékáním hrozně přemýšlím, aby mu nebyla zima nebo teplo, tak teď tápu, jak v takovémto počasí.. :nevim:

Reakce:
Adelka951
Ukecaná baba ;) 1471 příspěvků 10.01.17 13:50

Myslím, že to takto stačí, spíš bych kolem nuly ubrala aspoň tu deku.

Tamtama
Extra třída :D 11962 příspěvků 10.01.17 13:50

Místo papučí, bundy a tepláků jsem dávala kombinézu, deku už ne

Temaho
Kelišová 5230 příspěvků 10.01.17 13:52

Pořiď kombinézu. Je to i jednodušší na oblíkání.

Redík
Ukecaná baba ;) 2314 příspěvků 10.01.17 13:59

Máme body, punčochy, čepici, kombinézu s rukavicema, fusak, slída a teplo jak blázen :mrgreen:

Katerina308
Kecalka 489 příspěvků 10.01.17 14:01

Moje holka má body, polodupačky, čepici a slabší kombinézu, je teplá ale ne ta klasická šustáková. V kočáru je ve fusaku, do auta má už jen deku.

Eminka1
Kecalka 192 příspěvků 10.01.17 14:17

Pod -5 by male deti ven nemeli takze my nechodime jak je ted mraz a navlikam vic teda kdyz chce posledni dobou chodit tak je vlastne bez fusaku tak aby ji nepodfoukla bunda :) davame vyhraty tilecko pod bodycko:) ale kazdej to ma jinak a pod kombynezu se nemusi navlikat tolik :)

lucypaja
Echt Kelišová 7979 příspěvků 10.01.17 15:50

Mám teda už starší, ale zatím venku nechodící, nosíme, ale když jedem v kočárku tak dávám-body, punčocháče, merino botky, oteplováky, flísovou mikinu, bundu, fusak a deku nebo místo oteplovaček a bundy kombinézu, ale není tak teplá, tak pod ní tepláčky a ještě jednu mikinu, byla sem ráda, že si bez brekotu vzal rukavičky, ale zjistil, že je umí sundat a pak už je nechce, tak to mě štve, jo a čepičku, jen mu pořád leze do očí, z jiných mu zas koukají uši, tak se chystám koupit kukličku máte některá zkušenost? Raději jak do kočárku tak nosítka víc oblékám, poněvadž jak se nehýbou může jim být chladno a oni to přeci jen neřeknou. Ven chodit musíme poněvadž vodíme staršího do školy, takže za každého počasí..jinak bych ani já kolikrát ven nešla..

Saffiraa
Závislačka 3883 příspěvků 8 inzerátů 10.01.17 16:31

Ahoj, já musím s malou (8. měsíců) ven každý den, protože vodíme staršího do Mš a z Mš. Když byl největší mráz, tak jsem dávala body, punčochy, polodupačky, tričko, mikinu, kombinézu a čepici, šup do fusaku a ještě nánožník. A vždy byla krásně teploučká. Jo a chce to mazat tvářičky. :) :mavam:

Tamtama
Extra třída :D 11962 příspěvků 10.01.17 18:11

Tváře jsem teda nikdy nemazala ani jednomu dítěti  ;)

Saffiraa
Závislačka 3883 příspěvků 8 inzerátů 10.01.17 19:37

@Tamtama No vidíš, já je mažu i sobě. Jinak mě v mrazu pálí. ;)

Maci1987
Ukecaná baba ;) 1417 příspěvků 12.01.17 00:38

My jsme dneska byli v tom mrazu (-15) venku s 7,5 měsíčním. Já ho do tohohle počasí oblékám do bodýčka s dlouhým rukávem, punčoch, fleecového overalu, čepice a jenom do teplého fusaku. Je zavřený v hluboké korbě a dneska mu bylo myslím akorát. Když bylo kolem -5 tak jsem ještě používala méně teplý fusak. A mažu obličej Hipp vítr zima krémem 8)

Eminka1
Kecalka 192 příspěvků 12.01.17 23:28

To mi prijde sakra malo. Tak snad nebude nemocny.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Koukalová myslí na návrat po vzoru Jágra. Nesaháš mu po kotníky, soptí fanoušci!

Do května se rozhodnu! To, o čem se už dlouho ve světě sportu mluví, se možná... číst dále >

„Jsi hnusná, jdi na plastiku,“ psali hejtři Šafářové v den jejích narozenin!

Vztah Tomáše Plekance a Lucie Šafářové musí být hodně pevný. Jinak si neumíme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >