Spánek 9ti měsíčního miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
majousek
Stálice 99 příspěvků 09.01.17 18:03
Spánek 9ti měsíčního miminka

Moje 9ti měsíční holcicka prospí 18 hodin denně, je to normalni? Jaké mate zkusenosti?
V noci spí 12 hodin v kuse, pak si dá 2,5 dopoledne, 2,5 po obědě a ještě 1 hod pred večeři…
Díky :-)

Reakce:
zuzanka003
Kelišová 7464 příspěvků 09.01.17 18:18

@majousek závidím 8o moje 10 měsíční spí v noci 12h a přes den 1× 30min :zed:

Eminka1
Kecalka 181 příspěvků 09.01.17 18:52

To prejde:) uzivej si to :)

Taka
Zasloužilá kecalka 959 příspěvků 09.01.17 19:14

Sama ještě děti nemám, ale znám dítě, co v 10 měsících spalo podobně jako tvoje cácorka, ale taky prcka, co si dáchnul 40 minut po obědě a v noci tomu taky moc nedal :)

Byla bych v klidu a spíš si to užívala :D

mikacka
Kecalka 273 příspěvků 09.01.17 19:19

Ahoj, taky mam devitimsicni a spi 12 hodin v noci, 1-3dopo,1-3 po obede a i hodinu pred vecerem, jak se ji chce a jak ji dame moznost, pac ji to trochu musim prizpusobovat skolkovymu triletakovi. Takze za me uplne v pohode.

majousek
Stálice 99 příspěvků 09.01.17 21:33

Tak dekuji za uklidnění 8) 8) 8)

Ivetlu
Kecalka 350 příspěvků 09.01.17 23:18

Je to v pohodě, taky závidím :cert: :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus zase provokuje na Instagramu. Myslí to vážně, nebo chce pozornost?

Od té doby, co je krásná moderátorka Jasmina Alagič (29) v požehnaném stavu,... číst dále >

Příběh lásky „Luďana a Ilony“: Dohodil Hofmann Jitce roli na usmířenou za nevěry?

V seriálu Most! hrají Martin Hofmann (40) a Jitka Čvančarová (40) bývalé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >