Reklama

Jsem histerka co přehání?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elvinerha
Zasloužilá kecalka 864 příspěvků 07.01.17 23:10
Jsem histerka co prehani?

Ahoj, potrebuju objektivni nazory. Mam holcicku narozenou 26tt 22.11. Jsem s ni stale v nemocnici ona je na oddeleni jip nedonosenych a jeste dobu bude. Jsem tu ubytovana odstrikavam ji mlicko kazde dve hodiny. Je to vymodlene dite po trech letech snazeni pres car. Je tu nova sestra co se zaucuje, to by mi nevadilo. Ale strasne kasle neni to jen obcas zakaslani ale sileny kasel. Nechtela sem delat zle ale slusne jsem ji poprosila a rekla ze to nemyslim zle a ze ji nechci urazit ale ze dokud bude tak kaslat ze nechci aby se o malou starala ze se bojim aby neonemocnela. Je stale na podpore dychani potrebuje kyslik mela i zastavy dechu. Vse probehlo slusne, slusne sem je poprosila a oni se radili s vedenim a o malou se stara sestra co obvykle co mela na zauceni tu novou sestru. Rikali ze se nezlobi a ta nachcipana sestra ze by se na mem miste take bala. Ale maji me samozrejme za histerickou matku. Jednali by jste stejne?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31602 příspěvků 07.01.17 23:12

Hysterka nejsi, taky bych nechtěla, aby se o mého novorozence starala nachcípaná sestra..ani kdyby byl donošenej. stj si za svým..a ať jste brzo doma :hug:

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 07.01.17 23:13
@Elvinerha píše:
Ahoj, potrebuju objektivni nazory. Mam holcicku narozenou 26tt 22.11. Jsem s ni stale v nemocnici ona je na oddeleni jip nedonosenych a jeste dobu bude. Jsem tu ubytovana odstrikavam ji mlicko kazde dve hodiny. Je to vymodlene dite po trech letech snazeni pres car. Je tu nova sestra co se zaucuje, to by mi nevadilo. Ale strasne kasle neni to jen obcas zakaslani ale sileny kasel. Nechtela sem delat zle ale slusne jsem ji poprosila a rekla ze to nemyslim zle a ze ji nechci urazit ale ze dokud bude tak kaslat ze nechci aby se o malou starala ze se bojim aby neonemocnela. Je stale na podpore dychani potrebuje kyslik mela i zastavy dechu. Vse probehlo slusne, slusne sem je poprosila a oni se radili s vedenim a o malou se stara sestra co obvykle co mela na zauceni tu novou sestru. Rikali ze se nezlobi a ta nachcipana sestra ze by se na mem miste take bala. Ale maji me samozrejme za histerickou matku. Jednali by jste stejne?

mě přijde dobře že ses ozvala - také bych měla o tak malé miminko strach

lampicka11
Závislačka 3352 příspěvků 1 inzerát 07.01.17 23:16

Take bych mela sileny strach kdyby mi nekfo „prskal“ bacily na predcasne narozene mimco…

Koty
Závislačka 3796 příspěvků 07.01.17 23:17

Zachovala bych se naprosto stejně. Co si myslí druzí bych vůbec neřešila. Spíš mi od sestry příjde vrcholně nezodpovědné chodit k takto nedonošeným bobkům. Nosí aspoň roušku? Jestli ne, tak je to echt nezodpovědná blbka.

Popokatepetla
Závislačka 3041 příspěvků 07.01.17 23:19

Ne nejsi hysterka, spíš se divím, že nemocná sestra na nedonošenecké vůbec může :-( Vzdyt, když tam člověk jde, musí si dezinfikovat ruce, brát „obleček“, nás upozorňovali, že na návštěvy nemocní rozhodně nechodit aby tam něco zvenčí nezavlekl a pro personál to neplatí? 8o :,( Já mám zkušenost s ošklivou infekcí u nedonošeňátka, bylo to nejhorších 5 dní v mém životě, když dcera bojovala o život, takže za mě..je dobře že ses ozvala, také bych svoje dítě nechtěla vědomě vystavovat nějakému riziku. Držím palce, ať jste brzy doma.

Příspěvek upraven 07.01.17 v 23:22

hapovab
Kecalka 442 příspěvků 07.01.17 23:21

Nejsi! A ja bych ji to asi ani nerekla slusne, pekne by me to nastvalo.Jak si muze dovolit jit nachrmlana sestra k nedonosenym miminkum, vzdyt kazde onemocneni pro ne muze mit fatalni nasledky. :nevim:

Mína47
Zasloužilá kecalka 615 příspěvků 07.01.17 23:22

Tak v tom případě je histerická naše detská doktorka. Dcera byla mírně nedonošená + problémy po porodu, narozená v zimě. Naše doktorka, mi zakázala návštěvy u nás doma, že k ní nesmí nikdo s jakýmkoli kašlem (co kdyby to byl černý kašel) a syna ať mám taky doma, aby nic domů nepřinesel. Tak mě tak vystrašila až nezdravě, ale přežili jsme období chřipek ve zdraví všichni. Doporučení jsem raději dodržela.

Alternativa
Kecalka 239 příspěvků 07.01.17 23:23

Historická rozhodně nejsi. Ale umím si tam představit svou velmi temperamentní kamarádku, co by tam teprve udělala za pořádky s personálem co je nemocný u dětí.

Anče KubaHajnej
Kecalka 110 příspěvků 07.01.17 23:23

Určitě to bylo dobré řešení - nejdůležitější je dcerky zdraví. Lepší se ozvat a třeba i někoho trochu urazit, než to nechat být a pak sledovat, jak má třeba komplikace. Zdravotníci to berou jako obyčejnou práci, taky nechtějí hned na neschopenku kvůli penězům… Tak je dobře, že to maminka nenechá na nich, ale zjedná si u své dcery pořádek. Palec nahoru :potlesk:

Dorriana
Zasloužilá kecalka 648 příspěvků 07.01.17 23:25

Ahoj zakladatelko. Mam donoseneho kluka a rodila jsem v rijnu. Zachovala bych se uplne stejne. Me zase iritovala sanitarka, ktera furt chrchlala. Ale bohuzel jsem ji sprdla, ze jako nastydla nema co delat mezi miminama. Ona se mi omluvila, ze neni nemocna, ale jak cely den cucha ty desinfekce (stlala vsem nove postele a desinfikovala igelity), tak ji strasne pali v krku a stipe v nose. Nakonec mi ji bylo i lito, ze jsem na ni asi ze strachu vyjela. Ty urcite hysterka nejsi. :hug:

Kejmina90
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 07.01.17 23:26

Jednala bych stejně, ne-li hůř, jsi statečná, že jsi s miminkem a dáváš jí mlíčko, mě se dcerka narodila ve 39tt 11.11. a protože měla „jen“ 2,4kg, tak jsem se o ni taky bála, bojím, nikdo k ní nemůže byť s rýmičkou, bojím se s ní do obchodu, aby na ní někdo nekýchl :oops:… Držím palce, ať jste brzy doma :kytka:

peta81
Ukecaná baba ;) 2011 příspěvků 07.01.17 23:34

@Elvinerha tak tohle fakt neni hystericka reakce. zachovala jsi se jako spravna zodpovedna mama.
ale fakt me zarazi, ze nemocna sestra muze k novorozencum a jeste k nedonosenym 8o a to i po porade s vedenim, to to nikoho nedonuti situaci resit? podle me tam nema vubec co delat :nevim:
at jste brzy v poradku doma :hug:

jenny.fields
Generální žvanilka 24591 příspěvků 07.01.17 23:40

A proc mas pocit, ze si mysli, ze jsi hystericka??

Elvinerha
Zasloužilá kecalka 864 příspěvků 07.01.17 23:41

Oni se ohaneli tim ze mela anyibiotika a ze infekcni urcite neni a ze pri akutnim infektu byla doma, ale takovy kasel podle me neni vylecena nemoc a kolikrat antibiotika ani nezaberou a bakterie jsou rezistentni. Rousku sice nosi ale chrchla ze se uplne krouti a kdyz neni u inkubatoru tak kasle i do rukou no proste jsem uplne strnula hruzou nad tim. Tvarili se pak ze sem histerka no ja jim vysvetlovala ze mam proste strach ze sme si hodne uz vytrpely ze je nechci urazit a nemyslim to zle a at se na me nezlobi ale ze nechci aby ted na malou sahala. Ale vedomi ze by mala dostala nejakou cheipajznu nebo neco to me desi silene. At si mysli ze sem histerka mala je nas zazrak nechci ji ohrozit. Je tu zakaz navstev kvuli chripkove epidemii za detmi smi jen maminky co maji mliko jinak nikdo. Pritel je uplne zdravy a malou uz dobu nevidel a buh vi kdy zakaz zrusi. Me rekli ze kdybych dostala rymu nebo kasel tak musim jet okamzite domu. A pak mi u inkubatoru takhle silene kasle sestra a saha mi na malou. Ja se jim tam i rozbrecela je toho na me hodne a tohle me dodelalo.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama