Reklama

Miminko si načuralo do oka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Feliccita
Kecalka 138 příspěvků 8 inzerátů 07.01.17 07:50
Miminko si načuralo do oka

Dnes ráno si muj sedmidenní syn nacural na obličej a samozrejme mu to steklo do oka… Hned jsem se snazila otrit a omyt mokrou plynou. Muze z toho maly chytit nejaky zánět? Vim, moč je sterilní, ale predsi jen… 8o

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.17 07:53

:mrgreen: já myslím že to se stane skoro každému a neslyšela jsem že by byl z toho nějaký zánět, tobě ještě o očí nenačural? Mi skoro při každém přebalování :mrgreen:
buď v klidu :kytka:

Feliccita
Kecalka 138 příspěvků 8 inzerátů 07.01.17 07:56

Dneska prvne :lol: vetsinou oznackuje jen me a vse v okruhu 1 metru :mrgreen: ale dneska to byl nejakej extrém :D

Maja1984
Stálice 86 příspěvků 2 inzeráty 07.01.17 08:02

Můj z toho nikdy zánět neměl, párkrát se mu to taky podařilo. Zvládl se trefit několikrát i do pusinky :lol:

Kollenka
Nováček 9 příspěvků 07.01.17 08:03

Děti jsou prostě šikovné a jejich tělo si spoustu věcí vyřeší samo. Tuhle taky!

Aotearoa
Závislačka 4258 příspěvků 07.01.17 08:11

Urinoterapie je zdravá. :mrgreen:

Feliccita
Kecalka 138 příspěvků 8 inzerátů 07.01.17 08:16

Děkuju za uklidnění :-)

Uživatel je onlinePipet
Generální žvanilka 24064 příspěvků 07.01.17 08:29

Spíš bacha s tím plynem ;)

Annapavelkovaml 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.17 08:33

Stava se to furt a malej z toho ma akorát tak zachvat smíchu :lol:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.17 08:33
@Pipet píše:
Spíš bacha s tím plynem ;)

jsem si vůbec nevšimla :mrgreen: tady to je běžné :mrgreen:

warita
Kelišová 7404 příspěvků 07.01.17 08:36
@Feliccita píše:
Dneska prvne :lol: vetsinou oznackuje jen me a vse v okruhu 1 metru :mrgreen: ale dneska to byl nejakej extrém :D

Ja mam holcicku, ale slysela jsem radu, jak postupovat pri curani ala fontana. Kdyz rozbalujes, tak nejdriv nazvednout plinu, aby tam mohl studeny vzduch a pak rychle zase prilozit. Jak ovane pindika studeny vzduch, tak hodne chlapecku v ten moment pusti…

Lychee13
Závislačka 3036 příspěvků 07.01.17 08:38

6týdenní syn, načůral do obličeje stejně staré holčičky v čekárně u doktora. Vyslékla jsem ho, zakecaly jsme se s její maminkou a už to jelo. :mrgreen: A nestěžovala si, že by malé něco bylo, kamarádíme se dodnes. :mrgreen:

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.17 08:38
@Feliccita píše:
Dnes ráno si muj sedmidenní syn nacural na obličej a samozrejme mu to steklo do oka… Hned jsem se snazila otrit a omyt mokrou plynou. Muze z toho maly chytit nejaky zánět? Vim, moč je sterilní, ale predsi jen… 8o

nechytne z toho nic bud v klidu cistou vodou vymyj a cajk ;)

Verča32
Stálice 79 příspěvků 07.01.17 08:40

Moc je sterilni, byla bych v klidu, kdyby ho to stipalo, tak oko je zvykle se branit tim ze slzi a vse vyplavi. A miminka curaji casto. Takze nepochybuji o cistote moce. To je jak voda.

Alyss1
Závislačka 2764 příspěvků 10 inzerátů 07.01.17 08:47

Pockej az se pos..re, pak to rozmatla rukou, a tou si sahne do oka a pak ji oblizne…(o nabxtku nemluve:):).

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama