Ex přišla na návštěvu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.17 18:28
Ex přišla na návštěvu

Pochopte anonymitu, chodí sem kamarádky.

Dnes přišla na návštěvu ex, omluvila se sice, že bez pozvání, ale já jen zírala.
Kromě pár slov, když si předávají jejich dceru, tak s ní 3 roky nemuvil, holce je 7, manžel platí 10 000 měsíčně MÁME JI CELÝ SRPEN NA KRKU A SAMOZŘEJMĚ KAŽDÝ DRUHÝ VÍKEND. SPOLU MÁME TŘÍLETÉHO CHLAPEČKA.

Přinesla mi kytku, malému autíčko, ale poprosila manžela o bezúročnou půjčku na rozbitý sporák a pračku 15 000.
Neskutečné, že.
Alimenty má jak královna, jedno dítě, bydlí s matkou, ta ji jistě přidává na nájem a tohle.
Manžel jí to slíbil, že pošle 3× 5000 místo 10 000 a bude to, a rovnou jí ty peníze dal, se slovy,,Janičko, že ti to nebude vadit, je to výjimečné,, to jako na mě.
Nechtěla jsem dělat scény a už je pozdě, ale co byste udělali? Poslali ji do ******?

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

vonajebohyne
Echt Kelišová 9526 příspěvků 09.01.17 18:31

Hlavne bych si dala pozor na vyjadreni typu „mit holku cely mesic na krku“, ona je totiz dite tveho muze uplne stejne, jako ten tvuj kluk.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.17 18:31

Tak vysoké alimenty má zřejmě proto, že má chlap vysoký příjem ne?
nejsi tak trochu megera? jak můžeš napsat že máte jeho dceru „na krku“…
podle mě to udělala tak hezky a když to nevadí mu, tak proč by to mělo vadit tobě?
:zed:

Baba
Nadpozemská drbna 29687 příspěvků 09.01.17 18:32

NE, NEPOSLALy, je to mama jeho ditete.
A napsat, ze ji mate cely srpen ka krku? 8o No chidera tatinek, ze u sebe ma vlastni dite

Trojlístek
Závislačka 3538 příspěvků 09.01.17 18:32

Minulost, tu neodpářeš.

Alimenty má asi slušné, tak bych si ještě zpětně s manželem promluvila, ale to, že jsi neudělala scénu před ní tě ctí. Vím, slabá útěcha…

Ale moc tě nectí vyjadřování o jejich společném dítěti, to jsi nenapsala hezky…

Příspěvek upraven 09.01.17 v 18:34

Božislava
Ukecaná baba ;) 1417 příspěvků 09.01.17 18:33

Dřív než budu reagovat, se zeptám: Jaký je měsíční příjem Tvého manžela? :hug:

blabla123 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.17 18:33

Být tebou se nejdříve uklidním a je to jeho dítě a to nevymažeš ze života. Pokud jsi nechtěla chlapa s dítětem, tak jsi měla možnost si najít bezdětného. :kytka:

Karleon
Kelišová 5350 příspěvků 09.01.17 18:34

Tak hlavně pozor, jestli má soudně přiklepnutou tu desítku, aby v tom pak nebyl bordel, že pošle jen pětku. Jinak bych to neřešila.

SussieS
Závislačka 3812 příspěvků 09.01.17 18:35

Jestli platí manžel 10 000 měsíčně, tak asi proto, že na to má dostatečné příjmy. Jestli jí její maminka přispívá něco dalšího navíc, po tom tobě i komukoliv jinému může být velké prd. Pokud si to vy můžete dovolit a nijak to váš rozpočet nezatíží a hlavně je to poprvé, co něco takového žádá, tak bych proti tomu neměla nic. A bacha na pusu, je to dcera tvého muže!!

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2495 příspěvků 2 inzeráty 09.01.17 18:37

Nedělala bych z toho tragédii, hlavní je, aby byly děti spokojený… Nepřijde mi to tak hrozný, i když tě chálu, je v tom trochu žárlivost

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.17 18:38

Doufám, že si to ex přečte a pošle to tvému muži aby viděl co má doma za materiál… jsem vytočená přitom se mě to vůbec netýká :mrgreen: mazec

amylon
Kecalka 255 příspěvků 09.01.17 18:40

Zakladatelko, mohu jen zírat, co jsi schopná napsat(a myslet si).Něco tak bez úrovně jako tvůj příspěvek se nevidí. Víš, ono se to pak všechno pozná na tvém dítěti-a obávám se, že budeš litovat.To se máš tak špatně, že musíš být tak nenávistná?

Lama Lama
Hvězda diskuse 49101 příspěvků 09.01.17 18:41

Zebytobyltygl?… aneb jajsem lyen aspol?

Helileli
Závislačka 2957 příspěvků 09.01.17 18:42

Pokud tvůj muž může jen tak vytasit 15tis že srajtofle, tak asi nebudete zadní chudáci, i výše alimentů tomu napovídá.

Ber to tak, že i když je třeba matka trubka a nemá nasetreno, tak bito by bylo dítě, kdyby nemělo doma teplé jídlo a čisté oblečení. A který normalni otec by toto chtěl dopustit…

Pokud to bude opravdu jen vyjimka, tak bych k tomu muži nic zásadního neříkala, budeš za špatnou ty.

terien
Echt Kelišová 8084 příspěvků 09.01.17 18:45

Tak pomůže matce svého dítěte no :nevim: pokud to pro vás neznamená finanční problém, tak nevím proč tak vyvádíš. Poprosila slušně, navíc vás oba dohromady, žádná domlouvačka za tvými zády tak co? Já bych taky pomohla být na jeho místě, v životě jsou i jiné hodnoty než peníze :roll:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >