Jak obnovit city

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
13.10.21 22:36

Jak obnovit city

Daji se obnovit city k partnerovi? Popřípadě jak,
co vám pomohlo? Jsme spolu jen rok a z mé strany to vyprchalo, nějak ani nevím jak. On je moc hodný, nikdy mi nic neudělal, o to víc to nechápu a mrzí mě to. Ráda bych to ještě nějak zachránila, pokud se dá. Přece jenom hodný chlap není na každém rohu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4082
13.10.21 22:49

Po roce??? 8o Kolik ti je let? A měla už jsi nějaký vážný vztah?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.10.21 22:55

@Serpentini dospělá jsem a ano měla

• Citovat
  • Nahlásit
4082
13.10.21 23:09
@Anonymní píše:

Tak dospělý je podle občanky člověk i v osmnácti a stejně je rozdíl mezi osmnáctkou a třicítkou. Nějaká ta zamilovanost časem opadne, člověk toho druhého vidí víc realisticky, ale že by ho ze dne na den přestal bezdůvodně milovat? Nevim, tak mu to zatím neříkej a chvíli počkej, jestli to naskočí zpátky. Jak se to říká? Láska je opětovné zamilovávání se do stále stejné osoby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6126
14.10.21 07:14

Po roce je to opravu síla, první růžové brýle padají, ale furt by to mělo mít jiskru. Já jsem manželovi o víkendu řekla, že mám nejhezčího a nejhodnějšího manžela na světě. Roli tam samo hrálo, že jsme byli sami na Jižní Moravě :mrgreen: takže doporučuji společné zážitky, trávit čas trochu jinak, začít se na partnera dívat z jiného úhlu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7287
14.10.21 07:56

Zpravidla nevyzrálé osobnosti jsou závislé na pocitu zamilovanosti a běhají z jednoho krátkého vztahu do jiného. Jak to máš ty, netuším. Pokud jsi schopna udržet dlouhodobý vztah, tak tady s tím se rozejdi a hledej jinde, pokud nejsi a končí to vždy tímhle způsobem, tak to chce asi nějakou psychoterapii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.10.21 08:16

Sem zvedava, co zde padne za rady.Ja sem v situaci, kdy city opadly u pritele :,(.Nic spatneho sem mu neudelala, presto pry me uz nemiluje a to po pul roce vztahu :(.Prijde mi to divne.Mam pocit spis, ze byl zamilovany, to opadlo a neprisla laska :nevim:.On tvrdi, ze me opravdu miloval a ted me ma stale rad. Vubec nechapu jak to mysli, co si mam pod tim predstavit-asi te nemiluju, ale mam te rad :roll:.Rad se mnou je, ale nedokaze riict, ze me miluje. Citim se hrozne.

• Citovat
  • Nahlásit
7287
14.10.21 08:24
@Anonymní píše:
Sem zvedava, co zde padne za rady.Ja sem v situaci, kdy city opadly u pritele :,(.Nic spatneho sem mu neudelala, presto pry me uz nemiluje a to po pul roce vztahu :(.Prijde mi to divne.Mam pocit spis, ze byl zamilovany, to opadlo a neprisla laska :nevim:.On tvrdi, ze me opravdu miloval a ted me ma stale rad. Vubec nechapu jak to mysli, co si mam pod tim predstavit-asi te nemiluju, ale mam te rad :roll:.Rad se mnou je, ale nedokaze riict, ze me miluje. Citim se hrozne.

A na co čekáš? Po půl roce vztahu bych mu teda udělala papá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6940
14.10.21 08:24

Nemá smysl po tak krátké době pokračovat ve vztahu kde nejsou city. Pokud nehraje roli manželství, děti, není žádný důvod..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7880
14.10.21 08:28
@Anonymní píše:
Daji se obnovit city k partnerovi? Popřípadě jak,
co vám pomohlo? Jsme spolu jen rok a z mé strany to vyprchalo, nějak ani nevím jak. On je moc hodný, nikdy mi nic neudělal, o to víc to nechápu a mrzí mě to. Ráda bych to ještě nějak zachránila, pokud se dá. Přece jenom hodný chlap není na každém rohu.

Na rozdíl od ostatních si myslím, že se to prostě stává a pokud to takhle není v každém vztahu, tak na tom ani nevidím nic patologického. Ten rok je podle mé zkušenosti v tomto docela zásadní - opadne ta zamilovanost a pak už se člověk na vztah a protějšek dívá víc racionálně, hodnotí, zda mu to vyhovuje, atd.

Možná by bylo dobré zamyslet se, v čem Tě ten vztah „zklamal“ nebo nenaplnil. Když si na to zvládneš odpovědět, tak pak se možná nebudeš cítit tak provinile, že ses rozhodla ho ukončit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7880
14.10.21 08:32
@Anonymní píše:

Opět… obávám se, že to je holt riziko každého vztahu a často se ani nedá až tak moc rozumem vysvětlit, kam a proč ty city zmizely. Jsou určitě lidi, kteří inklinují k náhlým citovým obratům víc než jiní, ale IMHO i těm, kteří jsou jinak citově stabilní, se to může stát.
Chápu, že to bolí a že si člověk snaží najít odpověď na otázku, proč se to stalo (nebyla bych jiná), ale stejně nakonec člověk dojde na to, že nemá smysl se v těch důvodech až tak rýpat, že je to jen sypání soli do ran.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1389
14.10.21 08:33
@Anonymní píše:

Byva uplne normalni, ze po roce se vztah zacne presouvat do jine roviny.

Pokud ale motylci odleteli a k partnerovi te to uz moc netahne, tak to bud neni ten pravy a nebo je problem v tvem nastaveni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
831
14.10.21 08:45

@Serpentini No a my se vzali teď po 9 měsících. To teda nevim co by zakladatelka dělala. Poradit neumím, nestává se mi to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.10.21 08:47

@Hecate Asi mas pravdu :(.Ja se z nej snazila dostat proc to tak citi, ale nevi.Pry se najednou zacal citit nesvuj v tom vztahu. Pritom sem mu nedala zadnou pricinu k tomu, aby se citil nesvuj :(.Pry ma dokonce spatny pocit z toho, ze me trapi, ze ja mu neublizila a tak nechce ublizovat me.Ma me porad rad :roll:.Ja prave s timto nemam zkusenost. Porad hledam v sobe, co sem udelala spatne. Mozna sem mu davala lasku az moc najevo :nevim:,az si toho prestal vazit.

• Citovat
  • Nahlásit
7287
14.10.21 08:50
@Anonymní píše:
@Hecate Asi mas pravdu :(.Ja se z nej snazila dostat proc to tak citi, ale nevi.Pry se najednou zacal citit nesvuj v tom vztahu. Pritom sem mu nedala zadnou pricinu k tomu, aby se citil nesvuj :(.Pry ma dokonce spatny pocit z toho, ze me trapi, ze ja mu neublizila a tak nechce ublizovat me.Ma me porad rad :roll:.Ja prave s timto nemam zkusenost. Porad hledam v sobe, co sem udelala spatne. Mozna sem mu davala lasku az moc najevo :nevim:,az si toho prestal vazit.

Ano, kdo je moc hodný a nemá svůj názor a ve všem vždy vyhoví partnerovi, bohužel ztrácí pro druhého na atraktivitě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat