Jak odnaučit 4měsíční dítě láhev

30.8.21 06:18

Jak odnaučit 4 měsíční dítě láhev

Ahoj holky jak odnaučit 4 měsíční dítě od láhve na UM? Stále kombinují kojení a dokrm lahví Avent natural. Dcera se vždy prvně nakojí a potom dokrm lahví ( asi 3× denně ) přes cévku jsem zkoušela taky. To nám jde.

Jde mi o to, že začíná dělat vylomeniny u kojení.. :mrgreen: že saje saje a i když ještě mléko při sání je tak už nechce a jak dám ještě UM tak stejně vypije minimálně 120ml…

Dávat um jsem se rozhodla, když dcera nepřibrala a začíná mít v Plíně ty solné fleky červené a méně mokrých plen za den..

Takže prosím jak na to plus ještě ten blbý dudlík jak odnaučit. Nosítko mám na cestě tak budu zkoušet potom s ním.. :srdce:

Jinak když ji nakojim dudlík si vezme a když ještě přidám um už ani dudlík nechce…

Takže asi víte proč :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2312
30.8.21 07:47

Z flašky je to prostě pohodlnější. Zvlášť pokud s kojením jsou nějaké potíže, mléka je málo nebo to neteče dobre. Po svých zkušenostech bych se na kojení vykaslala a byla ráda, že dítě dobre pije to UM, je spokojené, pribira atp. Dudlík jsem vždy odnauvovala až mnohem později, od roka jen na spaní a po druhém roce už vůbec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
30.8.21 08:23

Tak ja bych potrebovala 3-mesicni naucit na flasku a dudlik….

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10967
30.8.21 09:36

Jestli uz má ukončeny 4 měsíc tak bych začala UM nahrazovat prikrmy. A kojit co nejvíc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
114
30.8.21 22:52

Tak vylimeniny muze delat proto ze ji to netece dobre, nejaka blokáda, spatna poloha nebo spatne prisati. Mela jsem to podobne a ikdyz jsem ja z prsa mleko dostala, tak mala nechtela. Bylo potreba zjistit kde je problem (treba laktacni nebo internet a pozorovat, vyrazivaci metodou) mo a zvýšit produkci, takze bud flasku zahodit a prikladat i kdyby ti melo byt kazdou chvili (ale bude to nervak) nebo odsavat kazde 2h potom kazde 3h (elektrickou) az se navysi na potrebne množství a pak lahev zahodit (je to delsi cesta, ale pro nekoho pohodlnejsi). Na dudlik se vyprdni, neni dobre resit dva problemy zaroven. Az se ustali kojeni a bude nekolik tydnu v poho, tak snizuj cas s dudlikem, vzdycky kdyz se bude bavit, tak ji ho vem, ta moje si toho ani nevsimla a pak ho zase dostala az chtela ale postupne se intervaly prodluzovaly az se naucila/si zvykla, ze ho pres den vlastne nema ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat