Jak odnaučit dítě od sunaru?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.18 22:19
Jak odnaucit mimi od sunaru?

Ahoj, chtela bych se zeptat jestli ma nekdo s timto zkusenosti. Mam 2 mesicniho chlapecka a nedavno jsem mu zacala sem tam davat sunar, vetsinou rano a vecer. Bylo to z duvodu ze maly byl porad hladovy a me uz neskutecne bolely bradavky. Dokonce jsem na nich mela prasklinky a ted mi po nich zbyly jizvicky. Kdyz uz je to ted lepsi bych chtela se sunarem uplne prestat ale on to uz casto vyzaduje, od prsu se odtahuje a place. Zrejme si zvykl na to ze z flasky mu to tece vice… Vim ze si za tohle muzu sama ale chci kojit a chci s tim neco udelat. Mate nejake rady? Nechci ho nechat plakat a nechat ho hladoveho kdyz prso odmita..v noci mu to staci ale pres den ne.

Přečtěte si článek: Umělá výživa kojenců: Které mléko vybrat?

Reakce:
iiiv
Extra třída :D 11045 příspěvků 26.08.18 22:22

jenom koj, nic jiného nedávej

Fjodorka
Extra třída :D 11270 příspěvků 26.08.18 23:12

Kojit, kojit, kojit. Nic jiného dělat nelze. Vyhodit láhev, vyhodit dudlík, kojit.

z92
Kecalka 212 příspěvků 26.08.18 23:19

Tak si zkus odstříkat a dát mu to z láhve místo toho Sunaru a postupně tu láhev odbourat :nevim:

Fjodorka
Extra třída :D 11270 příspěvků 27.08.18 00:41
@z92 píše:
Tak si zkus odstříkat a dát mu to z láhve místo toho Sunaru a postupně tu láhev odbourat :nevim:

Tady nejde o chuť, ale o způsob pití.

z92
Kecalka 212 příspěvků 27.08.18 21:05

@Fjodorka nebudu se přít, ale často je problém právě v tom, že ten Sunar, nebo kterekoli jinde um, těm dětem prostě chutná víc :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >