Jak odsát co nejvíc mléka?

Anonymní
14.4.21 00:39

Jak odsát nejvíce mléka

Holky poraďte prosím. Malá mi špatně pila, vždycky. Nevím už co dělat. Chtěla bych tedy mléko odsávat. jak to mám dělat??? :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8838
14.4.21 00:41

Odsávačkou, často a hodně pít kojícího čaje a tekutin obecně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2545
14.4.21 04:33

Hodně pít, jíst kvalitní stravu, odpočívat.
Před akcí prsa prohřát a promasírovat krouživými pohyby z vnějšku směrem ke dvorci a pak ideálně elektr. odsávačkou na to. Hlavně klid, chvilku trvá než se mléko spustí a také je potřeba se u toho umět uvolnit. Až natrénuješ, není už třeba taková zdlouhavá příprava.
A jestli můžu- za mě jedna rada -pokud to nejde přirozeně, ani odsávačkou, nemuč se, netrap a neztrácej nervy a čas a prostě přejdi na umělé mléko- dnes už vyrábí kvalitní, nebudeš se stresovat, malá bude přibírat a bude spokojená. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1363
14.4.21 06:36

Ja mela stimulacni elektrickou odsavacku od Lovi, ta mi vytahla opravdu dost mleka. Rucni jsem ty prsa jen zdimala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21532
14.4.21 07:17

Koupit elektrickou odsavacku, jinak na tom necháš ruce a veškerý volný čas. Pak hodně pít, hlavně kojici čaje, před odsavanim prsa nahrat a rozmasirovat. Nicméně te nepotesim, mě i přes veškeré snahy neslo odsat skoro nic, jak sem neměla u prsa dítě, tak mi nějak neseply hormony a mliko neteklo, přitom jinak stačilo, abych měla dítě v náruči a dítě zaplakalo a mliko se spustilo samo (super třeba venku nebo na návštěvě).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14963
14.4.21 07:44

Já teda nemám zkušenosti, ale nestačilo by kontaktovat laktační poradkyni a hledat důvod, proč špatně pije? Pokut je to technický problém, tak by se to mohlo takto vyřešit. Pokud mlíko není a není šance zvýšit produkci, odsávání to podle mě nezachrání :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1798
14.4.21 08:00

Hodne pomaha odsavat v noci. Mela jsem teda radsi rucni, selektrickou to desne trvalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
264
14.4.21 12:56

Ked to clovek chce robit dlhodobo tak urcite treba elektricku odsavacku na 2 prsa. Odporucam pridat sa na fb do skupiny Materske mleko bez kojeni, tam je popisane ako postupovat aby slo odsavat dlhodobo (kludne viac nez rok)
Ale je to masaker, clovek stravi niekolko hodin denne pripojeny na odsavacke, umyvanie, nocne odsavanie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K92
940
14.4.21 13:04

Já toho odsála nejvíc, když jsem z jednoho prsu kojila až druhého v tu stejnou chvíli odsávala, to byl pak celkem fofr. Jinak mi odsávání vůbec nešlo a to přitom malá nabírala 300-400g týdně, takže to nedostatkem mléka nebylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
646
15.4.21 00:42
@Kriss Tina píše:
Koupit elektrickou odsavacku, jinak na tom necháš ruce a veškerý volný čas. Pak hodně pít, hlavně kojici čaje, před odsavanim prsa nahrat a rozmasirovat. Nicméně te nepotesim, mě i přes veškeré snahy neslo odsat skoro nic, jak sem neměla u prsa dítě, tak mi nějak neseply hormony a mliko neteklo, přitom jinak stačilo, abych měla dítě v náruči a dítě zaplakalo a mliko se spustilo samo (super třeba venku nebo na návštěvě).

No tak to dobře znám i teď máme 7 měsíční stačí jí někde jen pochovat a mám mokré koláče na tričku. teď jak bylo teplo tak se to fakt hodilo já na ostro jen v tričku :zed: :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat