Sunar a blinkaní

9.4.21 15:44

sunar a blinkani

Dobrý den mám skoro 7 týdenní holčičku… Chvíli jsem kojila ale musela jsem začít dávat příkrm.. Zvolila jsem Nutrilon 1.. Malá pak už nechtěla prso takže jsem musela odsávat a dát ji z flašky… Teď už tedy nekojím ztratila jsem mléko úplně… Problém je ale v tom že když jsem dávala Nutrilon začínali jsme na 90ml pak už jsme museli zvýšit jelikož malá měla pořád hlad zvýšili jsme na 120ml což vydrželo chvíli jelikož se malá po 1h a půl vzbudila a plakala hlady… Přešli jsme tedy na Sunar 1 pije ho asi třetí den.. Stolici má dobrou akorát trošku víc zapáchá což si myslím že úplně nevadí… Ale malá vypije 135ml Sunaru a i když si odříhne tak nám blinká tak 3krát po jídle… Vypadá to jako sražené mléko a dost to páchne… Prosím o radu co s tím nebo jestli jí to nemůže ublížit… K doktorce jsme objednané v pondělí… Děkuji za jakoukoliv radu už jsme s přítelem zoufalý a to nemluvím a převlíkaní :D :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
921
9.4.21 15:55

Mně syn po Sunaru také zvracel. Přešli jsme na Bebu a v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
563
9.4.21 17:33

Může to být přechodem na jiné mléko, ono trvá cca týden než si miminko zvykne, taky by se nemělo měnit moc často. A každému sedne něco jiného.
Jinak ale ublinkávání je u miminek zcela běžné, pokud nezvrací obloukem a přibírá na váze tak bych to zas tak moc neřešila.
A jí vám teda moc hezky, tolik nesní ani naše půl roční :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.4.21 19:16

@Jaaanča Jee tak snad bude všechno v pořádku ☺️ a ji teda hodně kolikrát ani 120 ml a ještě je ji to málo 😅

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat