Krmení odsateho mléka

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
9.4.21 11:48

Krmení odsateho mléka

Ahoj holky, plně kojím a mám doma odsávačku, zatím nevyuzitou😁 ale chtěla bych ji použít třeba pro přítele když budu potřebovat někam pryč, aby mohl malého nakrmit. Chci se zeptat, jestli to tak některá máte a jestli Vám tu flašku veme a pak nemáte problém třeba s kojením :) bála jsem se že začátku dávat i dudlíka ale nakonec je to v pohodě😅

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9.4.21 11:49

Omlouvám se, chtěla jsem napsat krmení odsatym mlékem, už nevím jak to opravit. Tak aby tu nebyla nějaká chytra mamca 😁 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28193
9.4.21 11:51
@Terezasneibe píše:
Ahoj holky, plně kojím a mám doma odsávačku, zatím nevyuzitou😁 ale chtěla bych ji použít třeba pro přítele když budu potřebovat někam pryč, aby mohl malého nakrmit. Chci se zeptat, jestli to tak některá máte a jestli Vám tu flašku veme a pak nemáte problém třeba s kojením :) bála jsem se že začátku dávat i dudlíka ale nakonec je to v pohodě😅

Nepíšeš, jak je dítě staré. Ale pokud kojit opravdu chceš a byl by problém jeho případné odstavení, tak mu flašku nedávej. Nebo alespoň kup Medela Calmu, nebo jinou flašku speciálně vyrobenou pro kojená miminka. A vyzkoušej to předem. Spousta kojených miminek si flašku nevezme vůbec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.4.21 12:02

Týden staré 😊díky za odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28193
9.4.21 12:04
@Terezasneibe píše:
Týden staré 😊díky za odpověď

Ježiš tak to vůbec, co blbneš?? 8o Proč bys vůbec chodila pryč od novorozence? Pokud chceš kojit, tak minimálně šestinedělí jenom koj. Tvorba mléka ještě není vůbec ustálená, odsátím a vynecháním kojení si můžeš zadělat na pěkné problémy. A ztráta kojení je ten nejmenší z nich. Já myslela, že je mu aspoň 3, 4 měsíce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12452
9.4.21 12:08

V šestinedělí koj a nepremýšlej nad lahví. Popravdě a to nejsem žádná kojící fanatička, nechápu, proč by matka měla potřebu odcházet od plně kojeného miminka. Já malého všude brala s sebou, kam nemohl, jel manžel s námi a šel třeba na procházku s kočárkem. Ta doba, kdy tě potřebuje 24 hodin tak uteče.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16154
9.4.21 12:13

Kam potřebuješ od týdenního miminka? 8o Ještě nejsi pořádně rozkojena, takový experimenty můžeš dělat až bude dítě větší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28193
9.4.21 12:16

@Aduš8 Přesně. Já taky nejsem kojoblázen a chodila jsem třeba večer na volejbal, s přáteli na pivko atd., ale fakt ne týden po porodu 8o Pochopila bych, kdyby šlo třeba o dokončení studia a nějaké prezenční zkoušky, dejme tomu. Ale zakladatelka teda nenapsala, proč tohle chce podstupovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.4.21 12:18

@JancaS84 nemyslím hned to neee. Ale do budoucna

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20786
9.4.21 12:42

Nikdy jsem nic neodsala a nikdy mi zadne mimino nechtelo flasku :nevim:.

Proste uvidis. Ale ted to fakt neriskuj, je moc male.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
592
9.4.21 13:01

@Terezasneibe
Já jsem odsávala před každým kojením, protože bez toho se mi malá mlékem dusila. Zamrazovala jsem to. Někdy kolem 3.měsíce jsem nechala malou poprvé manželovi doma, když jsem šla k doktorovi. Den předtím jsem ji to mléko z láhve zkusila dát a úplně v pohodě. Měla jsem láhev Avent natural. Jinak jsem malou pak kojila až do 9.měsíce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
664
9.4.21 13:14

Tak záleží jak často bys takhle chtěla krmit…Jestli jednou týdně tak asi ok.Ale třeba jednou denně, tak na to fakt bacha…mi jsme na to dojeli a malá se mi v 7 měsíci sama odstavila…teď odsavam 6 krát denně jak magorka…jako taky možnost, ale kojení bylo lepší… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7915
9.4.21 13:22

Záleží na dítěti. Mně syn vezme láhev v pohodě, kojení to nenarušilo. Nemám žádnou Calmu apod., normální Avent.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K92
1309
9.4.21 14:11

Tak já musela 2 měsíce po porodu do nemocnice na ambulantní zákrok v plné narkóze a malá si nevzala za celé dopoledne z láhve ani kapku. Muž do ní dostal něco lžičkou, ale byla to bída. Ty jsi týden po porodu, tak bych zatim nejásala, jak je všechno v pohodě a brala to trochu s pokorou. Buď vděčná, že bez komplikací kojíš a nevymýšlej nesmysly. A hlavně NIC NEPLÁNUJ 😂, to si s dětmi dost protiřečí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1543
9.4.21 14:26

Týden je hrozně brzy, počkej minimálně donkonce šestinedělí. Já začala dávat občas flašku cca ve 4 měsících (jakože jsem třeba jelalyžovat, tak byla malá dopoledne na flašce) nebo jsem šla večer s kámoškou posedět a manžel nakrmil v noci. Měla od Aventu a vzala ji v pohodě. Taky jsem odsávala do mrazáku, pro strýčka příhodu a nakonec jsem za to byla ráda, protože nám to usnadnilo přechod na UM, když jsem musela přerušit/ukončit kojení kvůli lékům.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat