Kouření heets, odstříkaní, kojení

Anonymní
8.4.21 02:04

Kouření heets, odstříkaní, kojeni

Ahoj maminky,
mám na Vás, prosím, dotaz.
Mám dceru (7 měsíců) a kojím.
Běžně nekouřím a nepiji, ale jednou za čas ( jednou za měsíc až dva) mám den, kdy potřebuji vypustit páru ( asi pozůstatky dřívějších divokých let :-)), a mám potřebu udělat si pohodový večer, který v dnesni době v mém případě znamená vínko, dobry film, chipsy a cigarety heets. Prostě trošku se vrátit do svobodných nezodpovědnych dob. Ten večer jsem schopná vykourit i krabičku heets. Po té nekojim a v časech kdy jsme zvyklé kojit odstrikavam a malé dávám um. Ke kojení se vracím až druhý den odpoledne.
Zajímalo by mě, zda se někdo z vás zajímal o to, jak dlouho se do mléka dostávají škodliviny z heets a jak dlouho je ideální odstrikavat.
Omlouvám se za anonym, ale stydím se, že nejsem schopná, si koureni úplně odpustit. Nikde jsem se ale nedocetla o heets ve spojitosti s kojením.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3612
8.4.21 06:51

Nejsem žádný kojící fanatik, ale pokud ti tvoje dítě nestojí za to, abys nepila a nehulila, tak.jsi doplň si)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.4.21 07:27

Božinku, já tohle udělala jednou na Silvestra… a to jsem měla výčitky, že jsem si dala víno. A to jsem si ho dala večer jak šla malá spát, ona spala až do ráno v kuse. A měla jsem pro ní odstříkané mléko připravené na celé dopoledne. Kurník ale dávat mimču UM abych mohla pít a kuřit…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.4.21 07:41

Děkuji za názory.
Já se ale ptala na něco jiného..

• Citovat
  • Nahlásit
131
8.4.21 07:53
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4109
8.4.21 08:27
@JOHNDENVER píše:
Nejsem žádný kojící fanatik, ale pokud ti tvoje dítě nestojí za to, abys nepila a nehulila, tak.jsi doplň si)

Nejsi kojici fanatik, ale vyjadřujes se jak… doplň si :poblion:

Zakladatelko, není to úplně správné, ale do mléka přechází opravdu minimalni stopové prvky, tak jako u alkoholu. Raději se hod do klidu a neřeš to tak moc ;) raději klidná matka, než vystresla troska s UM v ruce :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.4.21 08:33

A nemůžeš odstříkat předtím a dát jí svoje, abys ji nemusela dávat UM?
Podle mě je půl dne v pohodě. A upřímně tě chápu, upustit páru potřebujeme někdy každá :) já mám sice dítě na UM, ale víno si, když usne, dám večer obden :D

• Citovat
  • Nahlásit
3612
8.4.21 08:50

@Deninina vyjadřuji se úplně normálně, slušně. A tvůj názor mě opravdu nezajímá, patrně hulíš taky, když ti to přijde v pořádku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4109
8.4.21 09:24

@JOHNDENVER tak hranice slušnosti máme očividně jinde ;) víc se s fanatickou nemá cenu bavit, když tady pomalu odebírás dítě za potahnuti elektronky jednou za měsíc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3612
8.4.21 10:24

@Deninina ale zase to nehroť, pokud jí nevadí, jaký je to hnus a že kvůli tomu odstavuje mimino, je to její věc a pokud ta to schvaluješ, je to tvoje věc :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
730
8.4.21 10:33

Dámy kdybyjste se raději každá starala sama o sebe. Kritizovat ostatní to koukám na netu jde naprosto každému, ale na sebe už nehledí.
Každý svého štěstí strůjce, je to její život tak ať si proboha dělá co uzná za vhodné. Nechápu že jsou tu hned tací co pisou že je paní dopln si sama, blici smajlíky apod…pokud nemáte co odpovědět k danému tématu aby to bylo přínosné a odpovídající, nechápu že máte potřebu tu hned kvokat jak kurice na bidelku. 🙈 🙈

Pro zadavatelku.
Než UM bych si před upustenim páry odstrikala své mléko a máš vystaráno 😊 a myslím že po veceru můžeš další odpoledne vesele kojit :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3612
8.4.21 10:46

@Sandruška21 a co čekala na mateřském fóru, poplácání po zádech?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
730
8.4.21 10:55

@JOHNDENVER to nikdo neříká, ale je tak těžké pokud nemám co k tématu tak se zdržet komentáře a prostě to přejít? Já myslím že ne :wink: ale to je dnešní doba každej musí do všeho všem kafrat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3612
8.4.21 11:19

@Sandruška21 pokud někdo nedokáže přestat hulit, když kojí a má potřebu to řešit na internetu, nota bene na mateřském fóru, tak se nemůže divit, že schyta i kritiku.
Pokud chce číst jen pochvaly, tak ať si to přecedí :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
730
8.4.21 11:30

@JOHNDENVER tady to stále někdo nepochopil.
Když si přečtu nějakou diskuzi a vím že k tomu nemám co říct krom nadávek a kritiky proč to prostě neprejit myslet si něco o pozadi a čus bambus? Tak by to měl udělat každý rozumný inteligentní člověk, bohužel většina zde má. poztebu někomu cpat své rozhořčení a nadávky i když o to nikdo nežádal…to je to co nechápu… praštěný hysterky 🙈 🤣 ať se každý stará sám o sebe ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat