Jak opustit milence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.18 10:11
Jak opustit milence

Chtela bych vas pozadat o radu co delat. Asi nema smysl se obhajovat ani psat proc se to stalo. Proste jsem se v manzelstvi zamilovala a dva roky mam milence. Je mladsi, oba spolu nechceme byt, je to neperspektivni. Ale…miluju ho a nedokazu ho opustit. Uz nevim co mam delat, ukoncili jsme to milionkrat, vcetne zpretrhani kontaktu, ale porad se k sobe vracime. Ja uz to nechci, ale ta bolest z rozchodu je hrozna, ani po mesici to nepolevuje. Jsem jak troska, uz nevim co delat, cim se zabavit, nic nepomaha. Ano, vim, ze to co jsem udelala neni moralni atd. ale o tom se prosim bavit nechci :( dekuji

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:

flybe
Zasloužilá kecalka 527 příspěvků 11.11.18 10:23

No jedine blokovat kontakt :nevim: 2roky je dost..tady opravdu riskujes hodne :?
A urcite bych zapracovala na vztahu s manželem pokud to pujde.Kdyz si takhle zamilovaná zřejmě vám to doma neklape.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.18 10:27
@flybe píše:
No jedine blokovat kontakt :nevim: 2roky je dost..tady opravdu riskujes hodne :?
A urcite bych zapracovala na vztahu s manželem pokud to pujde.Kdyz si takhle zamilovaná zřejmě vám to doma neklape.

Ne neklape, ale rozhodla jsem se zit s nim kvuli detem. Ja ten kontakt blokla stokrat a stokrat odblokovala a zase ho oslovila a to stejny on. Ja uz nevim jak z toho :,(

Mango_Lassi
Extra třída :D 14099 příspěvků 11.11.18 10:29

Zablokovat a neodblokovat? :)

lasička1
Echt Kelišová 8063 příspěvků 11.11.18 10:33
@Anonymní píše:
Ne neklape, ale rozhodla jsem se zit s nim kvuli detem. Ja ten kontakt blokla stokrat a stokrat odblokovala a zase ho oslovila a to stejny on. Ja uz nevim jak z toho :,(

Manžel ví,že máš milence?Pokud to doma neklape,tak je to pro tebe těžší.Nemáš se kam uchýlit,k něko­mu,kdo tě bude chápat,s kým budeš tvořit tu správnou dvojku.Proto se vracíš k milenci,u kterého nejspíš cítíš pochopení.
Nic jiného než milence opravdu odstřihnout a nekontaktovat nepomůže.Zkus si najít koníčka,kamarád­ky,se kterými myšlenky na milence trochu poleví.

terien
Echt Kelišová 8382 příspěvků 11.11.18 10:34

Musíš vydržet. Zamestnej se něčím jiným, snaž se na něj nemyslet, ono to časem přebolí. Nic jiného s tím neuděláš.

Nora2
Kecalka 128 příspěvků 11.11.18 10:36

Bloknout a smazat číslo, nemáš si potom co odblokovat. Předem mu to říct, aby s tím počítal a nesnažil se tě kontaktovat. Bloknout všude - telefon, fb, WhatsApp atd. Nebo to řekni manželovi, uvidíš, jak tě to najednou přejde.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.18 10:44

Nemám žádnou radu. Jsem na tom podobně, jen to trvá už 3 měsíce a bolí to pořád stejně. Našla jsem krásný citát:„Nejvíc bolí, když musíme opustit někoho, koho stále milujeme.“

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.18 10:48

Mám to dost podobně nejde přestat na neho myslet… Jen čekám kdy zas bude příležitost a sejdeme se.. Ikdyz vím že on má přítelkyni já mám chlapa a dítě ale ta touha ke silnější… Stačí mi s ním kolikrát jen mluvit a zase na něj myslím dennodenně

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.18 10:54

Zablokovat ho na komunikačních účtech, zablokovat číslo, a vydržet. To chceš vážně přijít o manžela o děti? Tohle fakt nepochopím. Já zase dlouho nemohla zapomenout na bývalého. Byla jsem jeho milenka přes rok. Máme spolu dítě. Ale on je totálně nepoužitelný jako otec. Ani jsem ho neuvedla do rl. Pak přišel nový partner. Já ex všude zablokovala, vymazala. Změnila číslo, odstěhovala se. 2 roky mi chyběl. Rok se mi o něm denně zdálo. Ale také to nakonec přešlo, ikdyž to bylo fakt příšerné, šíleně se mi stýskalo. Já ale nechtěla rozbít rodinu. Ztratit partnera. Chtěla jsem žít normální život. Takovým jako ty bych přála, aby zůstali sami. Chudák chlap a hlavně děti.

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 1321 příspěvků 11.11.18 11:13
@Anonymní píše:
Nemám žádnou radu. Jsem na tom podobně, jen to trvá už 3 měsíce a bolí to pořád stejně. Našla jsem krásný citát:„Nejvíc bolí, když musíme opustit někoho, koho stále milujeme.“

a proc opoustite nekoho ,koho milujete? :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.18 11:17

Proc chudaci deti? Ja nikam neodchazim, miluju je a venuji se jim, nic nevi, jsou stastny

terien
Echt Kelišová 8382 příspěvků 11.11.18 11:20
@Anonymní píše:
Zablokovat ho na komunikačních účtech, zablokovat číslo, a vydržet. To chceš vážně přijít o manžela o děti? Tohle fakt nepochopím. Já zase dlouho nemohla zapomenout na bývalého. Byla jsem jeho milenka přes rok. Máme spolu dítě. Ale on je totálně nepoužitelný jako otec. Ani jsem ho neuvedla do rl. Pak přišel nový partner. Já ex všude zablokovala, vymazala. Změnila číslo, odstěhovala se. 2 roky mi chyběl. Rok se mi o něm denně zdálo. Ale také to nakonec přešlo, ikdyž to bylo fakt příšerné, šíleně se mi stýskalo. Já ale nechtěla rozbít rodinu. Ztratit partnera. Chtěla jsem žít normální život. Takovým jako ty bych přála, aby zůstali sami. Chudák chlap a hlavně děti.

To by bylo, aby se jeden kazatel nenašel :roll: víš kulový jak to doma měla tak si nech ty řeči. A dej si pozor co komu přeješ, aby se to jednou nesplnilo tobě ;)

Levandule121
Závislačka 2508 příspěvků 11.11.18 11:29

Pomohl by alespoň pokus o restart s manželem. Dodržovali jsme, že vždy na střídačku jeden z nás zajistil hlídání a program na večer. Člověk může být docela kreativní- třeba přednáška, kurz vaření, projížďky nebo povození na koni, výlet, divadlo, herně deskových her, sauna, sport… Když jsme dodržovali pravidelně každých těch 14 dní večer spolu, bylo to jako živá pro vztah! I sama osobně jsem byla spokojenější.

Martassek
Kecalka 225 příspěvků 11.11.18 11:37

Musíš si ujasnit, jsk si teď představuješ budoucnost. Od manžela odejít nechceš, ale vztah vám nefunguje. Máš dvě možnosti, buďto budeš chtít vzkřísit vztah s manželem a v tom případě musíš milence opustit, nebo budeš udržovat manželství jen kvůli dětem a můžeš klidně vést dvojí život s milencem. Bude to tvůj útěk od reality jako doposud. Ale radím ti, nezůstávej v nefunkčním manželství, pokud jej nechceš spravit. Co s vámi bude až děti vyrostou? Teď dokud jsi mladá si můžeš ještě někde jinde vybudovat nový, šťastný život bez kompromisů.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >