Jak oslovit ženu?

Anonymní
24.11.15 10:37

jak oslovit zenu?

Ahoj holky, mam v sexu zkusenosti jenom s muži…chtela bych to ale zkusit jake je to s zenou, vim i jakou zenu bych chtela oslovit jen nevim jak na to abych se nestrapnila, ona ma take zkušenosti jenom s muzi. Docela mam strach z toho se ji zeptat na rovinu, budeme se pak dal potkavat tak aby to nebylo trapne, napada vas jak se ji zeptat nejak obklikou?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6583
24.11.15 10:42

Tak asi záleží na tom, jak moc se znáte. Jestli jste kamarádky, tak třeba u vína zaveď řeč na to, jestli by to někdy zkusila se ženou, ale pokud se jen potkáváte a třeba si vykáte, tak fakt nevím, tam to bude trapné asi vždycky. Leda se s ní napřed skamarádit, pozvat ji na kafe, víno a pak… :nevim: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.11.15 10:53

@lovesmile no my jsme sestrenice, kdyz jsme byli male tak jsme si spolu rozumeli ( do ted si pamatuju ze kdyz ji bylo 10 a mne o trochu mene ze to na me zkousela a zacala me tam dole pusinkovat ale to jsem byla fakt mala :-D), ted se spolu bavime ale nejsme moc velke kamaradky asi mas pravdu a mela bych se s ni nejdriv vic skamaradit ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
1095
24.11.15 11:22

Na mě jednou kamarádka vybafla Ty nikoho nemáš, já nikoho nemám, můžeme si pomoci, po mé negativní odpovědi to vzala v poho, já taky a život jde dál… Tohle zrovna je věta, která se dá použít i jako vtip, kdyby bylo potřeba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46
24.11.15 11:31

Normálně narovinu. Hlavně nechodit kolem horké kaše… Pokud to na ni vybafneš, je pak větší šance, že to v podstatě přejde. pokud tedy bude odpověď negativní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5725
24.11.15 11:44

Opít se, pak to kdyžtak svedeš na to. :lol: Jinak sestřenka, dobrý. :lol: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2918
24.11.15 11:44

Já bych se moc na nic nepatala, to by ji mohlo vyplašit… Vyrobila bych vhodnou příležitost. Třeba pozvání na návštěvu s patřičnou atmosférou, vínkem, hudbou, lenošením na sedačce a povídání o sexu (o sexu chlapama klidně) no a pak bych to zkusila :)

Jestli jste dobrý kamarádky, tak ti určitě neuteče, maximálně to bude buď vtipný nebo trošku trapný :) Ale to se dá omluvit vínem ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4657
24.11.15 11:56

Jsem jediná, které to přijde divné? :mrgreen: asi jsem puritánka :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
511
24.11.15 12:01

No já nevím, mně to se sestřenkou přijde trochu úchylný. :D
Nemáš v zásobě spíš nějakou kamarádku nebo známou? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4657
24.11.15 12:02
@lebi píše:
No já nevím, mně to se sestřenkou přijde trochu úchylný. :D
Nemáš v zásobě spíš nějakou kamarádku nebo známou? :think:

děkuju!! :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5380
24.11.15 12:10

Jak oklikou říct sestřence, že s ní chceš dělat čuňačinky? :think: :think: Beru, že by si to chtěla zkusit s ženou, ale obávám se, že toto žádnou oklikou říct asi nejde, prostě pokud dotyčná není na ženy nebo zážitkuchtivá, tak tě nejspíše odmítne a ani dotaz oklikou neubere na trapnosti..Když už něco takového, tak mimo rodinu, jednak je to úchylné a navíc to není cizí osoba, kterou už nikdy nemusíš vídat..Zkus internet, třeba je fórum pro takové zážitky ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Republic
24.11.15 12:20
@Anonymní píše:
@lovesmile no my jsme sestrenice, kdyz jsme byli male tak jsme si spolu rozumeli ( do ted si pamatuju ze
kdyz ji bylo 10 a mne o trochu mene ze to na me zkousela a zacala me tam dole pusinkovat ale to jsem byla fakt mala :-D), ted se spolu bavime ale nejsme moc velke kamaradky asi mas pravdu a mela bych se s ni nejdriv vic skamaradit ;-)
Ahoj, nejsem si jista, jestli je ten dotaz pravdivy. Ale pokud ano, rekla bych, ze mas chut experimentovat, mas strach nekoho oslovit, a ze ti sestrenice, ktera na tom byla podobne v detstvi prisla jako prvni vhodna. Nevim, jaky mas nazor na milostne/ vazne vztahy s pribuznymi, me to neprijde " kosher". Byt tebou, tak prolezu seznamky, nebo zajdu do klubu, kde se holky potkavaji. Jinak jak pises, kdyz se zeptas holky, o ktere nevis, jak to ma, tak musis pocitat s jakoukoliv reakci. Ne kazdy to dokaze vzit v pohode.
  • Nahlásit
  • Citovat
kdochcekam
24.11.15 12:35
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mam v sexu zkusenosti jenom s muži…chtela bych to ale zkusit jake je to s zenou, vim i jakou zenu bych chtela oslovit jen nevim jak na to abych se nestrapnila, ona ma take zkušenosti jenom s muzi. Docela mam strach z toho se ji zeptat na rovinu, budeme se pak dal potkavat tak aby to nebylo trapne, napada vas jak se ji zeptat nejak obklikou?

Tak řekni mámě. Ta ti odpustí všechno. Je to přece máma… :roll: :roll: :roll: :zed: :zed: :zed:

• Citovat
  • Upravit
24.11.15 12:56

Sestřenice? No, podle zákona ne, ale podle mojí osobní etiky je to incestní.

Jinak myslím, že při vhodné příležitosti (pozvat na víno, sednout na gauč, po pár skleničkách) se zeptat, jestli už někdy byla se ženou. Podle reakce jednoduše zjistíš, jestli by byla ochotná zaexperimentovat nebo ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13672
24.11.15 19:33
@dendule4 píše:
Jsem jediná, které to přijde divné? :mrgreen: asi jsem puritánka :mrgreen:

Neboj, mě taky :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek