Jak popohnat menstruaci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Genovesa
Extra třída :D 11348 příspěvků 16.06.19 14:49
Jak popohnat menstruaci?

Ahoj ženský, jako naschvál jsem tento měsíc měla hodně zpožděnou ovulaci, asi stresem v práci až 20.den cyklu, takže ms jsem dostala až po 36 dnech. Jako naschvál přesně v den, kdy máme za měsíc jet na dovolenou k moři. Nemáte někdo tip jak popohnat ovulaci, abych dostala další menstruaci co nejdřív, ať to nemám v plné síle po cestě a u moře?
Hormonálně oddalovat nehodlám, ms jsem měla už loni, dostala jsem ji po cestě pro změnu o týden dřív :roll: a přežila jsem to taky.

Reakce:
Evkad
Kecalka 221 příspěvků 16.06.19 14:56

U mne je to většinou tak (cca 1× za rok), že když mám opožděnou (spíše anovulační) menstruaci, tak ta další přijde stejně jako by správně měla přijít bez té opožděné. Takže třeba ta první byla o týden později, tak ta další přišla alespoň o týden dříve. Ale každý jsme jiný a každé tělo reaguje jinak.

Genovesa
Extra třída :D 11348 příspěvků 16.06.19 15:02

@Evkad Já ovulaci podle hlenu pravděpodobně měla, ale obvykle mívám cykly 28-30 dnů. Tak já se teda budu modlit a třeba to dostanu dřív :lol:.

Maminanamatersky
Zasloužilá kecalka 503 příspěvků 16.06.19 15:21

To je Murphyho zakon v praxi :lol: Uplne normalni, ze se menstruace nastymuje tak, ze vyjde na planovanou dovolenou… Babsky rady na tohle stejne moc nefungujou. Porid si kalisek…

Genovesa
Extra třída :D 11348 příspěvků 16.06.19 15:25

@Maminanamatersky No, loni to samý :nevim: :zed: :lol:

Maminanamatersky
Zasloužilá kecalka 503 příspěvků 16.06.19 15:34

@Genovesa A me to loni pred morem vyslo tri dny pred, takže jsem si to nejhorsi odbyla jeste doma, hec :lol: :mrgreen: Za to minuly tyden v na dovce Beskydech v plne parade :roll: :zed:

radusf
Stálice 72 příspěvků 16.06.19 17:31

Řeším to samé, za týden frčíme k moři a moje MS protestuje :(, asi z toho stresu z příprav. A to jsem si říkala že si ji odbudu týden před dovolenou. Ach joo.
Takže já zvažuji injekci na vyvolání, prášky na oddálení a nebo budu trpět asi u moře (mám ji dost silnou takže fakt super :cert:.

radusf
Stálice 72 příspěvků 16.06.19 17:32

Řeším to samé, za týden frčíme k moři a moje MS protestuje :(, asi z toho stresu z příprav. A to jsem si říkala že si ji odbudu týden před dovolenou. Ach joo.
Takže já zvažuji injekci na vyvolání, prášky na oddálení a nebo budu trpět asi u moře (mám ji dost silnou takže fakt super :cert:.

Genovesa
Extra třída :D 11348 příspěvků 16.06.19 21:10

@Maminanamatersky Tak snad si to letos vyměníme a dostanu ji tři dny před já :lol:.
Jako upřímně, nic nepotěší víc jak cizí neštěstí. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :kytka:

Genovesa
Extra třída :D 11348 příspěvků 16.06.19 21:11

@radusf Já to z nervů loni dostala o 10 dnů dřív… :zed:

Váš příspěvek
Reklama