Prý se málo směju, jsem vážná

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.06.19 14:38
Prý se málo směju,jsem vážná

Ahoj.Dost často slyším, že jsem nenápadná, málomluvná. Teď jsem nastoupila do nové práce a už zase: ty jsi pořád vážná, neslyšíme tě se smát a jsi tichá atd atd.Doma mezi svými jsem ukecaná, s přítelem a dětmi se furt smějem, děláme blbosti atd. Přijdu do práce, dělám si svoje. Že bych se vůbec nesmála, to ne.Ale prostě nejsem človêk, který musí být v kolektivu vidět a slyšet. A s některýma kolegyněma vůbec nemám téma k hovoru :nevim: s některýma jo. Nevím, asi působím jako podivínka, prtostě v práci jsem tichá a jedu si svoje, doma jsem uvolněná. Proč se tomu lidi diví? máte to taky někdfo tak nebo jsem exot? :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lisdoonvarna
Kecalka 126 příspěvků 16.06.19 14:44

Mne uz od zakladky rikaji Poker Face :nevim: mam holt proste takovej nesympatickej vyraz a takovej oblicej, za to nemuzu :mrgreen: ale o tom jaka jsem to vubec nic nevypovida

Jana525
Kelišová 5692 příspěvků 16.06.19 14:50

Nejlepsi je takovouhle kritiku obratit v zert a udelat si z toho jeste vetsi prcu. Takze na takovehle komenty bych odpovedela neco ve stylu : Vid, ja se nekdy nudim i sama se sebou.
Tim jim vezmes vitr z plachet.
Docela dobre to je vysvetleno v omhle videu
https://www.youtube.com/watch?…

Jana525
Kelišová 5692 příspěvků 16.06.19 14:51
ModraJeDobra
Ukecaná baba ;) 1496 příspěvků 16.06.19 15:51

@Jana525 :palec:

Zakladatelko, jen v tom pokracuj, aspon Te nemaji za co drbat. Krome teto jedine veci. :palec: :potlesk: :mrgreen: Ja na sebe zas nekdy rekla prilis…to uz vubec neni dobry. Nikdy nevis co se otoci proti Tobe. :kytka:

Alušáček
Závislačka 3829 příspěvků 16.06.19 15:55

Já taky nejsem člověk co se s každým vybavuje a směje se kdejaké kravine, kdo mě dobre nezná taky má dojem, že jsem vážná.. Takže ne nejsi exot :D

Uživatel je onlineKriss Tina
Extra třída :D 11061 příspěvků 16.06.19 15:58

Já to mám podobně, taky nemám potřebu dělat nějaké blbosti a chechtat se jak idiot, natož v nové práci, s lidma co jsou mi vlastně cizí :D já se ráda zasmeju nad nějakou komedii, vtipnou knížkou, když kecám s kamarádkou, nebo něco vtipného dělají děti, ale jinak se mezi lidma (treba i mezi pribuzenstvem) většinou tvářím tak nějak neutrálně, jako usmeju se když mě něco pobavi, ale žádné záchvaty smíchu, výkřiky apod se nekonají :D ale už sem si taky všimla v práci, že to lidi občas trochu odrazuje v mojí pritomnosti dělat nějaké blbiny (asi si pak připadají divně, když se snaží dělat srandu, ale nemaj moc velkou odezvu) :mrgreen:

Premek_Orac
Kelišová 5245 příspěvků 16.06.19 16:31

Neni tak dulezite, jak pusobis na ostatni, pokud ty sama jsi spokojena. To je mnohem dulezitejsi.

Uživatel je online_.Emilyyy
Ukecaná baba ;) 1444 příspěvků 16.06.19 16:45

Prijdou mi divny ty tve kolegyně, ze te takhle posuzujou :think:, kdyz te poradne neznají :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.06.19 19:24

No jde o to že máme nahlas zdravit zákazníky. Nahlas dobrý den, nahlas neshledanou :mrgreen: a usmívat se na ně. Já zdravím vždy, jenže ne moc nahlas tak prý mě třeba nemusí slyšet

Jana525
Kelišová 5692 příspěvků 16.06.19 20:09
@Anonymní píše:
No jde o to že máme nahlas zdravit zákazníky. Nahlas dobrý den, nahlas neshledanou :mrgreen: a usmívat se na ně. Já zdravím vždy, jenže ne moc nahlas tak prý mě třeba nemusí slyšet

Tak to je ale trosku jina situace, nez jak jsi to podala v prvnim prispevku. Jako nevim, co presne delas za praci, ale tuhle namitku docela v podnikani chapu.

171Jirka
Zasloužilá kecalka 723 příspěvků 16.06.19 20:27

Jsem stejná povaha. Mezi lidmi moc nemluvím. Ale doma je to jiná, to dokážu kecat třeba půl dne :D. Můj to má naopak. S lidmi mu to nevadí, doma je pak v klidu, rád poslouchá a spíš odpočívá.
Takže ne, nejsi divná. Nechápu, proč to lidi řeší. Nejspíš by tě řešili i kdybys byla ukecaná, nebo přiměřeně ukecaná. Prostě vždycky.

171Jirka
Zasloužilá kecalka 723 příspěvků 16.06.19 20:30
@Anonymní píše:
No jde o to že máme nahlas zdravit zákazníky. Nahlas dobrý den, nahlas neshledanou :mrgreen: a usmívat se na ně. Já zdravím vždy, jenže ne moc nahlas tak prý mě třeba nemusí slyšet

Aha. Dobře, to taky chápu. Taky zdravím potichu, než se rozkoukám a trochu si zvyknu. Chce to na tom zapracovat. Nestydět se mluvit nahlas ;)

DeeDee.518
Kecalka 376 příspěvků 16.06.19 21:11

Tak já třeba taky nejsem středem pozornosti. Obvykle musím člověka párkrát potkat, než se začnu smát a tlachat. S někým to jde dřív, s někým dýl. Ale je pravda, že od té doby, co jsem denně v kontaktu s cizími lidmi, hrozně se to zlepšilo a už nemám problém popovídat si a zasmát se s někým, s kým se znám 5 minut.

Řekla bych, že to hodně záleží i na tom, jaký životní styl měla vaše rodina. V té naší si nikdo nikdy nepotrpěl na mnoho přátel, návštěvy, velké společenské akce. Byli jsme spíš sami pro sebe. Jestli jste z podobné rodiny, potom je přirozené, že se musíte naučit mezi lidmi uvolnit. Pro začátek stačí, když úplně normálně na jejich dotazy povíte, že máte takovou povahu a chvíli vám trvá, než si zvyknete na nový kolektiv… Není to nic, za co byste se měla stydět a oni aspoň budou vědět, že nejste studený čumák ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.06.19 21:25
@DeeDee.518 píše:
Tak já třeba taky nejsem středem pozornosti. Obvykle musím člověka párkrát potkat, než se začnu smát a tlachat. S někým to jde dřív, s někým dýl. Ale je pravda, že od té doby, co jsem denně v kontaktu s cizími lidmi, hrozně se to zlepšilo a už nemám problém popovídat si a zasmát se s někým, s kým se znám 5 minut.Řekla bych, že to hodně záleží i na tom, jaký životní styl měla vaše rodina. V té naší si nikdo nikdy nepotrpěl na mnoho přátel, návštěvy, velké společenské akce. Byli jsme spíš sami pro sebe. Jestli jste z podobné rodiny, potom je přirozené, že se musíte naučit mezi lidmi uvolnit. Pro začátek stačí, když úplně normálně na jejich dotazy povíte, že máte takovou povahu a chvíli vám trvá, než si zvyknete na nový kolektiv… Není to nic, za co byste se měla stydět a oni aspoň budou vědět, že nejste studený čumák ;)

Už mi někdo i řekl, že působím namyšleně a chladně. Jenže to je taková slupka :) ostýchám se a nedám se snad nikdy do řeči já první. Pokud na mě někdo začne mluvit jsem normální příjemná žena :D

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama