Jak posílit imunitu?

Anonymní
13.6.17 17:11

jak posílit imunitu?

Už nemůžu dál, stačí fakt malinko a jsem nastydlá, ani skoro větrat nemůžu v létě jinak mi nastydne hlava, krk a bolí to jak čert, nemůžu se ani koupat už, co mám dělat, poradte, jak je mi pořád blbě tak mám takový stavy že se mi nechce žít :-(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
13.6.17 17:17

Jinak beru dlouhodobě martánky ale moc to nepomáhá a na imunologickým vyšetření jsem byla a v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
Verun83
13.6.17 17:25

Martanky? Kolik ti je?

• Nahlásit
  • Citovat
15179
13.6.17 17:29

Martanky jsou na nic, zvlast pokud nejsi dite… jak jis? Jak se oblekas na doma/ na ven? Kolik mate doma stupnu? Mozna ze se malo otuzujes a je ti pak zima v takovem pocasi jake ted panuje :nevim: nemas malo nejakych vitaminu? Myslim skutecnych vitaminu ne radoby vitaminu v podobe martanku. A kdyz vetras nemas pritom pruvan??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
12006
13.6.17 17:37

1. pořádně spát. Pokud se to nedaří, tak to řešit a dovést svůj spánek k tomu, že většinu týdne budete vstávat svěží.

2. důsledně kompenzovat stres pohybem a činostma co vás těší a přináší vám radost. Naučit se říkat si o pomoc, naučit hlídat si vlastní hranice. Dlouhodobá zátěž/stres/starosti/úzkosti ničí obranyschopnost organismu.

3. chodit dostatečně často do přírody a pořádně se hýbat. Ujít alepsoň 10000 kroků denně - to netřeba v přírodě.

4. otužovat se, v zimě se saunovat.

5. jíst alespoń 500g ovoce a zeleniny denně - netřeba aby všechen ten objem byl syrový. Jíst dostatečné množství zdravých tuků - zdravý tuk je takový, ve kterém jsou přirozeně rozpuštěné vitamíny A, E, D, K.

6. nekouřit, minimalizovat alkohol, vyloučit z jídla uzeniny, omezit průmyslově zpracovávané bílé pečivo a obecně všechny průmyslové výrobky vydávané za potraviny, které obsahují více než 5 surovin.

nevyhazovat prachy za placebo doplňky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24869
13.6.17 17:57

U nás je top rakytník. Mám loni dělaný sirup, dáváme si ráno po štamprdli, lehce ohřáté v mikrovlnce (5s) a od té doby jsme bez nemocí. Rakytník bude zralý tak červenec-srpen, recepty jsou na netu a není to nijak složité. Tak si nadělej sirup na zimu do petflašek, ráno dej po panáku a třeba bude líp ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14822
13.6.17 19:01
@Anonymní píše:
Už nemůžu dál, stačí fakt malinko a jsem nastydlá, ani skoro větrat nemůžu v létě jinak mi nastydne hlava, krk a bolí to jak čert, nemůžu se ani koupat už, co mám dělat, poradte, jak je mi pořád blbě tak mám takový stavy že se mi nechce žít :-(

Cyklostezka, hlíva ústřičná..imunoglobulan.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3713
13.6.17 20:45

Já jsem jednu dobu brala často antibiotika a na krčním mi dali nějaké tabletky na imunitu a pomohlo to. Jinak bych zkusila bylinky, třeba lichořeřišnici si kapu rok a zatím bez nemoci https://nadeje-byliny.eu/vyhledavani?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1884
13.6.17 21:28

Martanci, Vibovit apod jsou absolutne k nicemu ;) u nas doma se frci v Echinacine a vubec se nemarodi, jak mala, tak dospelaci :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama