Jak postat kočárek???

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Katy2
Hvězda diskuse 50709 příspěvků 23.02.10 09:24
Jak postat kočárek???

ahojky,
mám prosbu, nemáte někdo zkušenost se zasíláním objemnějších balíků? Potřebuji poslat kočáre a teď nevím jak a jakou dopravní společnosti. Jde mi hlavně o to jak a do čeho kočár zabalit, bude to podvozek, hluboká koribička, sportovní sedačka a autosedačka.

Reakce:
NumLock
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.02.10 09:29

Ahoj,podobná diskuse už tady je,zkus se mrknout. https://www.emimino.cz/…birku-18609/

Amy Wong
Stálice 81 příspěvků 23.02.10 09:43

Když posílám větší balík, tak nejlepší je vše zafoliovat tou pružnou fólií a nejlépe zabalit do igelitu (on je podobně balený i při koupi). A samozřejmě počítat s vyšším poštovným, protože je to neskladné.

DonnaNoble
Neúnavná pisatelka 16291 příspěvků 23.02.10 09:52

Hlavně to budeš mít tipuju na 3 balíky, takže 3 poštovný :think: Oni mají nějaký maximální rozměry povolený, toho balíku.

Amy Wong
Stálice 81 příspěvků 23.02.10 10:16

Hanuli, ale to se asi týká jen ČP, ne? PPL by mělo vzít i jeden větší balík, ne?

DonnaNoble
Neúnavná pisatelka 16291 příspěvků 23.02.10 10:29

Amy, PPL zas myslím nebere ty balený v igelitu… Alespoň když jsem tam volala před 2mi lety že bych potřebovala poslat Tako Natalia tak řekli že jedině v krabici… :nevim:
Každopádně si nedovedu představit zabalit kočár, autosedačku a korbu do jednoho balíku… ten by byl velkej jak kráva… Vždyť i když se objedná novej z netu tak to přijde ve více krabicích, ne?

Katy2
Hvězda diskuse 50709 příspěvků 23.02.10 11:35

Holky díky, no s tím posláním to bude fakt zajímavé, PPl opravdu bere jen zabaleno v krabici a ještě do nějakého rozměru......­...česká pošta bere, ale taky jen nějaký rozměr, tak fakt nevím jak to udělat, jedině snad poslat ještě vlakem, ale to je dost riskantní, aby to tam vůbec dojelo. :think:
Jo holky a kde se ta folie dá koupit?

jjelena
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.02.10 13:50

Katy, já posílala celý komplet poštou, protože spediční firmy jsou limitovány rozměrem jak už někdo psal. Ale pošta ti ten balík vzít musí, at je jakýkoliv. Jen ne každá pobočka, v Praze bere všechno Jindřišská, u nás jen hlavní pošta. Nejlepší je zajít na poštu a zjistit tam, co a jak. Kočárek jsem zabalila do starých ručníků, takových už roztrhaných, co si manžel syslil na práci a do igelitu a pak do krabice, volný místo jsem vycpala novinama. Krabici byla fuška sehnat, ale zadařilo se, tuším, v hračkářství, kde zrovna dostali zboží,. Ted stejným způsobem shranujeme krabice na stěhování. :-D
A počítej s vysokým poštovným , ale to určitě budeš účtovat kupujícím, né? Ale platí se předem.

Folie a igelity se dají koupit v OBI, Bauhaus, Hornbach apod.

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 23.02.10 13:54

ted jsem to tu asi pred tydnem resila…poslala sem to jako jeden balik..kocar slozila..sundala kolecka..a co slo..aby to bylo co nejvic placaty…obalila igelitem a poslala postou…bylo to celkem 17 kg a stalo to 112 kc.

Katy2
Hvězda diskuse 50709 příspěvků 23.02.10 16:10

No já potřebuji poslat celý set, tak že korbu, sportovní sedačku a autosedačku, tak velkou krabici asi nikde neseženu, ach jo je to ale práce. :-(

jjelena
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.02.10 16:40

Katy, zkus to fakt někde v obchodě, třeba s nábytkem apod. Já jí v tom hračkářství fakt sehnala a ještě tam zbylo místo.

Cappy
Kelišová 6093 příspěvků 23.02.10 16:43

Katy, obr krabici ani nepotřebuješ, stačí sehnat větší kusy kartonu a „spíchnout“ si krabici na míru ;-)
my jsme posílali už hodně rozměrných věcí a pokaždé jsme to řešili s krabicí takto.

Katy2
Hvězda diskuse 50709 příspěvků 23.02.10 16:59

cappy díky, tak už vím co budu dělat doma o víkendu když přijedeme na jeden den domů z lázní, budu dělat krabici. :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Vrať se do školní lavice, ty analfabetko, schytala to „kazatelka“ Geislerová

Herečka Aňa Geislerová (42) se velmi ochotně a ráda vyjadřuje k politické... číst dále >

Návod pro francouzskou policii, aby už neváhala: 7 bodů, jak poznat teroristu

Zakřičel Alláhu akbar (Bůh je veliký) a pak vraždil! Chérif Chekatt (29) v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >