Jak potratit doma

Anonymní
7.3.20 21:24

Jak potratit doma

Dobrý den je mi 17, jsem v půlce druhem týdnu těhotenství, nemohu si to dítě v žádném případě nechat :nevim: a na potrat taky nemohu, je nějaká metoda jak potratit doma? Čaj, ovoce, prášek, nebo babská rada?
Vím té si budete říkat že sem blba ale nemohu stim nic dělat,
Dekuji za každou radu :,(

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

2246
7.3.20 21:24

Jsi blba nebo troll. Tečka!

• Nahlásit
15221
7.3.20 21:29

:roll: to snad ne

• Nahlásit
10757
7.3.20 21:30

Potrat provedený doma dříve často končíval smrtí. Zcela nemyslitelné je, že bys ho provedla tak, abys nakonec stejně neskončila v nemocnici.
Statistiky byly tak strašné, že už to dnes nikdo nedělá. Přidej se.
VŽDYCKY je řešení!

• Nahlásit
1891
7.3.20 21:30
:lol: :lol: :lol:
  • Nahlásit
5474
7.3.20 21:32

https://www.bpas.org/…46-czech.pdf

Sice také hnus, ale pořad lepší, než babské recepty a řekl bych, že s menším poškození zdraví než nějaké drastické amatérské způsoby!

• Nahlásit
266
7.3.20 21:34

Doufám, že jsi troll… Pokud ne, nad domácím potratem opravdu nepřemýšlel

• Nahlásit
3577
7.3.20 21:40
@Anonymní píše:
Dobrý den je mi 17, jsem v půlce druhem týdnu těhotenství, nemohu si to dítě v žádném případě nechat :nevim: a na potrat taky nemohu, je nějaká metoda jak potratit doma? Čaj, ovoce, prášek, nebo babská rada?
Vím té si budete říkat že sem blba ale nemohu stim nic dělat,
Dekuji za každou radu :,(

V půlce druhého týdnu, jo? Jak přesně to počítáš? Na potrat můžeš, co bys nemohla. V sedmnácti otěhotní spousta holek, to není nic divnýho. Normálně jdi na gynekologii a nech si poradit. Potrat zařízený doma neexistuje, žádné bylinky na to nejsou, nemůžeš to ovlivnit. Jedině zodpovědným, alespoň trochu dospělým přístupem, tedy návštěvou lékaře. @Kaileee jsi pitomá.

• Nahlásit
2770
7.3.20 21:43
@meggiesek píše:
Tohle jestli mělo bejt jakože vtipný, tak už fakt nevím… Chtělo by to trošku premejšlet… Může to bejt troll, ale taky to může bejt zoufalá neplnoletá holka co zkusí cokoliv jen aby neměla doma průser…

To by si teda pomohla :mrgreen:

• Nahlásit
1627
7.3.20 21:45
@Kaileee píše:
Udej me, ze jsem pokrmila trolla :zed: :mrgreen:

A máš nějaký důkaz, že se jedná o Trolla, nebo je to Tvá domněnka? Protože se zjevně také domníváš, jak jsi vtipná. Pokud to troll není, tak kvůli Tobě a Tvé debilní řadě ta holka může umřít!

• Nahlásit
2770
7.3.20 21:46
@Senaida píše:
A máš nějaký důkaz, že se jedná o Trolla, nebo je to Tvá domněnka? Protože se zjevně také domníváš, jak jsi vtipná. Pokud to troll není, tak kvůli Tobě a Tvé debilní řadě ta holka může umřít!
:mrgreen: nebo by taky mohla skocit z mostu kdyz reknu ze…
  • Nahlásit
1627
7.3.20 21:46

Zakladatelko obrať se na lékaře, nezkoušej doma nic.

• Nahlásit
7.3.20 21:47

Ne, žádným cajem si potrat neprivodis a pletaci jehlici by sis mohla privodit i zivot ohrozujici zraneni.

Nejspis mas doma pruser, ale mela by ses k tomu postavit celem. Pokud jsi neplnoleta, k potratu potrebujes souhlas rodice a penize. Takze se doma sver a mazej k doktorovi. To je jedina cesta, pokud si to dite nemuzes nechat. Nejsi první ani posledni sedmnactka, ktere se to prihodilo.. A priste se lip chran.

• Nahlásit
1627
7.3.20 21:48
@Kaileee píše: :mrgreen: nebo by taky mohla skocit z mostu kdyz reknu ze…

Sama jsi troll, protože normální člověk by nic takového nenapsal, fakt nechápu, proč musíme u každé diskuze předpokládat, že je to troll. To pak nemá smysl ty diskuze číst a přispívat do nich.

• Nahlásit
Anonymní
7.3.20 21:48

Dobrý večer, nejedna se o troll, jen jde o to že moje rodina je víc nábožná a Já nechci aby ve mě ztratili důvěru :(, omlouvám se lidem který ti nepodporuji :nevim:, ale každá rada mi je dobra

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama