Jak poznám jestli jsem těhotná, negativní tt

12
21.12.21 16:03

Jak poznám jestli jsem těhotná, negativní tt

Ahoj holky, prosím o radu. Před rokem jsem vysadila depo proveru. Dva měsíce žádná ms. Dr. mi zjistila cystu na vaječníku. Nyní vše v pořádku. 3 měsíce se snažíme o miminko. Poslední ms byla 26.11. zatím pořád nic jenom špinění. Bolí mě prsa a rapidně se o dvě čísla zvětšili, vadí mi některé vůně, a cítím se divně. Myslíte že se jedná o tehu? Dělala jsem si dva testy oba negativní, máte někdo také zkušenosti?? Předem děkuji za vaše názory :think: :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
72725
21.12.21 16:05

@Luca639 dojdi si na krev

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1735
21.12.21 16:07

@Luca639 já měla pozitivní test až sedm dní po vynechání menstruace :nevim:, předtím jsem jeden zkoušela a nic…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12
21.12.21 16:11
@Elea9 píše:
@Luca639 já měla pozitivní test až sedm dní po vynechání menstruace :nevim:, předtím jsem jeden zkoušela a nic…

Myslíš že můžu být těhotná i když jsem ještě ráno spinila? Příznaky Ms vůbec necítím :( A už se to docela táhne ty nevolnosti a bolest prsou docela ráda bych aby se ukázali dvě čárky 8) :andel:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3598
21.12.21 16:12
@Luca639 píše:
Ahoj holky, prosím o radu. Před rokem jsem vysadila depo proveru. Dva měsíce žádná ms. Dr. mi zjistila cystu na vaječníku. Nyní vše v pořádku. 3 měsíce se snažíme o miminko. Poslední ms byla 26.11. zatím pořád nic jenom špinění. Bolí mě prsa a rapidně se o dvě čísla zvětšili, vadí mi některé vůně, a cítím se divně. Myslíte že se jedná o tehu? Dělala jsem si dva testy oba negativní, máte někdo také zkušenosti?? Předem děkuji za vaše názory :think: :oops:

TAK to ti rostou kozy před očima :zed:
Nemyslím si že zrovna v prvních dnech tehu by se z tebe stala mlékárna :nevim:
A ten čich? Bych si raději udělal antigenní test :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12
21.12.21 16:18

@JiříkMazlík Nereagujte, nikomu tím nepomáháte. A covid dostanete leda vy pane vtipalku. Styďte se!! :cert: :pocitac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1375
21.12.21 16:20
@Luca639 píše:
Ahoj holky, prosím o radu. Před rokem jsem vysadila depo proveru. Dva měsíce žádná ms. Dr. mi zjistila cystu na vaječníku. Nyní vše v pořádku. 3 měsíce se snažíme o miminko. Poslední ms byla 26.11. zatím pořád nic jenom špinění. Bolí mě prsa a rapidně se o dvě čísla zvětšili, vadí mi některé vůně, a cítím se divně. Myslíte že se jedná o tehu? Dělala jsem si dva testy oba negativní, máte někdo také zkušenosti?? Předem děkuji za vaše názory :think: :oops:

A už máš po termínu ms? Pokud jo, tak si skoč jako samoplátce na krev. Pokud ne, testuj až po vynechání.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11873
21.12.21 16:21

@JiříkMazlík někdo to tak má..mě se na začátku těhotenství taky hodne zvětšily..během týdne tak že sem se skoro nenacpala do svatebních šatů (na zkoušce mi byly akorát) bylo to teda mezi 7-8 týdnem… Potom už se nezvetsovaly..až po porodu se nalily mlekem

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
27265
21.12.21 16:27

Jak dlouhý máš cyklus? Pravděpodobně máš ještě 5 dní do menses, takže test ukázat nic nemusí. Nekolikrát do roka mám před menses stejné příznaky jako ty, včetně neuvěřitelně bolestivých prsou.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anicka2888
21.12.21 17:37

@Luca639 Ahoj,zkus si zajít na krev. S ms to máme podobne, u mě byla poslední 27.11.A včera 24 dc, jsem mela 200 hcg.Budu ti držet palce :kytka:

  • Citovat
  • Upravit
2085
21.12.21 18:18

Já bych klidně ještě počkala a test třeba za týden dva zopakovala. Na gyndu se stejně hned neběží, takže bych byla v klidu, protože tím by se nic nezameškalo…

Jinak bolestivá prsa a zpoždění mívám občas taky. Nejspíš hormony no. S těhotenstvím to nemělo společného ani jednou vůbec nic…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12
21.12.21 19:14

@Anicka2888 Díky pak dám vědět :* :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
62
22.12.21 19:31

Dobrý den, chci se zeptat jsem 24 Dc a jelikož mi bylo zle, bolest hlavy, bolest prsou udělala jsem si těhu test a vyšel pozitivní. Menstruaci by jsem měla dostat cca za 6 dní. Ovu proběhla kolem 9-11dc. Je to možné? Díky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anicka2888
22.12.21 19:39

@Nany002 Jasne ze to je možné. Ja si včera zasla na krev, byla jsem 24 dc a hcg 200.Testy různých značek pozitivní. Tak si zkus zajít jako samoplatce :D

  • Citovat
  • Upravit
62
22.12.21 19:41

@Anicka2888 já si říkala, jestli ti není ještě moc brzy.. jo dobrý nápad zajdu, děkuji ;) ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty