Jak poznám zánět průdušek u dvouměsíčního miminka?

65
25.1.21 14:40

Jak poznám zánět produsek u dvouměsíční ho miminka

Dobrý den máme rýmu a bojím s e aby neměl zánět produsek má zandi rýmu neteče ven používáme libenar a odsavame

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1519
25.1.21 14:43

Proč by měl mít zánět průdušek, když má rýmu? Syn měl u zánětu průdušek vždy horečku a specifický kašel, určitě se to nedalo přehlédnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62216
25.1.21 14:48

@Mummy22 ty ji máš taky? :mrgreen: můj má rýmu už 14 dnů.. Se stane.. Spí venku, kde se mu líp dýchá, jinak odsávačka věrný kamarád a postýlku jsem podložila, Toť vše.. Plasit hned, že bude hůř, tak su šedivá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
454
25.1.21 14:50

@Lil Kitkatt Moje dcera u zánětu průdušek horečku neměla, max. mírně zvýšenou teplotu. Ale nález na průduškách Dr. našla sice ne nijak rozsáhlý, ale byl tam. Rýma jak blázen a k tomu kašel (vůbec nebyl nějak specifický jak jiné kašle, co už měla), kde vykašlávala hleny, dusila se jimi hlavně v noci. První zánět takto chytla v 9-10 měsících.

@Mummy22 U dvouměsíčního dítěte bych zašla k Dr. na poslech, pokud máte obavy z toho, že to sedí na průduškách - já bych šla už z toho důvodu, že je to ještě částečně novorozenec a tam se stav vyvíjí ne zde dne na den, ale z hodiny na hodinu. Př. v Dětské nemocnici v Brně mají děti do 3 měsíců přednost při vyšetření na pohotovosti - prostě jsou nejvíce náchylní na zvraty při nemocech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1519
25.1.21 14:56

@PETRAKIM Tak já neříkám, že to nemůže mít nikdo jinak, ale proč plašit u rýmy a hned lítat na pohotovost? Bez teploty a s rýmou? 8o To je tak chytit tam něco horšího.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
25.1.21 15:11

Ryms

Má jenom rýmu bez teplot ale zítra jdeme k dr tak uvidíme

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62216
25.1.21 15:12
@Mummy22 píše:
Má jenom rýmu bez teplot ale zítra jdeme k dr tak uvidíme

S rýmou? To je zbytečný :think: jen mrne sleduj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
25.1.21 15:14

Radši 10×jit než jednou nejít vazbě i s tou rýmou klidně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19069
25.1.21 15:21

S rýmou u malýho mimina rozhodně k lékaři. Doma zánět průdušek nepoznáš, horečka ani kašel být nemusí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4048
25.1.21 17:35

Ty ses ale silena mamina. Kolik diskuzi denně zalozis? Ty tady fakt resis do slova každý prd. Stejně si všechno děláš podle sebe, tak k čemu ti jsou názory ostatních? A ještě s tím tvým brutálním mateřským plurálem :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
25.1.21 17:59
@Verurizeckova píše:
Ty ses ale silena mamina. Kolik diskuzi denně zalozis? Ty tady fakt resis do slova každý prd. Stejně si všechno děláš podle sebe, tak k čemu ti jsou názory ostatních? A ještě s tím tvým brutálním mateřským plurálem :zed:

O tom tto tu je kocicko :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1478
25.1.21 19:12

@Mummy22 Nezlob se, ale opravdu by ses mela zklidnit.. s timhle pristupem ( viz vsechny tve ostatni diskuze behem 2 dnu) se zblaznis driv nez oslavite prvni narozeniny.
Nezlob se, nemyslim to zle :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
25.1.21 19:13
@aleba píše:
@Mummy22 Nezlob se, ale opravdu by ses mela zklidnit.. s timhle pristupem ( viz vsechny tve ostatni diskuze behem 2 dnu) se zblaznis driv nez oslavite prvni narozeniny.
Nezlob se, nemyslim to zle :nevim:

Jen mě vše zajímá proto píši mám první nemám nikoho kdo by mi o tom něco řekl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
667
25.1.21 22:29

Miminko má pravděpodobně jen rýmu, ale zánět průdušek být poznat na první pohled/poslech nemusí
My dokonce nepoznali ani zápal plic u čtyřměsíčního. Šli jsme na normální prohlídku a doktorce se zdálo že zatajuje hrudniček a je zahleněný…a na rentgenu oboustranný zápal plic. Neměl teplotu ani kašel. Tím nechci strašit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat