Poradna dentální hygienistky
Pavla Pilneyová DiS.
Normálně to po použití přeperu ve studené vodě s nějakým tuhým mýdlem a nechám usušit a následně až jich mám více, to peru v pračce na 30 stupňů dle návodu. Usušené kalhotky dávám do takového boxíku uzavíratelného. A peru pak společně se spodním prádlem. Já teda nemám přímo Snuggs, ale Bellinda, ale ono je to všechno stejné to praní.
A c ose týče toho převlékání v práci, tak mě teda v pohodě těch 8 hodin vydrží, takže si je měním vždy až doma. ![]()
Já mám teda od jiné značky, ale taky chválím..mám zatím dvoje a super( skoro 12letá dcera má taky dvoje, ale nakonec to ještě nedostala).Mám na spodní prádlo takovou mini pračku, takže namočím, vyperu a pak peru normálně s ostatním prádlem ![]()