Jak předejít zánětu ledvin?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elfryt
Stálice 94 příspěvků 4 inzeráty 24.04.18 10:46
Jak předejít zánětu ledvin?

Zdravím ženy a možná i muži? Chtěla bych poradit něco co by pomohlo předcházet zánětu ledvin. Takto: Manžel už má podruhé zánět ledvin. Opět dostal antibiotika. Doktor mu na to nic neřekl, ale já jsem mu říkala jestli nezvažuje zajít za urologem. To odmítá. Malej už měl taky jeden leželi sme na jipce a nic pěkného to nebylo. Takže by mě zajímalo jak tomu předcházet jak u miminka tak u dospělého? Jasně dlouhá trička, dávat do gatí, ale to právě děláme. Jen mě napadlo jestli třeba pomůže jíst pravidelně brusinky? :) A takové podobné věci. Díky

Reklama

Reakce:

ivašot.
Kelišová 5733 příspěvků 24.04.18 11:04

Brusinky, hodně pít, teple oblékat, neprochladnout od nohou - tím určitě nic nezkazí. Nicméně pokud už měl dvaktrát zánět ledvin, tak bych ho k tomu urologovii donutila jít.

natyber
Závislačka 4464 příspěvků 24.04.18 11:06

Důležité je hodně pít, možná bych se poohlédla i po nějakých bylinných čajích, určených k očistě ledvin. Brusinky se taky doporučují, ale musí se to asi jíst pravidelně, občasné zobnutí moc nepomůže. Spíš asi zjistit, proč se ten zánět opakuje, může být jinde v těle a projevuje se v ledvinách, to ale samozřejmě doktor zkoumat nebude, protože jak známo, léčí pouze problém čili dá ATB a příčinu, proč tam zánět je nezjišťuje. Já bych i navštívila nějakého dobrého homeopata. Zkuste si vyhledat nějaké stránky s celostní medicínou.

Elfryt
Stálice 94 příspěvků 4 inzeráty 24.04.18 11:09

@ivašot. Děkuji no pití mu hlídám a pije fakt dost, no já s ním o tom dneska promluvím. On tam nec hce jít, protože se před doktorem nechce vyslíkat. :D Ačkoliv sem se mu snažila vysvětlit, že je já taky chodím na gyndu.

Elfryt
Stálice 94 příspěvků 4 inzeráty 24.04.18 11:11

@natyber Byliné čaje vyzkoušíme, homeopat už mě taky napadl, asi po nějakém kouknu. Moc díky no jdu zkusit googlit.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Královská svatba: Proč byli mezi hosty Clooney, Beckhamovi nebo Serena?

O víkendu si královské ano řekli Američanka Meghan Markle (36) a princ Harry... číst dále >

Svatební mejdan: Pippa měla stopku na večírek, zakázali i vtipy na Harryho bývalky!

Svou svatební noc po sobotním obřadu, který dnešní britský tisk nadšeně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co už byste nikdy neměli dělat, pokud chcete opravdu zhubnout

Plavková sezona se blíží a vaše předsevzetí zhubnout alespoň nějaké to kilo... číst dále >

Příběh Marty: Manžel kolegyně není tak skvělý, jak si ona myslí

Mám v práci kolegyni, která neustále mluví o svém naprosto úžasném manželovi.... číst dále >

Reklama