Jak předejít zánětu ledvin?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elfryt
Stálice 95 příspěvků 24.04.18 10:46
Jak předejít zánětu ledvin?

Zdravím ženy a možná i muži? Chtěla bych poradit něco co by pomohlo předcházet zánětu ledvin. Takto: Manžel už má podruhé zánět ledvin. Opět dostal antibiotika. Doktor mu na to nic neřekl, ale já jsem mu říkala jestli nezvažuje zajít za urologem. To odmítá. Malej už měl taky jeden leželi sme na jipce a nic pěkného to nebylo. Takže by mě zajímalo jak tomu předcházet jak u miminka tak u dospělého? Jasně dlouhá trička, dávat do gatí, ale to právě děláme. Jen mě napadlo jestli třeba pomůže jíst pravidelně brusinky? :) A takové podobné věci. Díky

Reakce:

ivašot.
Kelišová 6716 příspěvků 24.04.18 11:04

Brusinky, hodně pít, teple oblékat, neprochladnout od nohou - tím určitě nic nezkazí. Nicméně pokud už měl dvaktrát zánět ledvin, tak bych ho k tomu urologovii donutila jít.

natyber
Kelišová 6033 příspěvků 24.04.18 11:06

Důležité je hodně pít, možná bych se poohlédla i po nějakých bylinných čajích, určených k očistě ledvin. Brusinky se taky doporučují, ale musí se to asi jíst pravidelně, občasné zobnutí moc nepomůže. Spíš asi zjistit, proč se ten zánět opakuje, může být jinde v těle a projevuje se v ledvinách, to ale samozřejmě doktor zkoumat nebude, protože jak známo, léčí pouze problém čili dá ATB a příčinu, proč tam zánět je nezjišťuje. Já bych i navštívila nějakého dobrého homeopata. Zkuste si vyhledat nějaké stránky s celostní medicínou.

Elfryt
Stálice 95 příspěvků 24.04.18 11:09

@ivašot. Děkuji no pití mu hlídám a pije fakt dost, no já s ním o tom dneska promluvím. On tam nec hce jít, protože se před doktorem nechce vyslíkat. :D Ačkoliv sem se mu snažila vysvětlit, že je já taky chodím na gyndu.

Elfryt
Stálice 95 příspěvků 24.04.18 11:11

@natyber Byliné čaje vyzkoušíme, homeopat už mě taky napadl, asi po nějakém kouknu. Moc díky no jdu zkusit googlit.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >