Jak překonat krizi?

Anonymni
9.3.09 21:22

Jak překonat krizi?

S přítelem jsme vždycky byli spolu štastný, ale ted je to tak třičtvrtě roku co nám to moc neklape.Jeden druhému bud něco vyčítáme , nebo vymlouváme , skoro pořád se dohadujeme,furt si vyhrožujem že od sebe odejdem ,ale zase sme se oba shodli v tom , že bysme tím už měli něco dělat , že nechceme náš vztah potopit, chceme být spolu,ale i když si tohle řekneme, tak se stejně zas třeba druhý den pohádáme a je to na novo.Myslíte že máme ještě šanci dát náš vztah dohromady nebo už to asi nemá cenu ???Jak překonat krizi????Přemýšlele jsem že bysme vyhledali třeba nějakou tu manželskou poradnu , ale zase nejsme manželé , tak nevim jestli by snámi něco řešili, nebo to je jedno , jestli sme manželé nebo ne?
Nepřihlášená Oluscha. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

10758
9.3.09 21:34

Oluscho. to vis ze je to jedno, manželským poradnám na tom jeslt jste manzele nebo ne, nesejde.

A nemáte vy mrnavý mimino? jestl ise nepletu? to pak by mela krize i dost jasný duvod :-) s miminem má krizi prý kde kdo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5527
9.3.09 21:37
harpyje píše:A nemáte vy mrnavý mimino? jestl ise nepletu? to pak by mela krize i dost jasný duvod :-) s miminem má krizi prý kde kdo.

…třeba my…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1280
9.3.09 21:40

Jojo máme miminko :) Ale my tu krizi měli už než se malej narodil :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1752
9.3.09 22:30

krizi má v těhotenství a krátce po porodu každej druhej. Máte malýho krásnýho chlapečka, tak to musíte vyřešit. Vztah je o kompromisech.
Držím palce. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2431
9.3.09 22:38

Oluscho nám se to taky srovnalo až ,když byl malýmu tak rok.To se srovná neboj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
884
9.3.09 22:43

Poradnou nic nezkazíte. Jestli teda chcete oba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2901
10.3.09 06:34

Dejte tomu čas. Těhotenství a malý dítě se vztahem zamává (mám dvojitou zkušenost:) I když - poprvé to bylo na rozvod, podruhý už to probělo daleko klidněji).

Hele, já se rozvádím (hubou) dvakrát do měsíce. prostě mám všeho dost, začnu hulákat, že to nemám zapotřebí, že mi samotný bude líp atd… A pak si vzpomenu na děti - a rázem je mi jasný, že tohle jim prostě udělat nemůžu, odejít a rozbít jim domov.

Když máte dítě, je váš vztah už víc, než záležitost vás dvou… Poradnou nic nezkazíte…

(A věř mi, krize jsou všude 8) Z mých kamarádek nemá žádná ideální manželství, chce to hodně tolerance, občas zatnout zuby, občas něčím třísknout … ale kvůli miminku fakt stojí za to ten vztah zachraňovat.

(Šmarjá, to jsem se zas po ránu manželsky rozhorlila:)))) Tuším, že se zase večer budu demonstrativně rozvádět:))))))

Hodně síly a pusu slaďoučkému miminečku :)

Baghira

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
216
10.3.09 08:22

Přesně tak,ta krize kolem porodu (tím myslím +- 9 měsíců?)

Malej bude mít tři a u nás to začlo asi v polovině těhu dost vařit a po porodu se to rozjelo.Srovnalo se vše do normálu asi tak před rokem a půl.

Byly to občas dost horký chvilky,ale stojí za to mluvit o všem,probrat to ze všech stran a pořád dokola hledat kompromisy a řešení.

Chce to jen vydržet a těžký chvíle přetrpět a věř,že bude líp!!!!

Ani nevíš,kolikrát já vyhazovala!!!
A jak jsem dnes ráda,že to tak nikdy nedopadlo :D

Držím palce!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3688
10.3.09 09:50

Oluscho u nas se taky hooodne zmenilo narozenim naseho koblizka, hadali jsme se ted taky dost casto ne nahlas ale vymena nazoru to teda byla, proste je ted vsechno jinak a unava, stres, u me i hlad, protoze porad nestiham varit atd.....tohle vsechno udela svoje a o tehotenskych hormonech bych mohla napsat roman… :roll: Ja jsem jinak razna baba, ale kdyz na me v tehotenstvi manza spustil proc jsem tak zbrkla tak jsem vybuchla v hystericky plac…normalne bych ho poslala do pr… No nic jeste ze se pomalu hormony vraci k normalu…

Preji mnoho stesti a vule to prekonat, vzdyt ty nasi mrnousci stoji o tatinka stejne jako my… :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1334
10.3.09 10:11

Ahoj, neporadím, u nás je to podobné. Jen je to „jaksi“ z mé strany, nejspíš jsou na vině hormony :(. Přeju, ať to vyřešíte, ať už v poradně nebo sami. Mimi vás potřebuje oba :). Hodně štěstíčka a malému jen to nej!

apricose: To se ty hormony tak dlouho táhnou? Koukala jsem, že máš dva měsíce po porodu, ježiš, do tý doby se ze mě stane asi Viktorka u splavu :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5732
10.3.09 12:02

Ahoj.Tak koukám,že to máme všechny podobný.Nám začala krize v těhu a trvala asi do malýho třech měsíců.Asi to bylo tím,než jsme si zvykli na tu změnu,že už nebudeme a nejsme jen sami,ale musíme se přizpůsobit hlavně mimču.Věřím,že to bude brzo dobrý a odezní to samo,jako nám… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18639
10.3.09 14:27

Oli a ostatní maminky čerstvých miminek, musím vám bohužel po pravdě napsat, že je to ve vás. Přítel se nezměnil, ale vy o 180°. Znám to a děje se to u nás teď již po třetí. Manžel je ale už vytrénovaný. On je tedy naštěstí i normálně velmi klidný a tolerantní tip, takže to i v prvním těhu bral „sportovně“, ale teď mě označil za medvěda. Jenom totiž bručím, nebo spím. :lol: Včera mě to před spaním zase popadlo a lítala jedna výčitka za druhou… Manžel se přitulil a povídá, „ty ještě nespíš že? Tak bručíš“ :lol:
Miluji ho a vy své partnery taky milujete oni vás, ale hormony zkouší co vydržíte a to nejen ty poporodní,ale plodící obecně (vzpomeňte na každou menstruaci - to většina žen přece taky bručí :lol: )
Neházejte flinktu do žita a dejte tomu čas aspoň tak do roka dítěte - skončení kojení, protože jinak ublížíte mnoha lidem okolo sebe.
Oluscho zvlášť tobě přeji aby zas brzy vyšlo sluníčko, jaro je za dveřmi, vypadnete s kočárkama na vzduch a časem se to zlepší…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1334
10.3.09 17:56

lacenka: Moc hezky jsi to napsala. Uvědomuju si to, že je to ve mě.. Jenže tomu se jaksi nedá „zabránit“, prostě tam ten červ hlodá :( , pak to řeknu, vybouchnu, řvu, brečím a je to venku, někdy mě to mrzí, někdy se cítím „v právu“. K tobě se ten chlap aspoň přitulí, ke mě ne :( . A že tomu mám dát čas, tak do roka dítěte? Hm, pěkné. Snad to vydržím(e) :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
10.3.09 20:58

misutko já mám stejný problém taky se netulí…jsem z toho zničená
monika

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu