Jak přestat kojit během těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

BaruSed
Nováček 8 příspěvků 1 inzerát 29.04.18 16:52
Jak přestat kojit během těhotenství?

Ahoj holky :) Potrebovala bych poradit :) Jsem těhotná a kojím dceru, chtěla jsem kojit tak nějak do samoodstavu, ale na ten to nevypadá a bohužel začínám kojení cítit spíše než dar, jako přítěž :/ Prsa bolí, dcera má teď daleko větší chuť kojit á začíná mi to být dost nepříjemné :( Co vám pomohlo přestat kojit? Jak rychle a bezbolestně přestat? Bohužel všechny snahy vysvětlit, že už je veliká a mlíčko necháme pro brášku nepomáhají :/ Děkuji za jakoukoliv radu :)

Reklama

Reakce:

Ariadne
Echt Kelišová 8633 příspěvků 29.04.18 17:41

Dceri bylo 21m a je ve 3m tehotna. Proste jsem se zdrave nastvala a nedala. Dostala lahev a bud si ji vezmes nebo budes bez mlika. Po 2dnech pochopila a vzala si lahev na vecerni mliko. V noci nemela. Ve 3letech prestala dostavat i to vecerni do lahve. Chvili bekala, ale ptz jsem byla pevne rozhodnuta nedat, tak vedela, ze to ma marny a prijala to.

Kosopemi
Kecalka 152 příspěvků 18 inzerátů 29.04.18 17:45

Neříkala jsem, že končíme kvůli dalšímu miminku, v té době jsem kojila už jen večer a jednoho dne jsem jí prostě nedala, byla utahaná a usnula bez mlíčka. Pak už si neřekla. Já to obrečela :) a o čtyři měsíce později jsem začla kojit nanovo. Váš případ ale bude možná jiný. Držím palce.

svycarka
Kelišová 7448 příspěvků 29.04.18 17:59

Reseni je jednoduche.prso nedat- nejsi dudlik a ona neni kojenec. :nevim: rvat bude..ale Kolik jeste vytrpime chvil, kdy decko rve a nemuzes dat… ;) jako zapalovac do pusy, cucnout sklenky vina, sahnout na gril, sporak, vypit okenu…nesmi, nedam.prso je to stejny :nevim:

Limi123
Ukecaná baba ;) 2304 příspěvků 29.04.18 18:49
@BaruSed píše:
Ahoj holky :) Potrebovala bych poradit :) Jsem těhotná a kojím dceru, chtěla jsem kojit tak nějak do samoodstavu, ale na ten to nevypadá a bohužel začínám kojení cítit spíše než dar, jako přítěž :/ Prsa bolí, dcera má teď daleko větší chuť kojit á začíná mi to být dost nepříjemné :( Co vám pomohlo přestat kojit? Jak rychle a bezbolestně přestat? Bohužel všechny snahy vysvětlit, že už je veliká a mlíčko necháme pro brášku nepomáhají :/ Děkuji za jakoukoliv radu :)

Prelepeni bradavek naplasti na 3 tydny… Tim, ze mlicko proste nebylo, to slo bez breku.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

VÍME PRVNÍ: David Švehlík se stal trojnásobným otcem. Je to kluk, nebo holka?

David Švehlík se stal trojnásobným otcem. Jeho manželka Vendula mu v úterý... číst dále >

Ani fekálie by vás neměly odradit! Proč je Dubrovník tak oblíbenou destinací?

Před pár dny tisíce českých turistů pobavila zpráva o tom, že chorvatské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Velká fotosoutěž na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Reklama