Jak přežít doma?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.07.19 17:02
Jak přežít doma?

Ahoj, dala jsem výpověď z mého studentského bytu, je mi 22 a vrátila jsem se na prázdniny domu. Je to pro mě ale dost ocistec. Ačkoliv mám s mamkou dobrý vztah, nějak to nedávám, nějak jsem si zvykla na samostatnost, nějaký režim. Teď akorát furt slyším, jak si na mě s mým pubertálním bratrem septaji něco o mě, třeba " to je strašný, zase si vaří oběd, nám stačí rohlík." Ano, naučila jsem se kvalitně jist a to je u nás potíž. Přitom potraviny si kupuju a platím sama. Nemluvě o tom, že půlku co si koupím mi stejně bratr sní :D. Jde mi ale o celkový přístup, včera jsem našla rozkramareny svůj šuplík, kde jsem měla i pouta mě a přítele. Ano, viňte mě. ???? Je i problém že jsem si načnula minerálku, bracha hned běžel za mamkou, že to přece měla být minerálka na víkend. Vadí jim i, že spotřebuju hodně toaletního papíru.. Mně tu z toho hrabne. Přitom tu dělám i domácí práce. Měli jste někdo taky podobný rozčarování po návratu domů?

Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 11732 příspěvků 25.07.19 17:17

Jojo taky sem se na pár týdnů musela vrátit domů a bylo to peklo, naši už byli navyknutí na ten režim, že jsou doma sami, že mají svůj klid a dávali mi to sežrat. Co nejrychleji sem zas padala pryč :D trávila bych co možná nejvíc času mimo domov…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.07.19 17:27

Já bych nezvládla návrat domů už po měsíci samostatného bydlení a když mi máma na vejšce zacala po rozvodu tvrdit, ze se za mnou přestěhuje do Prahy a budeme bydlet spolu, malem jsem měla mrtvici.

PupuP
Zasloužilá kecalka 650 příspěvků 25.07.19 17:36

Ja se stehuju kazde leto k nasim vzdy na 4-5 tydnu, kvuli zahrade, psovi a prirode. Rodice jsou naopak radi, ze me maji konecne doma :mrgreen:

Lucy75
Ukecaná baba ;) 1062 příspěvků 25.07.19 17:51

Já bych se domů nevracela ani v 18 :mrgreen: ale když to jinak nejde..
zapomněli jste se evidentně jasně DOMLUVIT jak to bude fungovat, evidentně nejsi domluvená na energiích a drogérii (buď ten toaleťák a další věci KUP nebo dej mamce peníze aby to koupila ona a předešli jste hádkám o wc papír, zubní pastu apod.), pokud víc vaříš, tak si suroviny na to nakup a na energie dej mamce poplatek.. jinak hádkám nezabráníš.. a co nejdřív pryč..
není nad samostatnost…
a propos oni mají rohlík k obědu to snad ne??

nevím.skoro.nic
Povídálka 31 příspěvků 25.07.19 18:53

Jestli je mamka šetřivá, tak je jasný, že jí vadí jak si vyvařuješ. Zeptej se, kolik platí za energie a přispěj úměrnou částkou. To samé s náklady na drogerii a vším co používáte všichni a nelze rozdělit.

Božislava
Závislačka 3454 příspěvků 25.07.19 18:57

A k čemu pouta?

DustInTheWind
Ukecaná baba ;) 1233 příspěvků 25.07.19 19:06
@Božislava píše:
A k čemu pouta?

Třeba studuje na policejní akademii. Ale jsou i další využití. :lol:

carola
Echt Kelišová 7567 příspěvků 25.07.19 19:52
@Božislava píše:
A k čemu pouta?

To je fakt důležitá otázka. :lol: Prostě má pouta, no.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.07.19 23:11

Já prožívám to samé, takže soucítám. Jsem u našich v paneláku už 5 měsíc. To s tím toaletákem taky znám :D :D :D Ale nutno říct, že já teda drogerii neplatím, přispívám něco málo na nájem. Už mi taky hrabe a našim taky, už abych byla fuč. JO a jsem o DOST starší.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.19 11:40

Moje mati byla take setrilek. Dokazala me strasne servat i za to, ze si kazdy mesic kupuju novy kartacek na zuby za 20Kc

Váš příspěvek
Reklama