Jak přibrat

1044
11.12.10 22:34

jak přibrat

maminky prosím poraďte, mám jen 51kg a chtěla bych přibrat, alespoň 5 kilo, ale každé nahoru je děs a dole je hned. Jím několikrát denně, řekla bych že dost pestrou stravu ale nepřiberu ani deko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

381
11.12.10 22:41

ahoj,nevim,jak jsi dlouho po porodu,nebo jestli mas takovou vahu porad,ja jsem tu taky takovou diskusi zakladala,kazdopadne jsem ted rok po porodu a vaha zacala jit nahoru.

Predtim jsem mela i pod 50kg a neslo ani deko navic,beru vitaminy skupiny B,jim tak normalne a predevsim se porad strasne honim,ale uz jsem pribrala 5kg.

Takze moje rada-pokud jsi po porodu,behem roku se to srovna,jinak vitaminy Becko-Pangamin,Riboflavin,urcite zabiraji,ale chce to brat delsi dobu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1044
11.12.10 22:45

Po porodu jsem 6m ale před týdnem jsem ještě musela na potrat, což mi po psych. stránce moc nepřidalo, ale snažím se jíst, co to dá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10706
11.12.10 22:45

Já ti pár kilo pošlu, chceš? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1044
11.12.10 22:48

brala bych je hned. všichni říkají, jak mám být ráda, že jsem hubená, ale ono je to moc. Vypadám jak anorektička. Už jsem kolikrát tuto poznámku na sebe slyšela, není to příjemné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2652
11.12.10 22:49

Ahoj Emilko jsem zvedava na kazdou radu jak pribrat mam stejny problem kilo priberu za hodne dlouho a behem mesice je zase fuc uz jsem byla na 46kilech pred tehu ted 4mesice poporodu se mne drzi 53kilo jsem zvedava kdy zase pujdu dolu vtehu jsem pribrala 18kilo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1044
11.12.10 22:54

Já přibrala v těhu poprvé 16 a podruhé 13kg. Po první jsem se dostala na 50kg a od té doby je to pořád to samé. Vůbec nemohu přibrat a to jsem si říkala, že prášky nějaké to kilo naberou, ale po první holčičce za 3 roky byla váha pořád stejná

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10706
11.12.10 22:56

no někdo holt nepřibere, ať dělá co chce. Možná by i pomohlo, kdyby ses tím tak nezabývala a poleze to nahoru samo.

Krom toho se přizpůsobit i tomu co děláš - sport: víc najíst a tak.

Jinak to co asi není ta nejzdravější varianta: alkohol, tučná jídla… no to radši zůstaň hubená.

Teď mě napadá, zkus Nutridrink

A nemáš třeba nějakou zažívací poruchu? Kolik měříš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1044
11.12.10 22:58

mám 167cm a sportuji max doma u plotny a u dětí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15320
11.12.10 23:04

Já to mám taky tak. Nejhorší jsou ty řeči lidí okolo, že mám být ráda. Ne, nejsem, chci přibrat a nejde to.
Zabývám se tím proto, že po dětech mi nic nezůstalo. Mám 50kg. U mě nezabývat se tím znamená jít zpět na váhu 48, 50 mám jen díky tomu, že jsem s tím konečně začala něco dělat, snažím se jíst víc, než na kolik mám chuť a hlad. A vitamíny k tomu, jak píše culikata.
U mě s tím souvisí únava, jakmile se pravidelně nenajím, tak bolesti hlavy, malátnost, nízký tlak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7901
11.12.10 23:04

..

Ahojky..To je jak když čtu sama o sobě.Mám 165 cm a 50 max 51 kg.Nejím,,já žeru a nic.každej kdo mě zná ví..ale ten kdo měnezná mi říká taky uštěpačné poznámky a mě to štve.V těhu jsem přibrala 17 a po druhé 21 kg a nikde už nejdou.Po porodech mi bylo fajn.tak akorát jsem byla.tak až přijdeš na nějaký recept dej vědět.. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15320
11.12.10 23:08

Nj, oni si totiž asi lidi myslí, že říkat hloupé poznámky o jejich váze hubeným není netaktní. Ale ono je, stejně jako tlustým. Je to stejný problém, jen naruby. :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1044
11.12.10 23:15

Jo já taky polovičku přibrané váhy v těhu nechala v porodnici a půlka byla do 3m pryč a přitom mi to tak slušelo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11503
11.12.10 23:40

jé jak já bych si to s tebou vyměnila!!! Těhu kila mi zůstaly, i když ne všechny, ale polovina ano a plus moje předchozí váha, no hrůza a potřebovala bych tak 30 kg dolu, hlavně z boků a břicha! :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
andela
11.12.10 23:43

Emilko klíííd, taky mě to pěkně sejří .. jiná se na jídlo podivá a má půl kila nahoře, já doslova žeru jak mlejn a ni ťuk, ale stačí trocha stresu a dole je to hned :(.nahoru to jde fááákt horko těžko, max malinko přiberu když je fakt pohodové období …
Já už došla tak daleko že klidně i cizím, nebo známím které znám max od vidění, na konstatování toho jak su hubená říkám, že doma hodně souložíme :twisted: .
S kamarádkou jsme si stěžovali jak nás to prudí, on nikdo neřekne: „ježiš ty si tlustá“ do očí, ale to „jéé, ty si hubená, jak to děláš? Jíš ty vůbec?“ řekne prostě každej … a po těch letech to fakt sejří … tak řeknu: No jo, to viš, my doma strašněmoc souložíme" je po ptákách :D dál se to nerozvine :mrgreen: :pankac:

Jinak mi kdysi radila dr (když jsem po škole nastopila do práce a během cca 3 měs sjela na 47 kg) že mám jest hodně polívky.A kamarád radil posilování, že se tím nabere svalová hmota a vlastně přibereš .. no to mi vydrželo chvíli a přibrala jsem až rok na to když jsem byla v jiné práci a čerstvě zamilovaná .. prostě poho a bez tresu :)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama