Jak přijít k trojce

13
29.5.18 12:14

Jak přijít k trojce

Ahoj, chceme s přítelkyní trojku, oba s ní souhlasíme. Jde o dalšího chlapa k nám, vše máme vyřešené, ale…nechceme někoho známého, protože to by mohl být problém a zároveň najít cizího, aby seděl a byl zdravý také není nejjednodušší. Máte zkušenosti? Radu kde najít? Popřípadě nějaký profesionální služby?

Děkuji za odpovědi k tématu :D ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7629
29.5.18 12:21

Zkusenost nemam, tedy uz ne, ale co eroticke seznamky…prvni se sejit a jestli preskoci sympatie.Popr.sluzby gigola- to bys mel taky najit nekde na netu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.5.18 12:24

@Vmordud amateri.cz :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
13
29.5.18 12:28

Gigolo nás napadl, takže stejná myšlenka, děkuji za to jsem rád :) A seznamky ano, ale tam si člověk tím zdravím nemůže být tolik jist…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.5.18 12:29

Najít chlapa do trojky není žádný problém, to holka je oříšek. Viděla jsem přímo skupiny na Lidech, kde taky páry hledali třetího k nim do páru a chlapů tam bylo mraky, co do toho chtěli jít. Zkuste pohledat tam :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
13
29.5.18 12:35
@Anonymní píše:
Najít chlapa do trojky není žádný problém, to holka je oříšek. Viděla jsem přímo skupiny na Lidech, kde taky páry hledali třetího k nim do páru a chlapů tam bylo mraky, co do toho chtěli jít. Zkuste pohledat tam :palec:

Ano to víme, ale jde o to, že člověk prostě nepozná jaký ten třetí bude, i podle schůzky se to nemusí poznat a mohlo by pak dojít na konflikt přímo při akci a to bych strašně nerad :think: plus jak jsem psal…zdraví

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1930
29.5.18 12:50

Nech to na přítelkyni, určitě už někoho najde :) Jinak já bych vzal někoho známého, je to v pohodě..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
409
29.5.18 13:12

@Vmordud Osobní zkušenost nemám, ale asi bych vyzkoušela nějakou erotickou seznamku. Nebo bych vyhledala nějakou eskort službu nebo jak se tomu říká. Když takto pracují ženy, tak i muži se určitě najdou :-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
29.5.18 13:19
@Havran007 píše:
Nech to na přítelkyni, určitě už někoho najde :) Jinak já bych vzal někoho známého, je to v pohodě..

Tím si nejsme jistí právě…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1596
29.5.18 13:21
@Vmordud píše:
Tím si nejsme jistí právě…

V tom případě to nedělejte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
29.5.18 13:21
@beruska777 píše:
@Vmordud Osobní zkušenost nemám, ale asi bych vyzkoušela nějakou erotickou seznamku. Nebo bych vyhledala nějakou eskort službu nebo jak se tomu říká. Když takto pracují ženy, tak i muži se určitě najdou :-).

Něco jsme už hledali, ale není to žádná sláva mi přijde…všude samé erotické služby od žen…je vidět kdo je hlavní cílová skupina :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1596
29.5.18 13:22
@Vmordud píše:
Ano to víme, ale jde o to, že člověk prostě nepozná jaký ten třetí bude, i podle schůzky se to nemusí poznat a mohlo by pak dojít na konflikt přímo při akci a to bych strašně nerad :think: plus jak jsem psal…zdraví

No to u žádného nepoznáš, když ho uvidíš poprvé v životě :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
29.5.18 13:24
@Bandii píše:
No to u žádného nepoznáš, když ho uvidíš poprvé v životě :nevim:

Nedej bože aby pak byl ještě špatný v posteli :D :D :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.5.18 13:24

My jsme vzali známého, vyplynulo to ze situace. Myslela jsem si, že mi bude potom trapně, protože se celkem vídáme-i s jeho ženou a dětmi. Ale je to v pohodě. Myslím, že mít někoho, koho znáš, je mnohem lepší. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
97
29.5.18 13:29

Já se hlásím, jsem z Plzně :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie