Partnerský vztah a vícerčata

Anonymní
28.5.18 15:24

Partnerský vztah a vícerčata

Ahojda. Jak zamávalo narození a péče o vícerčata s vaším partnerským vztahem? Já mám bohužel tu svoji zkušenost ne úplně pozitivní. Ale nechci to úvodem zavádět nějakým směrem. Pomáhalo vám okolí? Díky za příspěvky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20807
28.5.18 15:29

Máme dvojčata, jinak žádné děti (a psa typu gaučák :mrgreen: ), nemám pocit, že by to náš vztah poznamenalo, naopak od porodu mi přijde, že si jsme s manželem ještě blíž. Víc si projevujeme lásku, trávíme spolu hodně času a oba se snažíme zachovat náš partnerský vztah, klidně nechám babičce roční děti na hlídání a jdeme na procházku, na večeři, do kina, do divadla…

Je to dřina, bez manžela bych to asi nedala a uznávám, že nám babičky pomáhají, čehož si taky moc vážím, jsem šťastná, že o to stojí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8904
28.5.18 15:39

Hodně, ale pak zasáhla tchyně, dala manželovi jednu dobře mířenou a jemu se konečně rozsvítilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20807
28.5.18 15:43
@Sany80s píše:
Hodně, ale pak zasáhla tchyně, dala manželovi jednu dobře mířenou a jemu se konečně rozsvítilo.

:palec: Hezký, když maminka nebrání svého mazánka, ale kouká se na věci objektivně…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.5.18 16:29

Nebudu mluvit za sebe, proto anonym
Kamarádce to vztah zničilo, ale tam byl trochu problém, že měli prakticky trojčata, po prvním dítěti hned otěhotněla a dvojčata se narodila předčasně, takže měla mezi prvním dítětem a dvojčaty rozdíl 7 měsíců a týden. Nezvládli to finančně a vztahově skloubit, její manžel hodně pracoval, aby je zajistil, tak ale zase nebyl doma a nepomáhal, on měl jen neschopného tátu, ona rodiče 200 km daleko. Nakonec se v roce dvojčat rozvedli a odstěhovala k rodičům, kteří ji pomáhají. Je mi jich líto i po těch letech, byli dobrá dvojka, ale tohle nedali :?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama