Jsem žena od rodiny- zakoukala jsem se do ženy

Anonymní
27.5.18 21:46

Jsem žena od rodiny- zakoukala jsem se do ženy

Ahoj. Stalo se některé z vás něco podobného? Před manželem jsem mívala občas nějaké úlety s ženami.
Teď jsem manželka i maminka tříletého dítěte. Před dvěma lety jsem začala chodit dálkově do školy. A co se nestalo. Máme jednu učitelku, která se mě na první pohled hned zalíbila.. :oops:. Celou dobu jsem to spíš brala jako příjemné povyražení ve škole.. Bylo se na koho dívat, občas jsem na ní hodila očko, pač mě to prostě bavilo flirtovat, uvádět jí do rozpaků.. a vím, že se mě to i povedlo. Kolikrát jsem jí načapala, že na mě nenápadně kouká a pak rychle uhla pohledem atd atd.. prostě takový ten ženský šestý smysl kdy to prostě víte, že vás vnímá víc než ostatní ( jak moc, to opravdu těžko říct ).
No jenže nějak jsem to už bohužel nevydržela a chtěla víc.. rozlousknout to jestli se mě to opravdu jen zdá, nebo ne.. A tak jsem jí se vší slušnosti napsala a vyjádřila se, že se mě líbí, pozvala na víno a čekala, že mě pošle do příslušných koncí a já to pak konečně teda vzdám.. No jenže světě div se.. neposlala :D. Naopak byla opět v rozpacích a pozvání i po mém vyjádření přijala.. :oops:
Docel mě zajímá i názory čistě hetero žen.. já osobně bych teda nešla na víno s někým kdo se mě vyjádří. Já bych se slušně omluvila, že děkuji za kompliment, ale že jako nic… Co si o tom myslíte? Zapomněla jsem napsat že je též vdaná / ona bezdětná.. Děkuju za názory..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3686
27.5.18 21:51
@Anonymní píše:
Ahoj. Stalo se některé z vás něco podobného? Před manželem jsem mívala občas nějaké úlety s ženami.
Teď jsem manželka i maminka tříletého dítěte. Před dvěma lety jsem začala chodit dálkově do školy. A co se nestalo. Máme jednu učitelku, která se mě na první pohled hned zalíbila.. :oops:. Celou dobu jsem to spíš brala jako příjemné povyražení ve škole.. Bylo se na koho dívat, občas jsem na ní hodila očko, pač mě to prostě bavilo flirtovat, uvádět jí do rozpaků.. a vím, že se mě to i povedlo. Kolikrát jsem jí načapala, že na mě nenápadně kouká a pak rychle uhla pohledem atd atd.. prostě takový ten ženský šestý smysl kdy to prostě víte, že vás vnímá víc než ostatní ( jak moc, to opravdu těžko říct ).
No jenže nějak jsem to už bohužel nevydržela a chtěla víc.. rozlousknout to jestli se mě to opravdu jen zdá, nebo ne.. A tak jsem jí se vší slušnosti napsala a vyjádřila se, že se mě líbí, pozvala na víno a čekala, že mě pošle do příslušných koncí a já to pak konečně teda vzdám.. No jenže světě div se.. neposlala :D. Naopak byla opět v rozpacích a pozvání i po mém vyjádření přijala.. :oops:
Docel mě zajímá i názory čistě hetero žen.. já osobně bych teda nešla na víno s někým kdo se mě vyjádří. Já bych se slušně omluvila, že děkuji za kompliment, ale že jako nic… Co si o tom myslíte? Zapomněla jsem napsat že je též vdaná / ona bezdětná.. Děkuju za názory..

Nooooooo :palec: myslim, ze to ma uplne stejně jako ty :mrgreen: kdyby byla ciste hetero, tak ver, ze nikam nepujde, uz jenom z principu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.5.18 22:02

@Dojcanis to si právě taky říkám. :D Ale zase si pak říkám, uklidni se, třeba je jen hodná a přátelská.. což jako co jsem si všimla tak k žákům (děckám je )..
Ale toto je prostě jasná situace, že s ní chci na víno, protože se mě líbí a ona jde.. :nevim: no doufám že mě pak neschladí dost studenou sprchou :D..

• Citovat
  • Nahlásit
15585
27.5.18 22:03

Asi to ma jak ty, ale obavam se, ze zaruka tu neni :lol: Jinak, ja osobne, byt na jejim miste, tak se primo zeptam, protoze mam rada v techto vecech jasno :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
joy.division.control
27.5.18 22:09

Ja bych taky sla si nezavazne popovidat :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Myssicka
27.5.18 22:11

Mně by se opravdu udělalo šoufl, kdyby po mně nějak vyjela ženská, to ale nemyslím zle, že bych měla něco proti bisexuálním nebo homosexuálním lidem. Jen je mi taková situace, když by se to týkalo mé osoby, krajně nepříjemná (asi jako kdyby po mně vyjel starý dědek). Takže kdybys mi napsala mail, ze kterého by bylo jasné, že o mě máš zájem jako o sexuální objekt, tak bych s tebou určitě nikam nešla a nějak slušně a kreativně se vymluvila. Takže zřejmě na tom bude podobně, jako jsi ty a asi má zájem té poznat blíž.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.5.18 22:21

@Lenka_Hal no ona jako se i zeptala, tak nějak kolem a okolo asi abych jí i řekla z jakého důvodu.. a já napsala, ještě zavtipkovala..cituji..,, Když jsem vás kdysi žádala o schůzku za účelem doučování, tak jste odmítla, tak jsem si řekla, že víno by pro vás mohla být zajímavější nabídka?? :lol:..
To vše po tom co jsem se vyjádřila že jakože se mě líbí..
Tak napsala že jako protože už prostě měla lidi na doučování dost a nebyl čas na další, ale že na vino by šla..
Takže jakože na doučko čas není ale na víno s holkou které se líbí čas je? :lol: :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
3462
27.5.18 22:24

.

Příspěvek upraven 31.05.20 v 22:11

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25484
27.5.18 22:24

Nechci ti kazit iluze, ale třeba si chce jen čistě žensky popovídat :think: nevim teda cos jí napsala, ale já bych na víno taky klidně šla a vůbec to neznamená, že jsem na ženský a hned bych po tobě skočila :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.5.18 22:27

Jee, to byl vzdycky muj tajnej sen, ze mi takhle nejaka slecna/pani napise, ze se ji libim. :oops: :lol: :mrgreen: Ja jsem na takove osloveni moc stydliva. :mrgreen: Taky ucim na skole. :mrgreen: 8) :oops: Myslim, ze to ma podobne jako ty, to uvidis na tom vine. :mrgreen: :palec:
Jinak ale kdyz odhlidnu od “sneni”, v realnem zivote byt by me to asi hodne lakalo, i tak bych to povazovala za formu nevery a nevim, jestli bych pozvani prijala. Miluji sveho muze a nechci mu byt neverna, nechci porusit tu duveru mezi nami. :kytka:
Mozna kdyby bylo pokuseni velke, zeptala bych se ho na svoleni. :oops: :lol: :mrgreen:
Anonym M., prosim, chodi sem zname a kamaradky. :oops: :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
1776
27.5.18 22:28
@brumdinka píše:
Nechci ti kazit iluze, ale třeba si chce jen čistě žensky popovídat :think: nevim teda cos jí napsala, ale já bych na víno taky klidně šla a vůbec to neznamená, že jsem na ženský a hned bych po tobě skočila :mrgreen:

Přesně to jsem chtěla napsat. Pochopila bych to, že chceš mít kamarádku a na víno šla, abych se seznámila za účelem přátelství. Nic víc by mě ani nenapadlo, ale jsem hetero :mrgreen: :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19515
27.5.18 22:50

Zakladatelko, uvidíš co vzejde ze schůzky. Nespekuluj o tom a těš se. Sama víš, jak je sex se ženou nádherný, taky o tom vím svoje, i když žiji s chlapem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25484
27.5.18 22:52
@Anonymní píše:
Jee, to byl vzdycky muj tajnej sen, ze mi takhle nejaka slecna/pani napise, ze se ji libim. :oops: :lol: :mrgreen: Ja jsem na takove osloveni moc stydliva. :mrgreen: Taky ucim na skole. :mrgreen: 8) :oops: Myslim, ze to ma podobne jako ty, to uvidis na tom vine. :mrgreen: :palec:
Jinak ale kdyz odhlidnu od “sneni”, v realnem zivote byt by me to asi hodne lakalo, i tak bych to povazovala za formu nevery a nevim, jestli bych pozvani prijala. Miluji sveho muze a nechci mu byt neverna, nechci porusit tu duveru mezi nami. :kytka:
Mozna kdyby bylo pokuseni velke, zeptala bych se ho na svoleni. :oops: :lol: :mrgreen:
Anonym M., prosim, chodi sem zname a kamaradky. :oops: :andel:

ona to totiž nevěra je… ale tak hlavně že je vám fajn :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.5.18 22:59

@mamina89 @brumdinka vážně by jste čekaly jen kamarádské víno kdyby vám holka napsala.. už dlouho jsem se vás chtěla zeptat jestli se tak hezké učitelky jako vy smí zvát na víno? :nevim: a nebyl to jediný kompliment v konverzaci, šlo mě o to aby to pochopila..
Já teda bych asi čistě kamarádské víno nečekala a popř odmítla.. ale jako jsem ráda, že mě vyvádí někdo z omylu na druhou stranu :).

@Klopotkova jasně že uvidím.. zítra jí zrovna mám, tak jsem zvědavá jak se bude tvářit noo :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.5.18 23:00
@Anonymní píše:
Anonym M., prosim, chodi sem zname a kamaradky. :oops: :andel:

Je fajn číst že takové učitelky jsou :D ;)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama