Jsem zasnoubená, ale miluju jiného

Anonymní
27.5.18 05:18

Jsem zasnoubená,ale miluju jiného

Ahoj, vím, že mě většina z vás určitě odsoudí, já sama bych si za to nejradši nafackovala, ale čas už bohužel nevrátím a já nevím co mám dělat, tak se potřebuju vypsat. :zed: Jde o to, že jsem se před rokem a půl rozešla s bývalým přítelem, byly jsme spolu chvíli, jenom rok, ale i přesto jsem citila, že on je ten pravý, takhle jsem ještě nikoho nikdy nemilovala, ale bohužel jsem ten vztah zničila já sama, o nevěru neslo, ale v některých věcech jsem byla neupřímná a lhala jsem atd, dnes toho lituju, že jsem přišla o tak skvelýho chlapa, ale v tu chvíli jsem si to neuvedomovala a tak se semnou rozešel, vlastně se mu ani nedivím, ale to je teď jedno, jde o to, že jsem se z toho rozchodu ani po takove době nedostala, a před par mesicema jsem se dozvěděla, že má novej vztah. Mě to strasne sebralo, a i já jsem mu chtěla dokázat, že umím byt šťastná i bez nej. Byl tady kluk kterej mě už nějakou dobu miloval a tak jsem mu dala sanci, na jednu stranu mi je s nim strasne dobre, rozumíme si, možná v některých věcech i daleko víc jak s ex, ale nemiluju ho..A před měsícem mě požádal o ruku a já řekla ano, tak moc jsem chtela začít novej život, udělat tlustou čáru za minulosti, ze se do nej třeba zamiluju, vím, ze brat si někoho když ho nemiluju je blbost, ale jinak je mi s nim proste hezky. Ale čím víc nad tím přemýšlím tím víc mě to ničí, ze ublizuju sama sobě a nejvíc jemu, ze by si zasloužil holku která ho bude upřímně milovat. Myslím, ze svého bývalého nikdy neprestanu milovat ale s takovou bych zůstala už snad napořád sama a to nechci, a zároveň vím ze spolu už nikdy nebudeme když mame oba jiný vztah, jsem v pasti, nechci svému současnému příteli ublížit..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
118
27.5.18 06:35

To je nepříjemná situace. Kývnout na žádost byla samozřejmě blbost, ale to víš. Každopádně je lepší vycouvat z toho teď, než třeba týden před svatbou nebo se za rok rozvádět. Ty následky by pak byly mnohem horší. Vztah bez lásky, který funguje jen jako záplata na zhrzenou lásku, je vždy cestou do pekel. Dej šanci vám oběma být skutečně šťastní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2067
27.5.18 06:36

Ty nemas problem, ze toho soucasneho pritele nemilujes, staci ze ho mas rada, ze si rozumíte a je vam spolu dobre, nemam nic proti „snatkum z rozumu“, mnohdy je to lepsi, kdyz jde člověk do vztahu s cistou hlavou, bez ruzovych bryli. Ty mas problem, ze milujes toho predchoziho. To je ten zasadni problem. Asi bych te svatbe dala cas, rok a pul, co jste s ex od sebe, je kratka doba. A uvidis. Musis doufat, ze cas vsechno spravi a ty se zamilujes do sveho soucasneho pritele. Taky jsem kdysi chodila s klukem, kterého jsem milovala tak, ze jsem si myslela, ze nikdy nikoho uz nebudu milovat vic nez jeho. Dneska mi to prijde usmevne, ale rada si na nej vzpomenu a to uz je 20 let ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27685
27.5.18 06:43
@Anonymní píše:
Ahoj, vím, že mě většina z vás určitě odsoudí, já sama bych si za to nejradši nafackovala, ale čas už bohužel nevrátím a já nevím co mám dělat, tak se potřebuju vypsat. :zed: Jde o to, že jsem se před rokem a půl rozešla s bývalým přítelem, byly jsme spolu chvíli, jenom rok, ale i přesto jsem citila, že on je ten pravý, takhle jsem ještě nikoho nikdy nemilovala, ale bohužel jsem ten vztah zničila já sama, o nevěru neslo, ale v některých věcech jsem byla neupřímná a lhala jsem atd, dnes toho lituju, že jsem přišla o tak skvelýho chlapa, ale v tu chvíli jsem si to neuvedomovala a tak se semnou rozešel, vlastně se mu ani nedivím, ale to je teď jedno, jde o to, že jsem se z toho rozchodu ani po takove době nedostala, a před par mesicema jsem se dozvěděla, že má novej vztah. Mě to strasne sebralo, a i já jsem mu chtěla dokázat, že umím byt šťastná i bez nej. Byl tady kluk kterej mě už nějakou dobu miloval a tak jsem mu dala sanci, na jednu stranu mi je s nim strasne dobre, rozumíme si, možná v některých věcech i daleko víc jak s ex, ale nemiluju ho..A před měsícem mě požádal o ruku a já řekla ano, tak moc jsem chtela začít novej život, udělat tlustou čáru za minulosti, ze se do nej třeba zamiluju, vím, ze brat si někoho když ho nemiluju je blbost, ale jinak je mi s nim proste hezky. Ale čím víc nad tím přemýšlím tím víc mě to ničí, ze ublizuju sama sobě a nejvíc jemu, ze by si zasloužil holku která ho bude upřímně milovat. Myslím, ze svého bývalého nikdy neprestanu milovat ale s takovou bych zůstala už snad napořád sama a to nechci, a zároveň vím ze spolu už nikdy nebudeme když mame oba jiný vztah, jsem v pasti, nechci svému současnému příteli ublížit..

Takže lhát jsi nepřestala… Rozhodně si ho neber :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4357
27.5.18 07:00

Je to nefér vůči současnému příteli. Řekla bych mu to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Marie432875
27.5.18 07:20

Napisu ti to naprosto upřímně. Po par letech v manželství ty zamilované emoce stejne vyprchaji a daleko vic oceníš osobu, se kterou ti je dobre a rozumíte si. Co na tom, ze je to láska jako trám, kdyz spolu nedokážete ani nakoupit (například). Sňatky z rozumu mají neco do sebe, lidé nejsou zaslepení a většinou vi, co delaji. A láska a úcta k druhému muze fungovat i v rozumovem manželství. Jen je otazka, jestli jsi na takový typ vztahu zralá. Pokud by te mělo porad hlodat to ze srdce mas jinde, radši zasnoubení zrus a dej partnerovi šanci na jinou hodnou ženu.

• Citovat
  • Nahlásit
11853
27.5.18 07:39

Myslim, ze sveho ex nemilujes. Ty milujes jen predstavu o nem a vzpominky na neho. Kdybys ho opravdu stale milovala, nedokazala bys byt ve vztahu s jinym muzem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
138
27.5.18 07:52

Já si myslím, že by jsi měla zrušit zásnuby, být nějaký čas sama a najít někoho do koho se zamilujes jako do svého ex… Nepřijde mi fér být ve vztahu, kde tě kluk miluje a ty jsi s ním jen aby jsi zapomněla na svého ex.. Protože tak to na mě působí… Ten kluk si zaslouží někoho, kdo ho taky bude milovat.. Pokud s ním ale chceš být snaž se zapomenout na svého ex..
A k té lásce, chápu docela jak se cítíš, taky jsem dlouho po rozchodu milovala svého ex, i když už měl jinou.. Ale já teda nedokázala s nikým být ani spát, protože jsem ho milovala a tím pádem chtěla jen jeho :think:.. Takže si myslím, že to nebude láska, ale spíš ti něco na něm chybí.. V čem byl váš vztah jiný? :) Hlavně si ujasni co vlastně chceš a koho milujes ať to pak na konci neobrecis, že jsi se rozhodla špatně… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.5.18 08:09

@Judynka33 Bylo to jiný v tom, ze to byla láska na první pohled, ta vášeň a jak se ke mne choval jako ještě nikdo predtim nedokážu to popsat :nevim: Ani nevíš jak dlouho jsem nebyla schopna mít něco s někým jiným, nedokazala jsem s nikým spát, i když jsem šla s klukem do kina tak jsem měla pocit ze ho podvadim, ale když jsem zjistila, ze někoho má, ze s ni děla ty stejný věci co semnou, tak se to ve mne zlomilo

• Citovat
  • Nahlásit
1653
27.5.18 08:20
@Marie432875 píše:
Napisu ti to naprosto upřímně. Po par letech v manželství ty zamilované emoce stejne vyprchaji a daleko vic oceníš osobu, se kterou ti je dobre a rozumíte si. Co na tom, ze je to láska jako trám, kdyz spolu nedokážete ani nakoupit (například). Sňatky z rozumu mají neco do sebe, lidé nejsou zaslepení a většinou vi, co delaji. A láska a úcta k druhému muze fungovat i v rozumovem manželství. Jen je otazka, jestli jsi na takový typ vztahu zralá. Pokud by te mělo porad hlodat to ze srdce mas jinde, radši zasnoubení zrus a dej partnerovi šanci na jinou hodnou ženu.

to je pravda, že lidi hledaj bůhvíco a nakonec kdyby si rovnou vzali svýho dobrýho kamaráda, tak mají vyřešeno..protože ve většině vztahů ta jiskra opadne a zbyde to dobré přátelství..
na druhou stranu hodně lidem to nestačí a tu lásku si pak hledají bokem..

k zakl., měla by sis vyřešit ten předchozí vztah, skákat do manželství s jiným, abys zapomněla fakt dobrý nápad není a neni to ani fér vůči příteli..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7409
27.5.18 08:31

Asi spíš žárlíš na toho EX. Nemáš u něj šanci, musíš ho pustit z hlavy.
Současný partner je ten „převozník“. V jeho případě bych se zamyslela, zda je na něm něco, pro co bys ho mohla mít hodně ráda nebo milovat. Jestli nic, tak si ho neber. Není třeba mu ubližovat. Určitě si to nezaslouží. Špatně se žije s lidma, kteří to nemají srovnaný v hlavě. On by to s Tebou neměl lehký.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4678
27.5.18 08:43
@srpen89 píše:
Ty nemas problem, ze toho soucasneho pritele nemilujes, staci ze ho mas rada, ze si rozumíte a je vam spolu dobre, nemam nic proti „snatkum z rozumu“, mnohdy je to lepsi, kdyz jde člověk do vztahu s cistou hlavou, bez ruzovych bryli. Ty mas problem, ze milujes toho predchoziho. To je ten zasadni problem. Asi bych te svatbe dala cas, rok a pul, co jste s ex od sebe, je kratka doba. A uvidis. Musis doufat, ze cas vsechno spravi a ty se zamilujes do sveho soucasneho pritele. Taky jsem kdysi chodila s klukem, kterého jsem milovala tak, ze jsem si myslela, ze nikdy nikoho uz nebudu milovat vic nez jeho. Dneska mi to prijde usmevne, ale rada si na nej vzpomenu a to uz je 20 let ;)

Nerekla bych, ze vztahy z rozumu jsou lepsi. To muze fungovat u zen, co uz maji neco za sebou a opravdu vi, co chteji a co je pro ne dulezite, ale u mlade holky, ktera ani nevi ci je, je zvykla lhat a zasnoubi se s chlapem vlastne z trucu? :nevim:

Proc by mela davat svatbe cas? Bude blokovat slusnyho chlapa, aby za pul roku byla tam kde je, a nejlip mu casem samym zmatenim nekde nasadila parohy?

Ty by jsi chtela, aby si te chlap kteryho milujes, bral z rozumu a myslel dnem i noci nostalgicky na jinou, ale bere si tebe, protoze „jsi fajn“? :nevim:

Tady pomalu kazdej tyden nejaka anonymni pise, jak ma male dite s chlapem, ktereho pomalu nemuze vystat, sex vzdycky byl a je vlastne na houby a kdesi cosi. A pak z nich pada, ze mozna neni tak hroznej, ale nikdy tam nebyla ta vasen, spis rozum, a ted ji to taaak strasne chybi, ze to tam nebylo a neni…

Pak jim nekde pres cestu prebehne neokoukanej chlapek a uz to jede :roll: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2067
27.5.18 08:57
@Ms.Ragdoll píše:
Nerekla bych, ze vztahy z rozumu jsou lepsi. To muze fungovat u zen, co uz maji neco za sebou a opravdu vi, co chteji a co je pro ne dulezite, ale u mlade holky, ktera ani nevi ci je, je zvykla lhat a zasnoubi se s chlapem vlastne z trucu? :nevim:

Proc by mela davat svatbe cas? Bude blokovat slusnyho chlapa, aby za pul roku byla tam kde je, a nejlip mu casem samym zmatenim nekde nasadila parohy?

Ty by jsi chtela, aby si te chlap kteryho milujes, bral z rozumu a myslel dnem i noci nostalgicky na jinou, ale bere si tebe, protoze „jsi fajn“? :nevim:

Tady pomalu kazdej tyden nejaka anonymni pise, jak ma male dite s chlapem, ktereho pomalu nemuze vystat, sex vzdycky byl a je vlastne na houby a kdesi cosi. A pak z nich pada, ze mozna neni tak hroznej, ale nikdy tam nebyla ta vasen, spis rozum, a ted ji to strasne taaak strasne chybi, ze to tam nebylo a neni…
Pak jim nekde pres cestu prebehne neokoukanej chlapek a uz to jede… :nevim:

A ty vis, kolik toho ma za sebou? O tom tam nic nepise :think: A svatbu by mela odlozit, aby si vyresila minulost v hlave. Je nesmysl pouštět k vode chlapa, kterého mam rada, mame spoustu společného, rozumime si a he nam spolu dobre, jenom proto, ze ho blaznive nemiluju jako toho ex. Ona musí zapomenout na ex a to chce jenom cas. Rok a půl he strasne kratka doba. Jak jsem psala, taky jsem si kdysi myslela, ze nemuzu nikdy vic milovat, nez toho dotycneho ex. Dnes se tomu jenom smeju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1653
27.5.18 09:08
@Ms.Ragdoll píše:

Tady pomalu kazdej tyden nejaka anonymni pise, jak ma male dite s chlapem, ktereho pomalu nemuze vystat, sex vzdycky byl a je vlastne na houby a kdesi cosi. A pak z nich pada, ze mozna neni tak hroznej, ale nikdy tam nebyla ta vasen, spis rozum, a ted ji to taaak strasne chybi, ze to tam nebylo a neni…

Pak jim nekde pres cestu prebehne neokoukanej chlapek a uz to jede :roll: :nevim:

vztah založený na přátelské lásce bez vášně, může fungovat v důchodu, kdy pro lidi bývá prioritou už klid..
ale myslim si, že nevěra tolik kvete právě proto, že ti dva v páru jsou už víc přátelé než milenci a i když je jim spolu fajn, tak to prostě nestačí.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4678
27.5.18 09:16

@srpen89

Ex tak hrozne milovala az mu samou laskou lhala tak, ze ji radeji poslal k vode.
Pak se dozvedela ze ma jinou, tak mu hrozne chtela dokazat, jak moc je nad veci, ze pro zmenu rovnou zacala lhat chlapovi, ktery je do ni dlouho zamilovanej a pro jistotu mu rovnou i pres to vsechno, ted rekla prekvapive opet neuprimne, ANO.

Tobe prijde, z toho co zakl. pise, ze je to vyzrala, dospela zenska, ktera vi co chce? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama