Trápim se hodně

Anonymní
26.5.18 21:19

Trápim se hodne

Krásný večer ženušky, mám velké trápení, poznala jsem skvělého chlapa, kterého znám od minulého léta.. vše klapalo, bylo moc fajn, zažily hodně..volali a psali pořád… Až se na mě po půlroce naštval, že jsem na něm prý závislá, což není pravda..jen proto že když někde jsme víc se věnuje víc jiným lidem a mě málo a jsem pak moc smutná..a on se na mě naštve, tak jsem hned závislá na něm.. :( ma dluhy a problémy a nikdy se mě s ničím nesvěřil co ho trápí a tak..akorát vždycky na mě v telefonu řval a vyjížděl po mě, ikdyz jsem plakala a byla zoufalá..pořád na mě křičel :( teďka už se neozývá 3 týdny..byli naposledy spolu 5.-6.kvetna tohoto měsíce.. ani nenapíše sms.. říkal že potřebuje být sám a nezvládá to, je zvyklý být svobodný, je o 15 let starší jak já, ale úžasný a hodný chlap a moc ho miluju, udělala bych pro něj cokoliv, ale zklamal mě jak se hnusné ke mě teď zachoval a ignoruje tak dlouhou dobu :( trápím se a pláču a je pro mě těžké se z toho dostat, snila jsem i takovém chlapovi..určitě bude líp ale když se na vás vyprdne někdo s kým vám bylo tak skvěle jak nikým jiným předtím a koho milujete moc, mám někdy i myšlenky na sebevraždu, protože jsou na mě zlí i doma, v práci na nic..prostě měla jsem pro koho žít, plánovali bydlení, vylet do Londýna,…hodně toho a je to asi pryč :( nikdy se neozve ani nenapíše ikdyz to slíbí..napíšu krátkou SMS a napíše ozvu se, napíšu, pracuju ve světě, jsem na cestě.. nebo je nedostupnéj, má kamarády které zná celý život, nikdy by je nedal.. hidne s nima tráví čas, já si s jeho kamarády moc nerozumím :( ale me si neváží, ani nemá rád, mám pocit.. :( proč jsou chlapi takoví k takovým hodným holkam :( ozve se ještě vůbec? Vzpomene si jak dobrá jsem k němu byla? Nebo to mám vzdát? Že mě může nadobro ztratit, ze už takovou treba nenajde…? Darecky měl ode mě krásné které nikdy nedostával, (že mam vkus a vím co má rád) buchtičky skvělé jsem mu pekla, dortík k narozkám úžasnej s kapelou, nadchl ho..proste vzdycky říkal že jsem boží a nikdy mě neda, ale na začátku říkal že si mě nezaslouzi.. naposledy mě rekl, jak jsme byli spolu naposledy..ted nevím jestli jsem se víc těšil na Tebe nebo na pivo (samozřejmě řekl pak že na me..) mám u něj nejaké dulezite věci svoje, snad mi je vrátí co nejdřív.. hlavně lístky na koncert co jsem kupovala na 20.6. co bude v Praze. Jak by jste se k takovemu zachovaly nebo co dělaly? Je to pro mě moc těžký a pořád mě to bolí a trápí :( nikdy mě tak nebylo.. chlapi na mě kašlou a žádnej si mě nikdy neváží ani to nemyslí vážně se mnou.. možná jen na chvilku.. :( :,( :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9150
26.5.18 21:23

Promiň, je to tak dlouhý a nesrozumitelný, že jsem to ani nedočetla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20867
26.5.18 21:24

Jo, chlap s dluhy, kteryho vubec nezajimas, to je terno pro kazdou zenskou, skvelej chlap. Prestan se chovat jak hadr na podlahu a najdi si nekoho normalniho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.5.18 21:25

O 15 let starší, problémy a dluhy? Přečti si to po sobě znovu a kopni ho do zádele zepředu. Zbytečně se trápíš, vztah s takovým mužem ti žádné štěstí nepřinese.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.5.18 21:27

Tak v první řadě se srovnej ty sama a pak si někoho hledej. Zajdi na psychoterapii si popovídat…choď pravidelně a urovnej si všechno v hlavě. Musíš získat sebevědomí a ne se hned na každého nalepit, péct mu buchtičky a dortíky. Byli jste spolu rok a už jsi se chovala jak manželka! Psala jsi mu sms a on jen stručně odpověděl…no a co? Proč máš pořád potřebu se mu připomínat? Myslím, že má pravdu a jsi na něm závislá. Přečti si to po sobě.

Hodně jste zažili…po roce…hm? Ne, ještě jste skoro nic nezažili, až s někým budeš 10-20 let, tak pak něco zažijete, věř mi.

A jestli na tebe křičí… Tak snad už nemusím víc komentovat!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
26.5.18 21:28

Nebuďte na mě hned kritičtí a protivni :( může se to stát kterékoliv, která se nesprávně ale hodně zamiluje :( jste fakt milé…

Příspěvek upraven 26.05.18 v 21:29

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12199
26.5.18 21:29

Starej cap s dluhama. Co ti to dává?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20867
26.5.18 21:29

Chces radu? Tohle je ta nejlepsi. Az ti to dojde, uvidis, ze to byla pravda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
26.5.18 21:30
@eva valoi píše:
Starej cap s dluhama. Co ti to dává?

Není starej.. pro mě nebyl.. ani na tolik nevypadá! Vypada spis na 30..Je mě 25… Navíc byl strašně rád za všechno co jsem pro něj dělala.. nikry mu nic nevadilo, oplácela mu tak svou lásku jakou dával mě.. a tak jsem to.mela ke každému.. prostě jsem jen chtěla mu dokázat jak moc ráda ho mám.. až pak ty problémy v rodině.. a tak se to nějak zlomilo tak hned nemusíte kritizovat :(

Příspěvek upraven 26.05.18 v 21:33

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67
26.5.18 21:32

No nevim, skvelej chlap? Z toho co o nem ctu, tak na nem nic skvelyho nevidim ani trochu. Tenhle pro trapeni nestoji, najdi si jinyho a bude lip ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5186
26.5.18 21:33

Dluhy, problemy, rval, vyjizdel, kricel… takovy uzasny a hodny chlap to je…
A ty jsi na nem fakt zavisla, to si priznej sama sobe

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
26.5.18 21:34
@Matylda22 píše:
No nevim, skvelej chlap? Z toho co o nem ctu, tak na nem nic skvelyho nevidim ani trochu. Tenhle pro trapeni nestoji, najdi si jinyho a bude lip ;)

Byl skvělej jak jsme s epoznali a klapalo nám to.. jinak bych s ním nebyla a nemilovala ho.. hodně mu pomáhala… Moc si toho vážili… Celý půlrok vše klapalo skvělé.. žádné hádky ani nic.. až teď najednou..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26296
26.5.18 21:36
@Anonymní píše:
Krásný večer ženušky, mám velké trápení, poznala jsem skvělého chlapa, kterého znám od minulého léta.. vše klapalo, bylo moc fajn, zažily hodně..volali a psali pořád… Až se na mě po půlroce naštval, že jsem na něm prý závislá, což není pravda..jen proto že když někde jsme víc se věnuje víc jiným lidem a mě málo a jsem pak moc smutná..a on se na mě naštve, tak jsem hned závislá na něm.. :( ma dluhy a problémy a nikdy se mě s ničím nesvěřil co ho trápí a tak..akorát vždycky na mě v telefonu řval a vyjížděl po mě, ikdyz jsem plakala a byla zoufalá..pořád na mě křičel :( teďka už se neozývá 3 týdny..byli naposledy spolu 5.-6.kvetna tohoto měsíce.. ani nenapíše sms.. říkal že potřebuje být sám a nezvládá to, je zvyklý být svobodný, je o 15 let starší jak já, ale úžasný a hodný chlap a moc ho miluju, udělala bych pro něj cokoliv, ale zklamal mě jak se hnusné ke mě teď zachoval a ignoruje tak dlouhou dobu :( trápím se a pláču a je pro mě těžké se z toho dostat, snila jsem i takovém chlapovi..určitě bude líp ale když se na vás vyprdne někdo s kým vám bylo tak skvěle jak nikým jiným předtím a koho milujete moc, mám někdy i myšlenky na sebevraždu, protože jsou na mě zlí i doma, v práci na nic..prostě měla jsem pro koho žít, plánovali bydlení, vylet do Londýna,…hodně toho a je to asi pryč :( nikdy se neozve ani nenapíše ikdyz to slíbí..napíšu krátkou SMS a napíše ozvu se, napíšu, pracuju ve světě, jsem na cestě.. nebo je nedostupnéj, má kamarády které zná celý život, nikdy by je nedal.. hidne s nima tráví čas, já si s jeho kamarády moc nerozumím :( ale me si neváží, ani nemá rád, mám pocit.. :( proč jsou chlapi takoví k takovým hodným holkam :( ozve se ještě vůbec? Vzpomene si jak dobrá jsem k němu byla? Nebo to mám vzdát? Že mě může nadobro ztratit, ze už takovou treba nenajde…? Darecky měl ode mě krásné které nikdy nedostával, (že mam vkus a vím co má rád) buchtičky skvělé jsem mu pekla, dortík k narozkám úžasnej s kapelou, nadchl ho..proste vzdycky říkal že jsem boží a nikdy mě neda, ale na začátku říkal že si mě nezaslouzi.. naposledy mě rekl, jak jsme byli spolu naposledy..ted nevím jestli jsem se víc těšil na Tebe nebo na pivo (samozřejmě řekl pak že na me..) mám u něj nejaké dulezite věci svoje, snad mi je vrátí co nejdřív.. hlavně lístky na koncert co jsem kupovala na 20.6. co bude v Praze. Jak by jste se k takovemu zachovaly nebo co dělaly? Je to pro mě moc těžký a pořád mě to bolí a trápí :( nikdy mě tak nebylo..chlapi na mě kašlou a žádnej si mě nikdy neváží ani to nemyslí vážně se mnou..možná jen na chvilku.. :( :,( :,(

No pokud se to opakuje, tak asi bude problém na tvé straně…asi je dusíš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9150
26.5.18 21:36

Chtěla jsi vědět, co by kdo dělal a jak se choval..popravdě, jaké odpovědi jsi čekala. Křičí na tebe, má dluhy a vztek si vybíjí na tobě? No, pokud mu i přesto vypékáš a rozmazluješ ho, tak se nediv. Takového člověka bych opravdu milovat nemohla, nezlob se na mě. A věk v tom opravdu nehraje žádnou roli, žádný strach. Mám manžela staršího o 15 let a ještě nikdy na mě nekřičeli a váží si mě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
26.5.18 21:37

Nebuďte takové kritické hned ke mě..stát se tohle může komukoliv :( nemůžu za to do koho se mé srdce zamiluje :( :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama