Jak se vypořádáváte s apatickým chlapem?

Anonymní
28.5.18 09:52

Jak se vypořádáváte s apatickým chlapem?

Nevím, jestli je to nedostatek citu, aspoň to tomu přisuzuji. Konkrétní případ např. přítel mi slíbil, že nepoleze už do postele špinavý po práci, a půjde se umýt. Převlékla jsem, věděl to, a ráno znovu. Vlasy s ním do práce nechodí, tak to není součástí mytí, když už se jde tedy umýt. Polštář hnědej. A když už jsem na něj vyjela, tak mi řekl, že jde spát, že má odpoledne a v noci šichtu. Už jsem se neudržela. Chtěla bych, moc bych chtěla zachovat klidnou hlavu, poslat ho v duchu do dalekých krajin a odejít. Ale naprosto mě vždy rozerve, když dokáže být totálně apatický a jít hrát hry nebo jít spát. Je mu už přes třicet, čekám víc. Omlouvám se za anonymitu. Možná to vypadá jako prkotina, ale je to jediné čisté místo v baráku, zbytek se chystáme rekonstruovat. A přitulte se k takovému chlapovi 8o.. no, nevím, co s tím, ani s apatií. Štve mě to, je to čuník bez citu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18815
28.5.18 10:05

Co znamená vlasy s nim do práce nechodi? :lol: jinak teda ja bych ho hnala svinskym tempem, to se proste nedela prijit po šichtě a lehnout do postele, pritel pride z prace a prvni co udela je ze de do sprchy. U chlapa je to otazka tak dvou minut se namydlit a opláchnout :nevim: asi bych si s nim poradne promluvila, o hrani her u chlapu po 30 jsem uplne alergická, kdyz se nezajimaj a o nic jinyho nez hru a zensky a rodiny si nevsimaj. Nikoho takovy bych neobjala natoz se k nemu v noci tulit :poblion: akorat ještě dodám, ze takle zajete zvyky chlapi hrozne tezko meni…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4415
28.5.18 10:05

Dřív takový nebyl?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.5.18 10:08

To není apatie, ale lenost nebo pohodlnost :mrgreen: teda určitě lenost, kdyby byl pohodlný, tak by se vesprchoval komplet, aby se mu pohodlně spinkalo

• Citovat
  • Nahlásit
23447
28.5.18 10:11

A byl takový vždycky?
Nedoléhá na něj práce? Možná toho má dost a tak potřebuje vypnout…

Jinak můj chlap je něco podobného, né že by byl apatický, ale přijde mi takový nějaký zkroušený životem, jak kdyby dědkovatěl. Jsem z něho na prášky, zajímají ho jen zvířata a spát. Občas ještě na pár piv do hospody. A to chce teď druhé dítě :roll: a já mu nemůžu vysvětlit, že opravdu nemám pocit, že by mě a syna měl na prvním místě svých hodnot a tak přemýšlím nad tím, jestli si s takovým člověkem udělat druhé dítě a pak tu budu uvázaná na mateřské u baráku, kde nás on bere jen jako součást vybavení… :?
Teď je to v poslední době lepší, když jsem to už nevydržela a skoro s pláčem mu to všechno vyříkala, ale stejně sme v nějakém začarovaném kruhu.
On se realizuje v hospodářství, když teda nechci další děti a já nechci další děti, když vidim, jak sou mu skoro bližší slepice než vlastní syn… :(

Takže asi moc neporadím, nicméně soucítím s tebou…
Ale aby mi špinil peřiny, protože není schopnej se umejt, to bych vřískala jak pavián. Aspoň základní hygienu by dodržovat měl…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15533
28.5.18 10:12

Spal by na gauci (na pratelnem potahu :lol: ) cuncata nesnáším

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.5.18 10:19

Že i když se jde umýt, neumyje si kolikrát hlavu. Dřív, co jsem ho znala, tak to byl škrobeňák, řešil i ponožky k obleku, aby ladily ke kravatě :D Nikdy mi to nepřišlo než jsme koupili barák. A i když barák stojí, rozjela se mu hodně práce, což je dobře. Hry mu nevyčítám, potřebuje se odreagovat. Ale ta apatie je jako kdyby nic necítil. Dřív ty vlasy neměl tolik zaflákaný a myl se asi normálně. Domluvy nepomáhají, slovo nedrží, jak trubka převlékám. Ale pořád mě štve víc ta apatie, kdy to zapíchne uprostřed a konec debaty. Mě by se usnout asi nepodařilo. Přijde mi, že nemá svědomí nebo jsem mu u zad*ice. I to je možnost.

• Citovat
  • Nahlásit
4647
28.5.18 10:27
@Anonymní píše: Že i když se jde umýt, neumyje si kolikrát hlavu. Dřív, co jsem ho znala, tak to byl škrobeňák, řešil i ponožky k obleku, aby ladily ke kravatě :D Nikdy mi to nepřišlo než jsme koupili barák. A i když barák stojí, rozjela se mu hodně práce, což je dobře. Hry mu nevyčítám, potřebuje se odreagovat. Ale ta apatie je jako kdyby nic necítil. Dřív ty vlasy neměl tolik zaflákaný a myl se asi normálně. Domluvy nepomáhají, slovo nedrží, jak trubka převlékám. Ale pořád mě štve víc ta apatie, kdy to zapíchne uprostřed a konec debaty. Mě by se usnout asi nepodařilo. Přijde mi, že nemá svědomí nebo jsem mu u zad*ice. I to je možnost.

Nema depku? Ma toho moc tak je vyhorelej? Ze si clovek v te sprse neumeje ani vlasy, kdyz uz tam je, to je divny.

Ona ta rekonstrukce domu po.ere
dneska nejeden vztah. :nevim: Lide si toho naberou vic nez zvladnou a vztah skonci na pokraji zajmu celkove. Malokdo si u toho udela cas i na odpocinek a partnera, a pak to podle toho vypada.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.5.18 10:34

@Ms.Ragdoll
Nemá depku. Prostě si nerad myje hlavu. To má asi z domova. A občas je línej a občas opravdu unavenej.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.5.18 10:35

Doma jsme s tím zvednutím střechy ještě nezačali. Naopak máme období, kdy to lehlo a oba odpočíváme.

• Citovat
  • Nahlásit
4647
28.5.18 10:38
@Anonymní píše:
@Ms.Ragdoll
Nemá depku. Prostě si nerad myje hlavu. To má asi z domova. A občas je línej a občas opravdu unavenej.

Jak spolu travite cas, intimita funguje?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.5.18 10:48

Poslední dobou moc netrávíme. Chodí do práce někdy přes noc, někdy přes den a třeba má přes týden volno a jde o víkendu, kdy jsem já zas doma, protože jindy mýt Florenc třeba nemůže.
Intimita, o té mluvím, ta právě padá. Mám ho ráda, ale tulit se k čuníkovi, kterému začne smrdět i postel, to mě fakt omývá.

• Citovat
  • Nahlásit
5021
28.5.18 11:13
@Anonymní píše:
Poslední dobou moc netrávíme. Chodí do práce někdy přes noc, někdy přes den a třeba má přes týden volno a jde o víkendu, kdy jsem já zas doma, protože jindy mýt Florenc třeba nemůže.
Intimita, o té mluvím, ta právě padá. Mám ho ráda, ale tulit se k čuníkovi, kterému začne smrdět i postel, to mě fakt omývá.

Co dělá za práci, že v kravatě myje Florenc?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.5.18 11:17

@rozand
Ty seš taky kravata. Já nemyslela do práce. I když dřív dělal ekonomiku Yves Rocher. V obleku chodil jen občas. Teď výškové práce.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.5.18 11:18
@rozand píše:
Co dělá za práci, že v kravatě myje Florenc?

to bude asi manažer parkovacích ploch autobusového nádraží :mrgreen: :potlesk: :mrgreen: :potlesk: :dance:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama