Jak přivolat MS při kojení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
viky23
Neúnavná pisatelka 16447 příspěvků 29.11.18 13:13
Jak privolat MS pri kojeni?

Vsechny zdravim :mavam: Mozna se vam to bude zdat blaznive, budete psat, ze mam byt vlastne rada atd atd atd. Ale ja uz bych rada dostala MS. Kojim skoro 17mesicu a odstavovat nechci. Rada bych vedela, ze zase telo funguje jak ma, vedela kdy mam ovulaci a vyhla se tak i pripadnemu sexu (i kdyz ho moc neni) v ty dny. Nahoda je blbec ze jo :mrgreen: Zacinam mit tak nejak obavy, ze nemusi byt neco v tele v poradku. S prvni dcerou jsem dostala MS pri kojeni v jejich 6ti mesicich, u syna v 10m. V obou pripadech jsem kojila jeste hodne. Ted 17mesicu nic. :nevim: Za rok jsem zhubla 16Kg. Ze 70 na 54. Ale jim, petkrat denne, driv zdraveji a ted ani to uz ne protoze se bojim, ze bych zhubla jeste vic. Hubnout uz nechci. Jidelnicek mam pestry a obedy jsem jedla od zacatku normalni klasickou ceskou kuchyni. Zadne diety, tak si rikam, ze s moji vahou nebo tim zhubnutim to doufam nesouvisi, nejsem zadna anorekticka. :nevim:
Prosim jak znovu nastartovat cyklus? Nepovedlo se vam to nektere? Nebo zbyva jen cekat? Uz pet dni mam divny tlak v podbrisku, tak jsem si rikala, ze by uz konecne? A ono nic :nevim: U gynekologa jsem byla minuly mesic a rikal ze sliznice zadna. Ze se zatim ani nic nechysta :nevim:

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 10892 příspěvků 29.11.18 13:16

Můžeš zkusit kontryhel, ten podporuje prave růst sliznice

viky23
Neúnavná pisatelka 16447 příspěvků 29.11.18 13:22

@Tichošlápek to bych mohla zkusit, ale jestli se muze pri kojeni :lol:

Tichošlápek
Extra třída :D 10892 příspěvků 29.11.18 13:23

@viky23 jasně ;) taky jsem ho pila. Dva salky denně

viky23
Neúnavná pisatelka 16447 příspěvků 02.12.18 21:16

@Tichošlápek no a pomohlo to? :mrgreen:

Tichošlápek
Extra třída :D 10892 příspěvků 02.12.18 21:34

@viky23 mne uz ms naskocila, ale chodila jak chtěla, tak jsem zkousela kontryhel. Upřímně mne to bylo k prdu, jen ta ms byla silnější, ale to by prave tobě mohlo pomoci

lucynka25
Echt Kelišová 7912 příspěvků 1 inzerát 03.12.18 06:16

@viky23 u mě to přišlo s první dcerou po 6.měsíci a u druhé po 8.měsíci, i když jsem kojila,ale kamarádka to neměla po celou dobu až do 2let dcery. Pak přestala, dostala to a za 2 měsíce byla těhotná.
No, já bych si to s tebou vyměnila hned :lol:

Ale ten kontryhel zkus, já ho pila po kyretáži, moc mi nechutnal,ale myslím, že to pomohlo.

viky23
Neúnavná pisatelka 16447 příspěvků 03.12.18 08:08

Jo ja to teda zkusim,urcite tim nic nezkazim. Prave u starsich jsem taky kojila a u dcery MS v 6mesicich u syna v 10 a ted 17m nic :lol: :nevim: Jako ja jsem rada ze ji nemam o tom zadna, ale ze zdr.hlediska bych ji radeji mela. Abych vedela, ze jsem v poradku :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Další kráska s vlastní Miss? Kdo v tomhle byznysu sponzoruje Myslivcovou?

Mít vlastní soutěž krásy je v módě. Po Evě Čerešňákové, která stála v čele... číst dále >

Návod pro francouzskou policii, aby už neváhala: 7 bodů, jak poznat teroristu

Zakřičel Alláhu akbar (Bůh je veliký) a pak vraždil! Chérif Chekatt (29) v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >