Jak rozhýbat mimi v 19. týdnu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.18 13:15
Jak rozhýbat mimi v 19. týdnu

Ahoj maminky, je mi to trapné, protože jsem těhotná podruhé, ale já tohle těhotenství nějak hůř prožívám :?
Vše mě vyděsí.. Tak o co mi teď jde, jsem v 19.týdnu, trochu jsem cítila nějaké záchvěvy jako pohyby (asi snad), ale teď jakoby nic, jestli se na to moc soustředím? Nebo to předtím nebyly pohyby? Fakt se cítím trapně :oops:

Přečtěte si článek: Jak probíhá 19. týden těhotenství?

Reakce:
katrih
Ukecaná baba ;) 1395 příspěvků 13.02.18 13:17

Mě vždycky pomohlo lehnout si na záda s nataženýma nohama, nebo sníst něco sladkého :)

ayra.5
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 13.02.18 13:24

No mimi ještě není moc velké a když kope smerem dovnitř tak to nemusí být cítit.. :nevim: Ale lehnout na záda mi takx pomáhalo

Andy27
Kelišová 6247 příspěvků 13.02.18 13:36
@Anonymní píše:
Ahoj maminky, je mi to trapné, protože jsem těhotná podruhé, ale já tohle těhotenství nějak hůř prožívám :?
Vše mě vyděsí.. Tak o co mi teď jde, jsem v 19.týdnu, trochu jsem cítila nějaké záchvěvy jako pohyby (asi snad), ale teď jakoby nic, jestli se na to moc soustředím? Nebo to předtím nebyly pohyby? Fakt se cítím trapně :oops:
v 19 tt je jeste moc neucitis..nic nerozhybavej a klid. nech miminko spinkat prosimte
terinka4444
Hvězda diskuse 68430 příspěvků 13.02.18 13:40

Ono se hýbe, jen to necítíš. Mně to nejlépe pomáhalo ležet na zádech, ale dej mu ještě dva týdny čas.

Heivka
Závislačka 3239 příspěvků 13.02.18 13:47

Buďte ráda, já jsem taky 19tt a jak si lehnu, tak mrně začne dělat veletoče nebo něco podobného a já se nevyspím protože to hrozně lechtá. :lol:

Andy27
Kelišová 6247 příspěvků 13.02.18 13:51

V 19 tt jsem necitila ani jako druhorodicka nic..az ted od toho 22 a zesiluje :palec: to je jako chtit pohyby v 16tt :mrgreen:

Janakatabara
Kecalka 151 příspěvků 13.02.18 13:54

Rozpohybovat ho nemůžeš, určitě se hýbe, akorát to ještě necítíš :lol:. Buď to během pár dnů začne, nebo máš třeba placentu uloženou na přední straně dělohy a ta tomu brání.

Emma9697
Kecalka 199 příspěvků 13.02.18 16:14

Mně doktorka říkala, že hodně taky záleží, jak máš uloženou placentu :oops: A podle mě je to i o tom jaký je to divoch :mrgreen: Třeba já jako prvorodička jsem začala cítit pohyby 16.týden dost dlouho jsme tomu nemohla ani uvěřit, pořád jsem si říkala, že jsou to prdy nebo, že si to vsugerovávám, ale ted když vidím vždy na monitoru, jak se setřička směje, že takovýho raubíře tady zas dlouho neměla a vím, jak malej dělaá bordel, tak se ani nedivím, že jsem to cítila tak brzy :dance: Jinak jedině mě napadá ještě zkusit trochu cukru či kofeinu to by mohlo miminko trochu nabudit samozřejmě s mírou :mavam:

Jana206
Nadpozemská drbna 26548 příspěvků 13.02.18 16:42

V tomto týdnu můžeš pohyby jeden den cítit a dalších pár dní nic. Pravidelně se mají sledovat až od třetího trimestru.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >