Jak rozhýbat mimi v 19. týdnu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.18 13:15
Jak rozhýbat mimi v 19. týdnu

Ahoj maminky, je mi to trapné, protože jsem těhotná podruhé, ale já tohle těhotenství nějak hůř prožívám :?
Vše mě vyděsí.. Tak o co mi teď jde, jsem v 19.týdnu, trochu jsem cítila nějaké záchvěvy jako pohyby (asi snad), ale teď jakoby nic, jestli se na to moc soustředím? Nebo to předtím nebyly pohyby? Fakt se cítím trapně :oops:

Přečtěte si článek: Jak probíhá 19. týden těhotenství?

Reklama

Reakce:

katrih
Ukecaná baba ;) 1373 příspěvků 13.02.18 13:17

Mě vždycky pomohlo lehnout si na záda s nataženýma nohama, nebo sníst něco sladkého :)

ayra.5
Kecalka 474 příspěvků 13.02.18 13:24

No mimi ještě není moc velké a když kope smerem dovnitř tak to nemusí být cítit.. :nevim: Ale lehnout na záda mi takx pomáhalo

Andy27
Kelišová 6238 příspěvků 13.02.18 13:36
@Anonymní píše:
Ahoj maminky, je mi to trapné, protože jsem těhotná podruhé, ale já tohle těhotenství nějak hůř prožívám :?
Vše mě vyděsí.. Tak o co mi teď jde, jsem v 19.týdnu, trochu jsem cítila nějaké záchvěvy jako pohyby (asi snad), ale teď jakoby nic, jestli se na to moc soustředím? Nebo to předtím nebyly pohyby? Fakt se cítím trapně :oops:
v 19 tt je jeste moc neucitis..nic nerozhybavej a klid. nech miminko spinkat prosimte

terinka4444
Hvězda diskuse 65828 příspěvků 13.02.18 13:40

Ono se hýbe, jen to necítíš. Mně to nejlépe pomáhalo ležet na zádech, ale dej mu ještě dva týdny čas.

Heivka
Závislačka 2898 příspěvků 13.02.18 13:47

Buďte ráda, já jsem taky 19tt a jak si lehnu, tak mrně začne dělat veletoče nebo něco podobného a já se nevyspím protože to hrozně lechtá. :lol:

Andy27
Kelišová 6238 příspěvků 13.02.18 13:51

V 19 tt jsem necitila ani jako druhorodicka nic..az ted od toho 22 a zesiluje :palec: to je jako chtit pohyby v 16tt :mrgreen:

Janakatabara
Kecalka 107 příspěvků 1 inzerát 13.02.18 13:54

Rozpohybovat ho nemůžeš, určitě se hýbe, akorát to ještě necítíš :lol:. Buď to během pár dnů začne, nebo máš třeba placentu uloženou na přední straně dělohy a ta tomu brání.

Emma9697
Kecalka 182 příspěvků 1 inzerát 13.02.18 16:14

Mně doktorka říkala, že hodně taky záleží, jak máš uloženou placentu :oops: A podle mě je to i o tom jaký je to divoch :mrgreen: Třeba já jako prvorodička jsem začala cítit pohyby 16.týden dost dlouho jsme tomu nemohla ani uvěřit, pořád jsem si říkala, že jsou to prdy nebo, že si to vsugerovávám, ale ted když vidím vždy na monitoru, jak se setřička směje, že takovýho raubíře tady zas dlouho neměla a vím, jak malej dělaá bordel, tak se ani nedivím, že jsem to cítila tak brzy :dance: Jinak jedině mě napadá ještě zkusit trochu cukru či kofeinu to by mohlo miminko trochu nabudit samozřejmě s mírou :mavam:

Jana206
Nadpozemská drbna 26159 příspěvků 13.02.18 16:42

V tomto týdnu můžeš pohyby jeden den cítit a dalších pár dní nic. Pravidelně se mají sledovat až od třetího trimestru.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

„Černoši a buzny,“ zuří veřejnost: Rakouské dráhy si novou reklamou dost naběhly

Chtěly jít naproti různorodosti a pestrosti, ve finále to za novou reklamní... číst dále >

Mistr prázdných gest Jiří Pomeje: Jaká je vlastně realita jeho života?

Když před mnoha lety Jiřího Pomejeho vyhodila Iveta Bartošová ze své... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama