Píchání v boku a tvrdnutí břicha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
HayLin
Stálice 64 příspěvků 12.02.18 20:17
Pichani v boku a tvrdnuti bricha

Ahoj jsem 19+1 tt. a od vikendu mam takove pichani v podbrisku vpravo v boku. Vetsinou to citim hodne kdyz zvednu pravou nohu, nebo kdyz napnu svaly na brichu pri vstavani z postele nebo pri narovnani. Myslela jsem ze jsem nekdy udelala jen nejaky prudky pohyb a prejde to. Dnes mam celkem hodne ztvrdle bricho a dost se bojim, jestli se neco nedeje. Mela bych bezet na pohotovost? Nechci tam byt za blbku ze delam nejaky poplach, uz jednou se mi divili proc jsem tam jako prisla, ale to bylo jeste pred tehotenstvim.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kikii
Zasloužilá kecalka 819 příspěvků 12.02.18 20:29

Ahoj, na wc chodíš v pohodě bez potíží? Mě se takto ozval před dvěma týdny ve 22 tt šílený zánět močáku, byla jsem u Dr., ta na nic nepřišla, dala jen magnézium a až jsem za pár dní čůrala krev tak jí to trklo, že to bylo ono už předtím. V těhu to bolí jinak. Také mi tvrdlo břísko. Po léčbê atb. se vše srovnalo.

Příspěvek upraven 13.02.18 v 15:42

Kikii
Zasloužilá kecalka 819 příspěvků 12.02.18 20:31

Příznaky jsem měla totožné jako popisuješ ty. Chtělo by to vzít ranní moč a fičet ráno ke své Dr.

HayLin
Stálice 64 příspěvků 12.02.18 20:33

@Kikii to mam v planu. hned rano tam letim.

Kikii
Zasloužilá kecalka 819 příspěvků 12.02.18 20:37

Tak budu držet palce, zkus hodně pít, pokud máš brusinky tak si hned zobni. Nemáš magnézium?

Příspěvek upraven 12.02.18 v 20:39

pannda
Kelišová 6639 příspěvků 33 inzerátů 12.02.18 20:38

Určitě konzultovat s lekarem

HayLin
Stálice 64 příspěvků 12.02.18 20:38

@Kikii podle me to mocak nebude, pri curani zadne paleni nebo takhle nemam a preci jen me picha nejvic v tom boku. jinak vse dosud bylo ok, sem tam mi bricho zvtrdlo ale doktor rikal ze je to normalni. jinak me jeste pri chuzi dosttlaci bricho, staci mi 10 minut a potrebuju si sednout.

HayLin
Stálice 64 příspěvků 12.02.18 20:39

@Kikii magnezium nemam, ale zitra si poridim. stejne si myslim ze mi to doktor doporuci sam

Kikii
Zasloužilá kecalka 819 příspěvků 12.02.18 20:41

@HayLin taky by mě to nenapadlo, a ejhle… Mùžou se i vazy natahovat, pánev rozestupovat. U první dcery mě nebolelo nic, teď snad vše.

Lalitaluky
Kecalka 299 příspěvků 12.02.18 21:30

@HayLin zbehni k dr, mozu to byt len vazy, ale i mocak, ci uz tonizace delohy. Umna to boli prave tonizace delohy s priamym vplyvom na cipek. Zacalo asi 16tt a taky som nemyslela nic vazne a ejhla… ale tym sa nevystras, nemusi to byt nic, ale radsej nic nepodcenit. :hug:

Kikii
Zasloužilá kecalka 819 příspěvků 13.02.18 12:11

@HayLin Tak co jak jsi dopadla?

HayLin
Stálice 64 příspěvků 13.02.18 14:32

@Kikii tak nakonec me doktor poslal lezet do nemocnice, ze je to bud slepak nebo predcasny potrat. zitra budu mit podrobnejsi vysetreni, snad vse dopadne dobre, nezbyva mi nic jen doufat :(

Kikii
Zasloužilá kecalka 819 příspěvků 13.02.18 15:40

To mi ani neříkej, až tak jo :nevim: Tak se ozvi prosím až budeš něco vědět. Co s tebou dělají? Čípek se zkracuje?

Lalitaluky
Kecalka 299 příspěvků 13.02.18 19:56

@HayLin drzim moc palce, aby to bolo v poriadku!!! :hug: :hug: :hug:

HayLin
Stálice 64 příspěvků 14.02.18 14:55

@Kikii nakonec to neni slepak, ale jsem tu proto abych mela klidovy rezim, nesmim se stresovat. musim jen lezet, coz je pro me dost tezke :D ale jsem rada ze mi ten potrat nehrozi a neni to nic tak vazneho.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Další kráska s vlastní Miss? Kdo v tomhle byznysu sponzoruje Myslivcovou?

Mít vlastní soutěž krásy je v módě. Po Evě Čerešňákové, která stála v čele... číst dále >

Návod pro francouzskou policii, aby už neváhala: 7 bodů, jak poznat teroristu

Zakřičel Alláhu akbar (Bůh je veliký) a pak vraždil! Chérif Chekatt (29) v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >