Reklama

Kam jít na ultrazvuk navíc?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.18 10:55
Kam jít na ultrazvuk navíc?

Ahoj, mám za sebou dva potraty cca v šestém týdnu. Teď jsem
Znovu těhotná cca 10+.. v šestým týdnu jsem měla slušně krvácení s nálezem hematonu opět jsem myslela ze potratim… nicméně dva tydny lezení to spravily hematon se vstrebal
Mimi chytlo, poslední UT kontrola byla minuly týden 9+1 vše Ok, ALE další kontrolu mám až na 6.3 pro dovolenou doktora a mám pocit, ze do te doby zešílím jestli je vše Ok… nedá se jít někam na UT kde by mě vzali na kontrolu jen tak? Klidně si i zaplatím ale zda se mi ze berou jen když musí. Moc by mě to uklidnilo čekat měsíc mě přijde šílený! Desim se zamlkleho
Tehu a ze to nepoznám…

Reklama

Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.18 10:58

Zavolej kamkoliv a vysvětli situaci, je to o lidech, někde tě odmítnou, někde tě vezmou a nebudou za to nic účtovat a někde si zaplatíš, nevím ale kolik to je různé… nebo do nemocnice, buď budeš upřímná nebo něco nafilmuj :nevim:

Verun83
Echt Kelišová 8677 příspěvků 33 inzerátů 13.02.18 10:59

Ultrazvuk jednou mesicne staci. Klid. Nekde ani tak casto nezvou. Jen na velke ultrazvuky, tzn 3× za tehu, tusim. Bud rada.
Si porid angel sound treba.

Alexandraf
Echt Kelišová 7798 příspěvků 13.02.18 10:59

:mavam:
A doktor nema za sebe nejaky zaskok? :think:
Skocit si nekam na pohotovost, ze mas takovy a takovy potize, ze se bojis, aby se to neopakovalo a oni na Tebe mrknou ;)

Drzim palecky, aby bylo vsechno v poradku :srdce:

Kristyna.tyna
Kecalka 147 příspěvků 13.02.18 11:00

Odkud jsi? Muzes jit na jakoukoli soukromou kliniku treba v Praze, nebo popripade i v nemocnici ale to bys musela na pohotovost a asi s nejakym,,pro­blemem". Je pravda, ze kolegyne si takto na pohotovosti vymyslela ze ma silene krece, aby ji udelali utz. Ale to je takovy nemoralni :think:

katkalaila
Extra třída :D 11902 příspěvků 13.02.18 11:06

Muzes si zaplatit utz… jako samoplatce.. ja takhle byla na utz u apolinare cenu uz presne nevim +- 500 kc

termij
Kecalka 109 příspěvků 13.02.18 11:07

Liberec! Právě fingovat se mi nic nechce, ne že by mě to nenapadlo :) vím ze by měl UT stačit ale po
Mých zkušenostech už nedokážu být moc v klidu, doktor bohužel žádný zástup nemá:( napadlo mě zkusit gennet..

Nell2
Ukecaná baba ;) 1277 příspěvků 13.02.18 11:09

Bála bych si něco vymýšlet, že se to pak vážně přihodí. Ale taky si myslím, že ten uzv stačí, chápu, že je to stres, ale stejně když se něco podělat má, tak se to podělá. Držím palce ať to tentokrát dobře dopadne!

mag12
Kecalka 329 příspěvků 13.02.18 11:09

Pokud potřebuješ uklidnit, obvolala bych gyn. centra a gynekology, většina má ceník výkonů pro samoplátce, spis jde o to, kde by te co nejdřív vzali. Známa také chtěla kontrolní utz při doporučovaném přerušení a vzali ji v Gennetu. Vím, ze je to těžké, ale snaž se byt pozitivní :kytka:.

vertunka
Závislačka 4622 příspěvků 13.02.18 11:39

Ja bych pockala do vecera a sla na pohotovost. Muzes rict, ze te pichlo v brise a mas strach. Vysetri te a ty budes v klidu. Ale na jak dlouho co?? Clovek se porad boji. Drzim palce :kytka:.

Agnes9
Kecalka 147 příspěvků 13.02.18 14:44

A ty nejdes na screening? :) ten by ti mel vychazet mezi tou navstevou ne? Ja na nem byla v 12+4…

jankajj
Závislačka 2789 příspěvků 13.02.18 16:40
@Anonymní píše:
Ahoj, mám za sebou dva potraty cca v šestém týdnu. Teď jsem
Znovu těhotná cca 10+.. v šestým týdnu jsem měla slušně krvácení s nálezem hematonu opět jsem myslela ze potratim… nicméně dva tydny lezení to spravily hematon se vstrebal
Mimi chytlo, poslední UT kontrola byla minuly týden 9+1 vše Ok, ALE další kontrolu mám až na 6.3 pro dovolenou doktora a mám pocit, ze do te doby zešílím jestli je vše Ok… nedá se jít někam na UT kde by mě vzali na kontrolu jen tak? Klidně si i zaplatím ale zda se mi ze berou jen když musí. Moc by mě to uklidnilo čekat měsíc mě přijde šílený! Desim se zamlkleho
Tehu a ze to nepoznám…

tvůj doktor musí mít při dovolené nějaký zástup pro akutní případy.
zjisti si to, zavolej, popros a vezme tě. počítala bych s platbou/ale věřím že to účtovat nemusí.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Jílková je jak domina z 90. let, Máte slovo by mělo zmizet, míní kritik

Verbální „údernice“ Michaela Jílková (50) prý nemá se svým pořadem Máte slovo... číst dále >

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >