Jak sbalit kolegu?

Anonymní
26.11.19 23:50

Jak sbalit kolegu

Ahoj, holky, mám na Vás prosbičku. Jsem učitelka (42). V práci k nám přišel nový kolega, což je u tohoto povolání vzácnost. Já jsem rozvedená, děti nemám, tak bych se chtěla seznámit. Nicméně mi přijde, že kolega o seznámení nestojí. Zkoušela jsem spousty metod. Od bábovky až po lístky do kina. Je sice trochu mladší (29), ale všude čtu, jak je věk jen číslo. On též rodinu nemá. Když jsem ho chtěla pozvat na víkend, tak neustále prý pracuje, což sice obdivuji, ale štve mě to. Moc díky za rady :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24400
26.11.19 23:53

Lezes mu do prde.le a nechce te, ja nevim, to potrebujes, aby ti to rekl na plnou pusu? A ses na neho stara, bohuzel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1104
26.11.19 23:54

No rekla bych, ze nema zajem.. Pokud jsi to i vylozene takhle „okate“ zkousela.. Mne stacilo se vzdycky chovat tak, jak se chovam normalne vcetne me energie a vtipu, zadny usilovani.. 8) Ja bych na to netlacila byt Tebou..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
26.11.19 23:55

Smutné no…

Příspěvek upraven 26.11.19 v 23:56

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31045
26.11.19 23:56

Tak řekla bych ze ten věkový rozdíl je poměrně velký. Jsi pro nej stará bohužel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15518
26.11.19 23:56

Pardon - ale stárnoucí úča balící kolouška co o ní nemá zájem je jak ze špatného vtipu.

Nechce tě. A velmi pravděpodobně o tvém vnucování se moc dobře vědí všichni ve sborovně, víš jaká je to drbárna.

Hele nech toho. Nemá to smysl a je to dost nedůstojné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1104
26.11.19 23:59

Jeste nam popis, jak to bylo s tou babovkou a listkama.. :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

Myslíte, že nemám žádnou šanci? Vždyť je to jenom třináct let. Ono možná, když jste dlouho sama, tak potom se chcete seznámit za každou cenu. U nás v práci krom něho nikdo lepší není. Ostatní kolegové mají rodinu, on je volný, tak jsem myslela, že bych se mohla konečně usadit.

• Citovat
  • Nahlásit
5303

Pokud mu nebudeš chtít porodit robátko, tak asi nebude projevovat pochopení. A ruku na srdce, robě mu spíš dá 25letá než 42letá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
27.11.19 00:02
@Anonymní píše:
Myslíte, že nemám žádnou šanci? Vždyť je to jenom třináct let. Ono možná, když jste dlouho sama, tak potom se chcete seznámit za každou cenu. U nás v práci krom něho nikdo lepší není. Ostatní kolegové mají rodinu, on je volný, tak jsem myslela, že bych se mohla konečně usadit.

Ses troll, vid ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31045
27.11.19 00:03

O trochu mladší by byl 39, ne 29. Teď je sice v módě mít kolouska, ale kazdej chlap na to holt není. Pokud dosud nezabral, tak proste nechce, se s tím smir a už toho nech. Vždyť má z tebe asi legraci. Nebo mu to není vůbec příjemný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31045
27.11.19 00:04
@wildcherry
@wildcherry píše:
Ses troll, vid ;)

Taky se mi zda. :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.19 00:04

No… nemůžete si představovat žádnou romantiku. Všechno to začala, když přišel. Měl se mnou ze začátku kabinet, tak jsem se do něj trochu zakoukala. Následně po stavební úpravě máme každý svůj, což je strašné, protože se nemůžete s ostatními popovídat. Sice máme sborovnu, ale tu využíváme pouze na schůze. S tou bábovkou jsem začala jako první. Upekla se srdíčkem a přinesla do kabinetu. Řekla jsem, že mi ji přinesl bývalý manžel, pravděpodobně se chce udobřit, ale já nechci, protože mě podváděl. (podváděl, ale bábovku nepřinesl). Čekala jsem, že řekne, že: „hm, tak to je mi líto“, ne, neřekl. Prý jen, tak alespoň nemusíš běžet pro svačinu. A promiň já musím jít, mám nějaký hovor, tak dobrou chuť.

• Citovat
  • Nahlásit
1104
27.11.19 00:06
@wildcherry píše:
Ses troll, vid ;)

Asi jo. Tohle je fakt divny. Nasi mladez snad neuci takovato zena hovorici jak z Bozeny Nemcove..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1104
27.11.19 00:07
@Anonymní píše:
No… nemůžete si představovat žádnou romantiku. Všechno to začala, když přišel. Měl se mnou ze začátku kabinet, tak jsem se do něj trochu zakoukala. Následně po stavební úpravě máme každý svůj, což je strašné, protože se nemůžete s ostatními popovídat. Sice máme sborovnu, ale tu využíváme pouze na schůze. S tou bábovkou jsem začala jako první. Upekla se srdíčkem a přinesla do kabinetu. Řekla jsem, že mi ji přinesl bývalý manžel, pravděpodobně se chce udobřit, ale já nechci, protože mě podváděl. (podváděl, ale bábovku nepřinesl). Čekala jsem, že řekne, že: „hm, tak to je mi líto“, ne, neřekl. Prý jen, tak alespoň nemusíš běžet pro svačinu. A promiň já musím jít, mám nějaký hovor, tak dobrou chuť.

Dobry… Tak jeste ty listky :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat