Vztah s profesorem na VŠ

26.11.19 23:42

Vztah s profesorem na VŠ

Zdravím všechny, chtěla bych znát Váš názor na vztah mezi studentkou a vyučujícím na VŠ :D Stala se mi taková věc, že jeden profesor, kterého mám z jednoho předmětu mě pozval na kafe, už od začátku jsem si všimla, že se dost snaží se mnou navazovat oční kontakt v hodinách. Nejdřív jsem se tomu bránila, ale mně to nakonec nedalo.. Začala jsem to opětovat. Asi týden zpět jsem za ním šla kvůli informacím ohledně výuky - hodně jsme si povídali a dost se o mě zajímal až mě pozval na to kafe :D Řekla jsem mu, že si to potřebuju promyslet a on že počká :D Jen bych chtěla znát Váš názor na tuto situaci a jestli jste se s tím někdo setkal také? :D Mimochodem aby jste si nemysleli není to žádný stařík :D Je mu 36 což je věk dle mého v pořádku :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6269
26.11.19 23:46

Je to nevhodný. Ne pozvání na kafe, ale potenciální vztah.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15401
26.11.19 23:48

Jo - vždycky se najde podobný kurevník co balí studentky. Nejsi jediná na kterou to má rozehrané a pokud si to užiješ jen jako krátkodobou známost, tak budiž, ale nic víc od toho nechtěj, protože to prostě bude dělat dál.

Mimochodem on tak jako tak spíš už ženatej bude, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.11.19 23:53

@Ou není právě, trošku jsem se na něj totiž už poptala :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1104
26.11.19 23:57
@jmenonezname píše:
@Ou není právě, trošku jsem se na něj totiž už poptala :D

Herdek, tak si najdi nakyho mladyho a tyhle smerujici ke 40 zanech nam, at tam na nas starenky taky neco zbude :mrgreen: :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400

No jooo, nepolechta ego vic, nez studentka, co okouzlene vzdycha z lavice. Kolik vas asi je :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1016

Ve 36 profesor, to je dost machr. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
27.11.19 00:00
@Mora Čamuška píše:
Herdek, tak si najdi nakyho mladyho a tyhle smerujici ke 40 zanech nam, at tam na nas starenky taky neco zbude :mrgreen: :pankac:

To bys chtela, jo? Chlapa, co nema moralku a bali studentky 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.11.19 00:01

@wildcherry chtěla bych podotknout, že já s tím nezačala :D To on už od první chvíle nedal pokoj :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1104
27.11.19 00:03
@wildcherry píše:
To bys chtela, jo? Chlapa, co nema moralku a bali studentky 8o

Jezis, nerikam, ze tohodle, ale asi jsem poklesla.. Ne ze by to bylo v tomhle vztahu zak x ucitel dvakrat vhodny, ale tak jestli je nezadanej a ja nevim, ze to nedela na kazdou druhou, tak v tom zadnej tak desnej upadek moralky nevidim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
931
27.11.19 00:04

Vzpomněla jsem si na seriál Vyprávěj, na Jardu France, když ještě dělal asistenta na VŠ (nic ve zlém)…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
27.11.19 00:05
@jmenonezname píše:
@wildcherry chtěla bych podotknout, že já s tím nezačala :D To on už od první chvíle nedal pokoj :D

O to je to horsi.Tu naivitu tvou, v celku chapu.Ale nebudes jedina, ani posledni. Opravdu, nezveda hlapovi ego pred 40 vic, nez studentky co se nechaji zvat na kafe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15401
27.11.19 00:12
@Mora Čamuška píše:
Herdek, tak si najdi nakyho mladyho a tyhle smerujici ke 40 zanech nam, at tam na nas starenky taky neco zbude :mrgreen: :pankac:

Ehm, asák s neustálým přísunem čerstvého masa (každý rok nový ročník holek po maturitě) na to asi pohlíží trošku jinak :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.19 00:20

Tak na vysoke je to uz o necem jinem, pokud tedy neni zenaty. Vzdyt je to mladoch. Samozrejme pockat az po zkuskach. Ja si zazila s jednim profesorem hezky vztah. Nakonec to nevyslo, ale s tim ze me puvodne ucil, to nemelo nic spolecneho. Byli jsme oba zamilovani a brali to oba vazne. Mam na to hezke vzpominky. :D

• Citovat
  • Nahlásit
67
27.11.19 01:27

Ujak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie