Jak sbalit učitele

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.17 22:27
Jak sbalit učitele

Ahoj,
velmi prosím o anonymitu, mám tu kontakty s rodinou atd. Děkuji.

Miluji svého učitele. Je mi 25 jemu je cca 45 let. Je to učitel na základní umělecké škole, kam docházím na soukromé hodiny. On je rozvedený a já jsem bez partnera. Docházím na hodinu flétny jednou týdně, vyučuje mě ve svém kabinetu, kde jsme sami.

Nemám o něm skoro žádné informace, jen vím, že jsem do něj uplný blázen. Už přes rok na něj pořád myslím, je hodný, takový lidský, vnímavý a hlavně je dost profesionální. Máme na sebe telefoní číslo, ale píše mi jen, když ruší hodinu. Chodím tam druhým školním rokem a pokaždé se veškerý hovor točí kolem učiva. Já tam celou dobu sedím a mlčím a když něco řeknu, tak si připadám jak uplný debil, myslím, že to ze mě musí cítit, že jsem nervozní a upjatá. Celá ta atmosféra při hodině je upjatá. Tak strašně moc mě zajímá co si o mně myslí…

Jsem extrémně stydlivá (jen před ním!!) nedokážu s ním normálně konverzovat natož ho nějakýma dvosmyslama svádět, na výstřihy si netroufám, někam ho zvát je pro mě absolutní sci fi asi bych se u toho uplně vyklepala a odpadla. Potřebuju se s ním aspon políbit, to je celý muj cíl - jedno líbání vše další je bonus.

Vůbec nevím co mám dělat, asi mě to brzo sežere. Kdybych měla víc odvahy… prosím můžete mi poradit jak se s ním mám sblížit.

Jak poznám, že se mu líbím nebo naopak nelíbím? Je fakt hodně profesionální, ani neví jestli mám přítele nebo ne ví jen, že jsem na mateřské.

Prosím hlavně mi neraďte nějaké otázky narovinu, tohle fakt nedám :zed:

Za každou radu budu opravdu velmi velmi vděčná :srdce:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
Reakce:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16495 příspěvků 06.03.17 22:33

Tak pokud on ví, že jsi na MD, zřejmě jsi pro něj automaticky v kolonce „zadaná“.
Jak z toho ven nevím…Nikdy jsme plachého umělce 40níka nebalila :lol: Popravdě, já do toho šla, až když bylo zjevné, že je z mužské strany jasný zájem :oops:
Nemůžeš se o něm někde bokem dozvědět více osobnějších informací? Třeba přes nějaké známé?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.17 22:36

@pe-terka on neni plachý on je úplně v pohodě, spíš já tam vytvářím tu napjatou atmosféru a vůbec nemám šanci o něm neco zjistit, je z vedlejšího města a z jine vekove kategorie…na fb taky nic nemá :nevim:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16495 příspěvků 06.03.17 22:40
@Anonymní píše:
@pe-terka on neni plachý on je úplně v pohodě, spíš já tam vytvářím tu napjatou atmosféru a vůbec nemám šanci o něm neco zjistit, je z vedlejšího města a z jine vekove kategorie…na fb taky nic nemá :nevim:

tak zkus trochu zakoketovat - a uvidíš, jak zareaguje…Ale zřejmě tě má za zadanou a to je dost velká překážka

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.17 22:41

@pe-terka a jak zakoketovat? ja si na nic moc netroufnu muselo by to byt hodne nenapadne… :nevim:

Tarinka
Echt Kelišová 8213 příspěvků 06.03.17 22:45

Rozvedenej ctyricatnik… sbal ho na jidlo… neco upec a dones mu, rekni jestli se neurazi, ze mu neses zakusek, ze rada peces a mimco to neji a ze ty to sama nesnis, tak ze jsi si na nej vzpomnela, jestli by si nedal…aspon se dozvi, ze nemas chlapa :nevim:

ivabozi
Zasloužilá kecalka 799 příspěvků 06.03.17 22:46

Co se ho zeptat, jestli by třeba nedoporučil nějaký koncert/kulturní událost. A když doporučí, tak mu narovinu říct, že nemáš s kým jít, jestli by se nepřidal…

nostress
Extra třída :D 13473 příspěvků 06.03.17 22:46
@Anonymní píše:
Ahoj,
velmi prosím o anonymitu, mám tu kontakty s rodinou atd. Děkuji.

Miluji svého učitele. Je mi 25 jemu je cca 45 let. Je to učitel na základní umělecké škole, kam docházím na soukromé hodiny. On je rozvedený a já jsem bez partnera. Docházím na hodinu flétny jednou týdně, vyučuje mě ve svém kabinetu, kde jsme sami.

Nemám o něm skoro žádné informace, jen vím, že jsem do něj uplný blázen. Už přes rok na něj pořád myslím, je hodný, takový lidský, vnímavý a hlavně je dost profesionální. Máme na sebe telefoní číslo, ale píše mi jen, když ruší hodinu. Chodím tam druhým školním rokem a pokaždé se veškerý hovor točí kolem učiva. Já tam celou dobu sedím a mlčím a když něco řeknu, tak si připadám jak uplný debil, myslím, že to ze mě musí cítit, že jsem nervozní a upjatá. Celá ta atmosféra při hodině je upjatá. Tak strašně moc mě zajímá co si o mně myslí…

Jsem extrémně stydlivá (jen před ním!!) nedokážu s ním normálně konverzovat natož ho nějakýma dvosmyslama svádět, na výstřihy si netroufám, někam ho zvát je pro mě absolutní sci fi asi bych se u toho uplně vyklepala a odpadla. Potřebuju se s ním aspon políbit, to je celý muj cíl - jedno líbání vše další je bonus.

Vůbec nevím co mám dělat, asi mě to brzo sežere. Kdybych měla víc odvahy… prosím můžete mi poradit jak se s ním mám sblížit.

Jak poznám, že se mu líbím nebo naopak nelíbím? Je fakt hodně profesionální, ani neví jestli mám přítele nebo ne ví jen, že jsem na mateřské.

Prosím hlavně mi neraďte nějaké otázky narovinu, tohle fakt nedám :zed:

Za každou radu budu opravdu velmi velmi vděčná :srdce:

Třeba je zadaný. Opravdu by to chtělo nějak nenápadně zjistit o něm něco více.
Jisté je, že ho zajímá hudba. Zkusila bych nadhodit toto téma. Pokud by řekl, že se mu líbí třeba nějaký žánr, můžeš říci, že tobě taky, ráda by jsi zašla někam na koncert, ale že nemáš s kým. :oops: A uvidíš, pokud není zadaný a úplný „mimoň“, tak na to zabere.Taky se neboj trochu odvázat, a vzít si občas na sebe něco sexy, ale ať to nevypadá „lacině“.Taky svůdný parfém dokáže udělat divy. ;)

Kriss Tina
Kelišová 5633 příspěvků 06.03.17 22:48

A vis jiste ze uz nekoho nema? Pises ze o nem nic nevis, ze je rozvedeny nemusi znamenat ze je sam :nevim:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16495 příspěvků 06.03.17 22:48
@Tarinka píše:
Rozvedenej ctyricatnik… sbal ho na jidlo… neco upec a dones mu, rekni jestli se neurazi, ze mu neses zakusek, ze rada peces a mimco to neji a ze ty to sama nesnis, tak ze jsi si na nej vzpomnela, jestli by si nedal…aspon se dozvi, ze nemas chlapa :nevim:

hele to je dobrej nápad :palec: Kus žvance by mohl zabrat :mrgreen:

Terezameggi
Kecalka 117 příspěvků 06.03.17 22:49

Asi bych se s nim snazila navazat rec, tak nejak aby te poznal jaky mas nazory, co te popripade bavi atd.. Jestli si mysli ze jsi zadana, tak asi on nebude ten akcnejsi, takze je to na tobe :D Asi je to pro tebe tezky, ale zkus se rozpovidat a pak treba i on se otevre :)

nostress
Extra třída :D 13473 příspěvků 06.03.17 22:50
@pe-terka píše:
hele to je dobrej nápad :palec: Kus žvance by mohl zabrat :mrgreen:

Nebo koláčky s marjánkou. :mrgreen: ;)

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16495 příspěvků 06.03.17 22:52
@Anonymní píše:
@pe-terka a jak zakoketovat? ja si na nic moc netroufnu muselo by to byt hodne nenapadne… :nevim:

no pěkně se nalíčit, učestat, oblíct - ale musí to být vkusně, ne moc okatě…A když s ním mluvíš, kouknout mu do očí, usmát se. Z toho docela dost poznáš…I když, taky už jsme zažila chlapa, co měl ksicht pokerového hráče a pak bokem pronesl uznalou poznámku…Ale většinou to poznáš, ten chlap lehce znervozní, když ho zaujmeš.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16495 příspěvků 06.03.17 22:55
@nostress píše:
Nebo koláčky s marjánkou. :mrgreen: ;)

ani mi nemluv - aby to s ním nešvihlo :mrgreen: Já jsem tedy na tyhle experimenty stará, ale detailní popis těch koláčkových raušů mám od mladochů z okolí známých :mrgreen: A ještě alibisticky tvrdí, že vůbec nehulí, že jsou úplně čistí :oops:

nostress
Extra třída :D 13473 příspěvků 06.03.17 22:59
@pe-terka píše:
ani mi nemluv - aby to s ním nešvihlo :mrgreen: Já jsem tedy na tyhle experimenty stará, ale detailní popis těch koláčkových raušů mám od mladochů z okolí známých :mrgreen: A ještě alibisticky tvrdí, že vůbec nehulí, že jsou úplně čistí :oops:

Ale to by se uvolnil určitě, a třeba by jí řekl o sobě i věci, které ani on sám netuší :). Samozřejmě toto píšu v nadsázce a pro odlehčení situace. :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Kalousek káže o morálce, sám má máslo na hlavě, hřímá Klaus ml.

Kauza Andreje Babiše a jeho syna, která aktuálně hýbe (nejen) Sněmovnou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >