Kdo by se měl omluvit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.17 20:58
Kdo by se měl omluvit?

Předem děkuji za Vaše názory. Jde mi o to, jestli už nejsem přecitlivělá, nebo manžel bez smyslu pro humor. Dnešní situace: dvouletý syn byl dnes celé odpoledne mrzuty, má rýmu. Když manžel přišel z práce, byl syn zrovna v pohodě. Navečeřeli jsme se v klidu. Po večeři uz ale syn začal dělat scény kvůli hrnku, který jsem mu nechtěla dát, protože jsem ho zrovna dala do myčky. Už byl přetažený, a tak jsem ho chtěla dát spát. Požádala jsem ještě muže, jestli by mi pomohl vysát mu odsavačkou rýmu. Syn u toho vzdycky řve. Nemá to rád. Snažila jsem se to poté zlehčit slovy, že syn je uz holt velkej chlap, protoze rýmicka je pro velký chlapy taky naprostá tragédie. Já vim, ze se nejedná o vtip roku, ale manzel mě osočil, že to je teda pěkná blbost dělit to na muze a zeny. Načež jsem se mu to snazila vysvetlit, ze to byl vtip. On nesnáší kdyz se neco rozdeluje na mužské nebo ženské. Včetně rýmičky. Opravdu hnusně mi řekl, ať se uklidním. Do té doby jsem byla uplne v klidu, ani jsem nezvýšila hlas…nic jsem mu uz nerekla a mrzí mě, jak se ke mě chová. On je obcas nevysvetlitelně hnusný a na mě to padlo. Je mi to líto. Naposled jsme se hádali také kvuli hlouposti. Rval na me ve městě na ulici kvůli tomu, že tvrdí, že tlustí lidé jsou líní. Já si to nemyslím. Nevím, kam tohle spěje. Já jsem nekonfliktní typ člověka, ale zase se mi nechce pokaždé přijít a snažit se navázat kontakt, když na mě je hnusný. Co byste delali vy?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Lady Bee
Ukecaná baba ;) 2205 příspěvků 06.03.17 21:02

Muž je krapet přecitlivělý, ještě bych si do něj rýpla :palec: se mnou by takto necvičil, problém je ten, že chlap asi moc smysl pro humor nemá :nevim: takového sis našla, s tím nic neuděláš, Neřešila bych ho, on se odfoukne.

brisco
Závislačka 3217 příspěvků 06.03.17 21:03

Manzel má pravdu s tim rozdělením na mužské a ženské. Sám je důkazem, ze PMS můžou mít i chlapi ;)

Daja.pribram
Zasloužilá kecalka 597 příspěvků 06.03.17 21:03

Závidím vám vaše starosti :-D.

Bábrdl
Generální žvanilka 22409 příspěvků 06.03.17 21:05
@Anonymní píše:
Předem děkuji za Vaše názory. Jde mi o to, jestli už nejsem přecitlivělá, nebo manžel bez smyslu pro humor. Dnešní situace: dvouletý syn byl dnes celé odpoledne mrzuty, má rýmu. Když manžel přišel z práce, byl syn zrovna v pohodě. Navečeřeli jsme se v klidu. Po večeři uz ale syn začal dělat scény kvůli hrnku, který jsem mu nechtěla dát, protože jsem ho zrovna dala do myčky. Už byl přetažený, a tak jsem ho chtěla dát spát. Požádala jsem ještě muže, jestli by mi pomohl vysát mu odsavačkou rýmu. Syn u toho vzdycky řve. Nemá to rád. Snažila jsem se to poté zlehčit slovy, že syn je uz holt velkej chlap, protoze rýmicka je pro velký chlapy taky naprostá tragédie. Já vim, ze se nejedná o vtip roku, ale manzel mě osočil, že to je teda pěkná blbost dělit to na muze a zeny. Načež jsem se mu to snazila vysvetlit, ze to byl vtip. On nesnáší kdyz se neco rozdeluje na mužské nebo ženské. Včetně rýmičky. Opravdu hnusně mi řekl, ať se uklidním. Do té doby jsem byla uplne v klidu, ani jsem nezvýšila hlas…nic jsem mu uz nerekla a mrzí mě, jak se ke mě chová. On je obcas nevysvetlitelně hnusný a na mě to padlo. Je mi to líto. Naposled jsme se hádali také kvuli hlouposti. Rval na me ve městě na ulici kvůli tomu, že tvrdí, že tlustí lidé jsou líní. Já si to nemyslím. Nevím, kam tohle spěje. Já jsem nekonfliktní typ člověka, ale zase se mi nechce pokaždé přijít a snažit se navázat kontakt, když na mě je hnusný. Co byste delali vy?

Takový rejpání nemá nikdo rád :nevim:

ka2ka
Extra třída :D 13758 příspěvků 06.03.17 21:05

No když nemá rád rozdělení na mužské a ženské tak doufám, že doma pere, vaří a vytírá :mrgreen: jo a vyřid mu že tlustí nemusí být vždy tlustí protože jsou líní

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 19282 příspěvků 06.03.17 21:05
@Anonymní píše:
Předem děkuji za Vaše názory. Jde mi o to, jestli už nejsem přecitlivělá, nebo manžel bez smyslu pro humor. Dnešní situace: dvouletý syn byl dnes celé odpoledne mrzuty, má rýmu. Když manžel přišel z práce, byl syn zrovna v pohodě. Navečeřeli jsme se v klidu. Po večeři uz ale syn začal dělat scény kvůli hrnku, který jsem mu nechtěla dát, protože jsem ho zrovna dala do myčky. Už byl přetažený, a tak jsem ho chtěla dát spát. Požádala jsem ještě muže, jestli by mi pomohl vysát mu odsavačkou rýmu. Syn u toho vzdycky řve. Nemá to rád. Snažila jsem se to poté zlehčit slovy, že syn je uz holt velkej chlap, protoze rýmicka je pro velký chlapy taky naprostá tragédie. Já vim, ze se nejedná o vtip roku, ale manzel mě osočil, že to je teda pěkná blbost dělit to na muze a zeny. Načež jsem se mu to snazila vysvetlit, ze to byl vtip. On nesnáší kdyz se neco rozdeluje na mužské nebo ženské. Včetně rýmičky. Opravdu hnusně mi řekl, ať se uklidním. Do té doby jsem byla uplne v klidu, ani jsem nezvýšila hlas…nic jsem mu uz nerekla a mrzí mě, jak se ke mě chová.On je obcas nevysvetlitelně hnusný a na mě to padlo. Je mi to líto. Naposled jsme se hádali také kvuli hlouposti. Rval na me ve městě na ulici kvůli tomu, že tvrdí, že tlustí lidé jsou líní. Já si to nemyslím. Nevím, kam tohle spěje. Já jsem nekonfliktní typ člověka, ale zase se mi nechce pokaždé přijít a snažit se navázat kontakt, když na mě je hnusný. Co byste delali vy?

Takže jako obvykle - sáhodlouhé líčení naprosto nedůležité a ve vašem vztahu nepodstatné situace. Ve vašem vztahu je problém jinde, než v tom, kdo se teď má omluvit - je to pravda?

Patie
Ukecaná baba ;) 2465 příspěvků 06.03.17 21:09

@Bábrdl Já třeba ano, s přítelem do sebe ryjeme pořád, i když je pravda, že má občas taky tendenci se „urážet“, ale většinou rychle vychladne :D

Bábrdl
Generální žvanilka 22409 příspěvků 06.03.17 21:09
@ka2ka píše:
jo a vyřid mu že tlustí nemusí být vždy tlustí protože jsou líní

Ale z 90% to tak je :nevim:
Jediné, na co nejsou líní, jsou výmluvy. :mrgreen:

MarieP
Závislačka 2997 příspěvků 06.03.17 21:09
@brisco píše:
Manzel má pravdu s tim rozdělením na mužské a ženské. Sám je důkazem, ze PMS můžou mít i chlapi ;)

Taky mě napadlo jestli nebude mít periodu :lol:, ale zakladatelko neříkej mu to, jinak ti uteče k mamince :mrgreen:.
Máš chlapa bez smyslu pro humor, navíc má asi občas divné názory ( viz. tlusti lidé) a aby toho nebylo málo, moc se "žere "… Co s tím nevím…možná tužit sebe i jeho? :lol:

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1545 příspěvků 06.03.17 21:12

Neřešila bych to, zamluvila bych to a pro příště bych si to raději zašeptala sama sobě :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.17 21:13

Když se opravdu zamyslím nad tím co mě na nasem vztahu trápí, tak je to jen to, že je na mě manžrl občas neadekvátně hnusný, teda abych to uvedla na pravou míru…neumí se hádat v klidu. Já při hádce ani nezvýším hlas, už kvůli malému. Snažím se nějak logicky argumentovat a vysvětlivat, když mě nechá zrovna mluvit. Ale on se vzdycky hrozne rozčílí. Nekdy se pak i omluví za tu formu, jak se mnou jednal, ale ze svého názoru nikdy neustupuje. Někdy si uplne rikam, jestli me ma rad, kdyz se mnou dokaze takhle jednat.

ka2ka
Extra třída :D 13758 příspěvků 06.03.17 21:13
@Bábrdl píše:
Ale z 90% to tak je :nevim:
Jediné, na co nejsou líní, jsou výmluvy. :mrgreen:

a těch 10% za to ale nemůže takže proč je házet do jednoho pytle :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.17 21:20

A jak tu psala Bábrl, tak já si nemyslím, ze tlustí lidé jsou líní v práci, myšleno v zaměstnání. Jednalo se totiz o lenost v práci. Manžel totiz první co řekl k naší nové zamestnankyni po prvním pohovoru, že by ji nahnal do posilky. Mně to přišlo hrozně povrchní, protoze mela nejlepsí motivacní dopis, super vystupování a skvělý životopis. Podle me tlustí lide mohou byt líní sportovat, ale práce se to podle me netýká. Navíc slecna dle meho ani neni tlustá. Spís ma nadváhu..

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 06.03.17 21:22

Manžel si z rýmičky sám dělá srandu, ale to rejpnutí mi od tebe přijde stejně ošklivé… a hlavně úplně zbytečné.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Štiková podpořila Řepku a tvrdí, že měl Erbové naložit víc. Co na to Vlaďka?

Monika Štiková o sobě dala po delší době zase vědět. Tentokrát ale kupodivu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >