Jak se mám rozejít

13.6.17 13:14

Jak se mám rozejít

Dobrý den Kuba 25let vím že svoji partnerku nemiluji ale ona má dluhy sice pracuje ale lhala mi v tom že nic nedluží a nemá kam jít sice mi je ji trošku líto ji vyhodit ale nevím už jak dále :( smlouva na byt končí za měsíc a půl a nějak ji nechci prodloužit a byt s ní.. ale zase je mi trošku líto že ji tzv vykopnu před dveře.. a taky vím že bude hrát na city a milion otázek a proč. má někdo radu nebo povzbuzení jak na to?? děkuji všem :( :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1342
13.6.17 13:21

Je to tezke, ale na soucit to nehraj. Ja byla ve vztahu asi dva roky (co jsem vedela, ze to neni to prave ale byla jsem lina bala jsm se neco udelat) - byli jsme spolu dlouho, ale ty dva roky jsem to vedela a nic nedelala. Bratr byl taky liny a ted se rozvadi po dvou letech manzelstvi, pry to vedel driv, ale byl liny s tim neco delat. Jste mladi, z toho se vzpamatuje. Jestli ji nemilujes a nechces, bud sobec (primerene) a mysli nejen na ni, ale hlavne na sebe. Vsak ji muzes pomoct najit byt ci spolubydleni s nekym, treba ji dat neco do „vybavy“ pokud nema penize - jen ji nepujcuj, to by ti nevratila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.6.17 13:21

Jednoduše. Řekni jí, že smlouva se prodlužovat nebude, ať si hledá nové bydlení. Že jí pořád nebudeš tahat z finančních srágor.
Takhle se budeš akorát trápit. Odejdi, najdsi si jinou ženu, finančně odpovědnou, nezadluženou, bez splátek a která nebude lhát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.6.17 13:23

Kašli na city, důležité je, aby ty ses cítil fajn. Dneska jí řekni, že se jí nájemní smlouva neprodlouží a dnem vypršení si musí sbalit a odnést všechny věci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57459
13.6.17 13:24
@kubik9292 píše:
Dobrý den Kuba 25let vím že svoji partnerku nemiluji ale ona má dluhy sice pracuje ale lhala mi v tom že nic nedluží a nemá kam jít sice mi je ji trošku líto ji vyhodit ale nevím už jak dále :( smlouva na byt končí za měsíc a půl a nějak ji nechci prodloužit a byt s ní.. ale zase je mi trošku líto že ji tzv vykopnu před dveře.. a taky vím že bude hrát na city a milion otázek a proč. má někdo radu nebo povzbuzení jak na to?? děkuji všem :( :(

hele, ještě v lednu ti bylo 23. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kobea
13.6.17 13:26
@Lama Lama píše:

Ten čas hrozně letí… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Kobea
13.6.17 13:27
@kubik9292 píše:
Dobrý den Kuba 25let vím že svoji partnerku nemiluji ale ona má dluhy sice pracuje ale lhala mi v tom že nic nedluží a nemá kam jít sice mi je ji trošku líto ji vyhodit ale nevím už jak dále :( smlouva na byt končí za měsíc a půl a nějak ji nechci prodloužit a byt s ní.. ale zase je mi trošku líto že ji tzv vykopnu před dveře.. a taky vím že bude hrát na city a milion otázek a proč. má někdo radu nebo povzbuzení jak na to?? děkuji všem :( :(

A když neprodloužíš smlouvu, tak půjdeš taky bydlet někam jinam? Řekni jí, že si musí najít jiné bydlení a víc se o ní nestarej. Však jí nevyhodíš ze dne na den.

• Nahlásit
  • Citovat
13.6.17 13:28
@hudečice píše:
Kašli na city, důležité je, aby ty ses cítil fajn.
8o
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.6.17 13:29
@Pipilota Citrónie píše:
8o

Copak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11311
13.6.17 13:32

No tak především dostatečně včas, aby si mohla zajistit náhradní bydlení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.6.17 13:42
@Ou píše:
No tak především dostatečně včas, aby si mohla zajistit náhradní bydlení.

Měsíc a půl stačí nato, aby si našla náhradní bydlení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.6.17 13:43

No dnes se ji stal zase uráz jako kdyby to tušila a chce to uhrát na city že ji to neřeknu když ji je zle blbě má uraz atd…
:think: :think: :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48680
13.6.17 13:43

@kubik9292 jednej čestně a hlavně hned, at má čas to řešit. na nemá rodinu? Prostě bych jí řekla že lhala a už jí nevěřím :?, ale je fér aby to věděla hned at se může dle toho zařídit ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.6.17 13:46
@kubik9292 píše:
No dnes se ji stal zase uráz jako kdyby to tušila a chce to uhrát na city že ji to neřeknu když ji je zle blbě má uraz atd… :think: :think: :(

Ona to už tuší a ví, že s ní dál nechceš být. V tom bytě budeš zůstávat nebo jdeš také jinam?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40495
13.6.17 13:51
@Lama Lama píše:

no taky si od ledna přijdu nějak starší :lol: :lol: :lol: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek