Jak se mám uklidnit?

Anonymní
5.1.20 22:45

jak se mám uklidnit?

Ahoj, jsem se svým pritelem 2 roky, teda byla, cely nás vztah mi lhal ze jsem jedina která s emu libi a td…nevim proč lhal a vymyslel si různé historky ze prede mnou spal s touhle a touhle a posilal mi chaty jeho kamarádů jak jim pisou holky ze je chtej a vydával je za svoje :think: no to jsem prekousla když se přiznal ze mi lhal, ale potom začal vyprávět o nějaký jiný holce a td.. já mu rekla ze mi to vadi..on ze ok a rikal ze je stejně obyčejná(podle mě vymysl)ze mi nesahá ani po paty a ze by si ji na ulici ani nevšiml..no ovšem ze si ji všiml..rekla jsem mu, nerikal si náhodou ze by sis ji ani nevšiml? Začali jsme se hadat a on mi řek ze je konec ať mu už nepisu..jestli se bude někdo ptat kolik nám je tak mě 18 a jemu 20..nevim jak to mám brát, jsem z toho úplně v haji, jakoby život neměl smysl..hlavně mám teď hodně nízké sebevědomí..proste fakt hruza..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7872
5.1.20 22:51

Kašli na něho. Očividně si před tebou musel dokazovat jak je žádaný a shazovat ti tak sebevědomí co se mu teď podařilo. Tohle není vztah dvou rovnocennych lidí. Najdeš lepšího.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2146
5.1.20 22:53

Jste jak puberťáci. Neskutečný… Ty se nerejpej v tom kdo se mu kdy líbil nebo nelíbil, přestaň z něj všechno páčit a dohadovat se kvůli každý holce, co projde po ulici a možná by si ji, kdybys to furt neřešila, opravdu ani nevšiml. A on ať se přestane chovat, jako debílek, normálně se bývalé vztahy neřeší, neubližuje se tím tomu člověku, natož, aby si vymejšlel a falšoval. Asi si potřebuje chudáček nahonit ego. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.20 22:53

No já se ho ptala proč mi lhal a on mi řek, ze kvůli mě, ze si za to muzu sama, ze vi, ze bych vyvadela…@JancaS84

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.20 22:55

Tak mě asi puberta ještě neskončila :lol: @yocheved

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.20 22:56

No on o ty holce před tím mluvil…prede mnou..za to já nemuzu ze nedržel zobák@yocheved

• Citovat
  • Nahlásit
2146
5.1.20 22:57
@Anonymní píše:
No já se ho ptala proč mi lhal a on mi řek, ze kvůli mě, ze si za to muzu sama, ze vi, ze bych vyvadela…@JancaS84

A nemůžeš? Jako sorry, ale kdyby do mě partner furt kéroval „a líbí se ti tenhle, a proč se ti líbí, a je hezčí, je lepší, má lepší zadek, a proč má lepší zadek“, tak bych na to taky neměla nervy. Naštěstí mu puberta už skončila :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2146
5.1.20 22:58
@Anonymní píše:
No on o ty holce před tím mluvil…prede mnou..za to já nemuzu ze nedržel zobák@yocheved

Ano, protože se oba chováte tak, jak se ve vztahu normálně lidi nechovají. Rada viz první koment. Ty nekéruj a on ať si honí ego jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.20 23:04

No jen se chci zeptat, podle vás, má to ještě cenu nebo mame jít vážně od sebe? Ptám se kdyby napsal..

• Citovat
  • Nahlásit
1317
5.1.20 23:34
@Anonymní píše:
No jen se chci zeptat, podle vás, má to ještě cenu nebo mame jít vážně od sebe? Ptám se kdyby napsal..

a to když tu napíšeme, že máte jít od sebe, tak půjdete?
a když napíšeme, že nemáte, tak nepůjdete?
snad máš vlastní rozum, nikdo ti v tomhle neporadí, neznáme vás
a co když napíšu, aby jsi skočila z okna, uděláš to???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.20 23:45

Tak já chtela vedet jen ostatních nazor(jak to vidíte vy)..tak nemam duvod skákat z okna… @evulinda79

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat