Přítel mi nevyznal city

Anonymní
4.1.20 19:49

Vyznání citu

Holky, s partnerem jsme 5 měsíců a ještě mi ani jednou neřekl, že mě miluje. Já jemu to řekla jednou (teda napsala). Osobne taky ne. On mi osobne i do sms napsal ze mě má moc rad.

Asi je to blbost tohle řešit ale mrzí mě to. Nevím jestli má problém s tím to říct nebo to (ještě) necítí, třeba to neřekl nikdy žádné, já jsem s tím taky hodně opatrná. Ale poslední dobou si všímám jak kdyby měl naučeny nějaký lichotky a ty jede pořad dokola - často slyším ze jsem krásná nebo hezká, jak jsem milá a fajn anebo mi řekne ze jsem třeba nejlepší anebo skvělá. Jednou mi do pranicka napsal, jak je rad ze mě potkal a ze jsem úžasná a nakreslil srdíčka :) Ale někdy to říká tak nějak “nevhodně”. A pořad dokola. Už muzu dopředu odhadnout co řekne :think:

Ani nevím co chci slyšet, jen se tím trapim a říkám si, ze buď má nějaký problém s vyjadřováním citu a tohle se za svůj život naučil a tak to pořad používá anebo ke mne ani nic víc necítí.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4.1.20 19:56

Tak mu to řekni ty, nemusí přeci začínat první partner

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1160
4.1.20 20:10

Pro většinu chlapů je tohle jen slovíčkaření. To akorát my ženský se potřebujeme nimrat v tom, jestli má rád nebo miluje, jestli skládá správné, originální, komplimenty…oni prostě mluví jiným jazykem. Spraví tekoucí kohoutek? Přijede pro tebe do práce? Chodí vždycky včas nebo tě nechává klidně čekat? Čumí do mobilu, když jste spolu? Odpoví na smsku nebo tři dny nevíš, co s ním je? Tohle bych osobně řešila spíš, než jestli mi sladce vrká do ouška.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50084
4.1.20 20:19
@7.straka píše:
Pro většinu chlapů je tohle jen slovíčkaření. To akorát my ženský se potřebujeme nimrat v tom, jestli má rád nebo miluje, jestli skládá správné, originální, komplimenty…oni prostě mluví jiným jazykem. Spraví tekoucí kohoutek? Přijede pro tebe do práce? Chodí vždycky včas nebo tě nechává klidně čekat? Čumí do mobilu, když jste spolu? Odpoví na smsku nebo tři dny nevíš, co s ním je? Tohle bych osobně řešila spíš, než jestli mi sladce vrká do ouška.

no, ale to neznamena, ze te miluje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1160
4.1.20 20:27
@Venetia píše:
no, ale to neznamena, ze te miluje

Co neznamená, že mě miluje?
Jako už mi není patnáct :mrgreen: a to, že chlap splní to, co slíbí a je na něj spolehnutí, je pro mě důležitější než sladký vyznání. Zakladatelka píše, že jí řekl, že jí má rád. Rozdíl „miluje x má rád“ někteří chlapi považují za slovíčkaření.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11312
4.1.20 20:28

Nemiluješ ho. Možná jsi zamilovaná, ale ne do něj, ale do jakési fantazie jaké by to mohlo být.

Proto tě rozhazuje taková pitomost - protože primárně tě rozhazuje fakt, že reálný člověk je zcela odlišný od té fantazie. Připrav se na to, že to bude čím dál tím silnější - totiž že se relita člověka se kterým jsi liší od toho co si maluješ v hlavě. To je v pořádku - chceš milovat skutečného člověka a chceš aby on tě miloval takovou, jaká jsi a ne jakou si tě představuje.

Mimochodem láska je to, co zůstane a nebo nezůstane až vyprchá zamilovanost, až přejde drogový rauš hormonů.

A teda jestli je ti 16, tak je asi adekvántní analýza toho, kolik udělal srdíček na přáníčko a vyvozování z toho, jestli jsi dost dobrá, aby si byla hodná lásky.

Pokud už ovšem máš minimálně po maturitě, tak by bylo fajn dospět i v emoční oblasti. Třeba mít ráda sebe samu natolik, abys s cizíma lidma na interentu neměla potřebu řešila jestli někam něco napsal a nakreslil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50084
4.1.20 20:43
@7.straka píše:
Co neznamená, že mě miluje?
Jako už mi není patnáct :mrgreen: a to, že chlap splní to, co slíbí a je na něj spolehnutí, je pro mě důležitější než sladký vyznání. Zakladatelka píše, že jí řekl, že jí má rád. Rozdíl „miluje x má rád“ někteří chlapi považují za slovíčkaření.

tak to chapu, mas jine pozadavky na muze, laska pro tebe neni dulezita.
Ze co slibi udela je o povaze cloveka neni to dukaz toho, ze miluje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3113
4.1.20 20:53

Já si myslím, že „miluji tě“ by mělo někdy zaznít stejně jako „ano“ na svatbě. Nicméně někdo miluji tě říká 3× denně po prvním měsíci chození, někdo se k tomu dopracuje za půl roku a někdo za dva roky. Nicméně dle mé zkušenosti frekvence vyřčení miluji tě nevypovídá o skutečnosti. Někdo to třeba neřekne nikdy a i tak múže milovat. Ale jak jsem psala, mělo by to zaznít a pokud ti na tom záleží a dotyčného miluješ, můžeš mu to říct. Ja osobně s tímto šetřím a určite jsem čekala aspoň půl roku, než jsem to tak s nynějším manželem opravdu cítila a byla schopná to říct. Nyní si řekneme, že se milujeme třeba jen parkrát do roka. Ale cítím to, že se milujeme. Vy jste na začátku vztahu. Buď trpělivá. Nicméně tě chápu, že se ti nelíbí ty naučené fráze. Asi máš pocit, že to nevychází ze srdce a asi vlastně nevíš, jaký je uvnitř, co opravdu cítí. To v člověku může vyvolat nejistotu. Já bych tomu dala čas…teprve se poznáváte. Snaž se být trochu nedostupná. Mohlo by to pomoct.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.1.20 20:58

@sediza dekuju za názor :palec: a jak mám byt ve vztahu “nedostupná?” On mi skoro říká víc hezkých věcí než já jemu, zase se nechci pretvarovat a nedělat hezké věci když to tak cítím. To bych nebyla já.

• Nahlásit
  • Citovat
3113
4.1.20 21:08
@Anonymní píše:
@sediza dekuju za názor :palec: a jak mám byt ve vztahu “nedostupná?” On mi skoro říká víc hezkých věcí než já jemu, zase se nechci pretvarovat a nedělat hezké věci když to tak cítím. To bych nebyla já.

Precti si knihu Proc muži chteji potvory Nebo Hodne holky se dostanou do nebe a ty zlobivé kam chtěji. A pak film Až tak moc tě nežere.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama