Jak se odmilovat?

Anonymní
20.5.20 10:15

Jak se odmilovat? 2

Ahoj,
možná někomu budu připadat jako blbka, ale já už vážně nevím.
Jsem s chlapem rok a půl, zezačátku láska vše krásné však to znáte, no po čase jsem u něj v telefonu nacházela jak si vypisuje s ženama všeho druhu. Mladé, vdané, maminy…Fotky erotické jsem u něj našla už několikrát. Byl i u těch bab doma, takže asi chápete co tam dělal. Vždy když jsem se sním rozešla tak prosil, že se změní atd, vždy jsem podlehla. Teď jsem na to přišla znova a už vážně nemůžu, jenže já ho pořád miluji, chybí mi..Nevím jak se na něj definitivně vyprdnout, Vždycky si říkám už to kašlu, pak dva dny a stejně to bez něj nevydržím. Protože kdyby nědělal tohle, je nám vážně dobře. Je nám oboum stejně 24. Já jsem mu zkoušela dělat naschvál, taky žárlil, ale pak jen zbytečné hádky a vážně mě to nebaví schválně flirtovat s chlapama aby on měl nervy. Je to dětinské celé. Ale moje otázka. Myslíte, že se vážně někdy změní? A když ne co mám dělat, abych na něj zapomněla? Nebo je ještě moc mladý a přejde ho to? Já už mám dceru 5ti letou, k ní se chová skvěle i v domácnosti, v práci vše dobrý, akorát ty baby… 8o 8o :? Já už to znova nepřekousnu. Teď je na 14 dní pryč pracovně, takže mi o vše vrtá hlavou jestli v tom společném životě vůbec pokračovat. Děkuji. :nevim: :nevim: A klidně si neberte servítky. Na mě i na něj, potřebuji prostě radu a už nevím kde. :think: :roll: :,( :,( :,( Vím že mě ten vztah ničí psychicky. Pořád jen přemýšlím kde co s kým dělá nebo si píše.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
20.5.20 10:18

Taky jsem si přečetla zprávy co si s něma psal, to bylo teď poprvé a vážně mě to vzalo. Prostě nadrženě, uchylně, zamilovaně… :roll: :roll: Jinak vždy jsem na to přišla náhodou. Někdy mi ty holky napsal, jindy jsem to viděla u něj na tel když byl na stole, nebo mi to řekl někdo jiný..tak různě…v posteli to máme top, ale taky už to není co bejvalo, dřív mě chtěl furt, teď kolikrát řekne, že se mu nechce a je unavený a ja si pak připadám odstrčena. :(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.5.20 10:21

Jako škaredá taky nejsem nebo tlustá. A některé ty baby jsou uplně pod jeho úroveň, když to řeknu hnusně, ale mu se to asi líbí. Jsem už vážně zoufalá. :nevim: Představa, že bude mít vztah nebo sex s jinou, tulit ji jak mě a všechno mě úplně zabíjí, proto jsem se vždycky vrátila. :nevim: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
405
20.5.20 10:31

Protože rozchod bolí, vždycky. Zatni zuby a poper se s tím. Klidně breč, svěř se kamosce, mamce, komukoliv. Musíš se na nej taky naštvat, uvědomit si, že ti za to nestojí, tohle ale přijde až po čase. Jdi se klidně opít a nebo lež cely den v posteli s chipsama… stejně existuje jen jediný lék, a to je čas. Až to překleneš bude ti skvěle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3389
20.5.20 10:42

Když už nemáš žádnou hrdost, tak nějaká pěkná pohlavní nemoc ti od lásky možná pomůže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3797
20.5.20 13:44

Nezmění, nezmění, nezmění. Bolí to, ale lepší nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.5.20 14:08

Děkuji moc za odpovědi. :kissing_heart:

• Nahlásit
  • Citovat
10013
20.5.20 14:39

Láska je v podstatě nemoc a když se člověk léčí, ať už z jakékoliv nemoci, nikdy to není příjemné, bolí to, ale jiné cesty z toho není a co tě nezabije, to tě posílí, chce to prostě utnout a zatnout zuby a vydržet…nic jiného se dělat nedá. Nebo s ním zustat, ale on se opravdu nezmění, nikdy. Já bych teda po zjištění toho, co jsi tu napsala, byla vyléčená celkem rychle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14187
20.5.20 14:42

Jediná naděje na změnu je mimísek, ten ho srovná, zkus neplánovaně otěhotnět

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.5.20 14:48

@Po :poblion: hledzdruhestrany
No tak zase sebevrah nejsem..:potlesk: :nevim: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.5.20 14:49

@pohledzdruhestrany pardon ten smajl zvracejici tam neměl být :joy: :ok_hand:

• Nahlásit
  • Citovat
132
20.5.20 14:58

Coby, má to jako koníčka. Hoooodně testosteronu a véééliké ego. Počkej do 50 a hladina a ego se zmírní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
187
20.5.20 14:59

Hm.. a co ještě by musel udělat, aby ses s ním rozešla? Vzpamatuj se, začni chodit k psychologovi, pomůže ti uvědomit si svou hodnotu a uspořádat žebříček hodnot a vysvětlí ti, že to je jen tvoje závislost, která zřejmě plyne z nějaké tvé špatné zkušenosti z dětství, proč bys jinak trvala na tom, že miluješ člověka, který ti ubližuje…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.5.20 15:09

Ani na padesátku bych nečekala… Bývalého přítele vzrušují paní o 100 kg těžší než já, a to doslova. Taky jsem deset let naivně věřila, že ho to přestane bavit, že s věkem bude mít jiný priority. Taky nám spolu bylo jinak dobře, ale podváděl mě i v těhotenství, i když jsem byla v porodnici. I když v poslední době jen s Viagrou… Z mé zkušenosti se nevěrník nezmění, zbývá jen rozchod a nebo si zvyknout. Prosím anonym- intimní informace.

• Nahlásit
  • Citovat
7501
20.5.20 15:24

Ty ho milujes za to ze on te nema ani rad? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie